A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

karolina_ (offline)

30-08-2013 07:40:57

Otwock
Cześć dziewczyny smiling smiley
U mnie nadal cisza sad smiley Jadę zaraz do internisty wyciągnąć zwolnienie, bo mam do dzisiaj a potem położne umówiły mnie na wizytę u ginekologa, ale innego niż ja chodzę. Ma zdecydować czy dalej robić mi ktg, czy daje mi skierowanie do szpitala. Tak czy inaczej jak mnie dziś zbada i dowiem się co w środku się dzieje to jutro zamierzam sama zgłosić się do szpitala i niech podejmą jakąś decyzję. Strasznie nie chciałam mieć wywoływanego porodu, bo to podobno boli jeszcze bardziej. Pewnie tak jak Wiola źle mi wyliczył termin i tyle.

Ciekawe co u Emilii skoro nie odpisuje to może ma już Ingę przy sobie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ania881206 (offline)

30-08-2013 10:07:04

Szczytno
Hey dziewczyny

Karolina i Emilia Macie czas do jutra smiling smiley Emi może zdążysmiling smiley

Malinka Ja już 2 tyg po porodzie i nie mam odwagi tam zerknąć,ale wczoraj się ogoliłam jedynie na zewnątrztongue sticking out smiley Może dziś tam lukne,ale jak dotykam to szwy jeszcze czuję...

Pajinka Ja swoją córę też będę chrzciła późno,bo dop.w grudniu jakoś na święta...

Malaaga Chyba mocno zajęta Mikołajkiem,bo w ogóle jej ni widu ni słychu...smiling smiley

Wiola No to pięknie Ci zeszło..Ja tez muszę się zważyć...Ale najpierw musze wage kupić ..tongue sticking out smiley


Czy zostawiłyście sobie pępowinkę po odpadnięciu???NA SZCZĘŚCIEsmiling smiley
Aha i powiedzcie mi czy któraś z Was ma problem ze skórą???Ja mam straszną wysypkę na całym ciele...Żadnych kosmetyków nie zmieniałam...Czytałam ze jdna na 200 kobiet po porodzie to dosięga i jest to spowodowane zmianami hormonalnymi po porodzie...Swędzi jak cholera..potrafie się drapac do krwi...Podobno po ok.miesiącu znika...Czy któraś z Was ma tą samą przypadłość???

Moja księżniczka:*




ania881206 (offline)

30-08-2013 10:38:42

Szczytno
Meegi A ja mam na całym ciele,od stóp po piersi...;/;/;/ Swędzi jak cholera..PODOBNO MUSI samo przejść,ze to sprwaka hormonów...Ale dziś ide się zajerestrowac na wizyte..Muszą mi cos dać na to...Bo oszaleje...;/

wiolad (offline)

30-08-2013 10:55:46

Jastrzębie-Zdrój
Karolinko z tą źle obliczoną datą to pewności nie mam, bo jak wyciągneli łożysko to stwierdzili, że jest podstarzałe i ma złogi wapniowe czy coś takiego... Kurcze współczuje być po terminie, ja chyba pobiłam rekord, więc wiem co czujecie z Emilią... sad smiley

Aniu prześliczna ta Twoja księżniczka grinning smiley Moja póki co tylko w pajacykach i bodziakach śmiga hehe A z pępuszkiem dalej sie męczymy, ale pewnoe zostawie na pamiątke grinning smiley

Meegi a Ty jak tam? Znalazłaś mleko idealne dla Zuzki? Pewnie już o tym pisałaś jak mnie nie było, ale nie ma opcji na nadrobienie i zapamietanie zaległości tongue sticking out smiley A mi dzień przed porodem też wypadł czop śluzowy więc pewnie Emilka urodzi niebawem grinning smiley

Ja dzwoniłam do przychodni umówić kontrole bioderek i usłyszałam "Poradnia ortopedyczna jest dziś zamknieta proszę zadzwonić w pon, ale z tego co sie orientuje to nie ma już zapisów na ten rok" hahahaha Odrazu telefon do teściowej ma różne znajome pielęgniarki niech pyta co gdzie i jak tongue sticking out smiley do poradni audiologicznej to będę pewnie przez tydzień próbowała sie dodzwonić... masakra!


[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

30-08-2013 11:01:20

Rumia
No to niech Inga wychodzi już na ten świat grinning smiley

Aniu Ja wychodzę z założenia, że nie ma co się spieszyć ze chrzcinami jeśli dziecko nie jest umierające...
Moja Lila ma podobną sukieneczkę do tej na drugim zdjęciu smiling smiley
Ninka śliczna smiling smiley Cudne minki robi jak śpi grinning smiley

Wiola A daj Ty spokój z NFZ. Dlatego USG bioderek robię odpłatnie, bo bym chyba się nie doczekała. Ja dziś znowu będę próbować dodzwonić się do przychodni i gina. Ciekawe co z tego wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

30-08-2013 11:02:40

Rumia
Aniu Nie zostawiałam pępuszka.
Ja za to mam strasznie suchą skórę i nic nie pomaga. Szyję mam jak papier ścierny, masakra jakaś.


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

30-08-2013 11:20:18

Jastrzębie-Zdrój
Paulinko ja sie zapytałam czy jest możliwość prywatnie, ale ta Pani nie wie i dopiero dowiem sie czegoś w poniedziałek...

A co do chrzcin to my też robimy dopiero na święta. Znaczy sie hehe jak nam w ogóle łaskawie pozwolą ochrzcić tongue sticking out smiley

A czemu Meegi do szpitala? Przepraszam, że dopytuje, a Ty pewnie już to tłumaczyłaś... eh ta nieobecność... Teraz chociaż mam chwile, żeby popisać, bo oba moje dzieciaczki ślicznie śpią grinning smiley Ja aktualnie nie wyobrażam sobie, że miałabym wstawać i robić mleko jak ten mój mały mohikanin drze pyszczka, bo głodny tongue sticking out smiley

A właśnie Agatko ja nie tyle bałabym sie bólu przy zastrzyku co poprostu nie lubie widoku igieł tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gianka (offline)

30-08-2013 11:29:05

Katowice
Paulinko O tej suchości skóry to coś wiem. Całą twarz mam taką suchą. Może to też hormony?

Aniu Beci pępuszek odpadł jeszcze w szpitalu i dali nam tam pojemniczek taki jak na mocz żeby sobie go zabezpieczyć. Zostawimy na pamiątkę. Mój mężuś jest dumny z niego. Twierdzi że tak szybko odpadł, bo on dobrze pępowinę przeciął grinning smiley Śliczna ta Twoja księżniczka smiling smiley

Wiolu Z tym NFZ tem tak jest. Jak byliśmy u okulisty prywatnie, to z miejsca nas przyjęli, ale na drugą kontrole to już do kliniki trzeba było jechać, a tam istna masakra. Ponieważ Becia była jeszcze noworodkiem to nas przyjęli, ale 2 godziny w korytarzu musieliśmy czekać i to jeszcze na głodniaka, żeby dziecko się nie zachłysnęło przy badaniu.

Beatka wyraźnie na wadze przybiera... czuje się to przy noszeniu. Nauczyla się w nocy bez żadnego bujania w łóżeczku zasypiać. W dzień jest za to w wózku i chyba chwyciła różnicę między dniem i nocą.
O 0:10 się obudziła na nocne karmienie dziś w nocy. Miałam już gotowe odciągnięte mleczko dla niej. Wzięłam ją w śpiworku żeby zbytnio dziecka nie rozbudzać i nakarmiłam. Odłożyłam ją potem do łóżeczka i zgasiłam światło, a dziecko nie śpi i nie śpi... Myślę sobie, może nie dojadła, więc daje jej jeszcze jedzenia i ona znów niespokojna. Już myślałam że pierwsza nocka z głowy będzie, ale postanowiłam sprawdzić jeszcze pieluchę, a tam taaaaka kupa smiling smiley Przebrałąm ją i nawet nie zdążyłam jej odlożyć a już spałasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina_ (offline)

30-08-2013 12:11:04

Otwock
Byłam u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala, ale to nie był mój lekarz więc nawet mnie wredna baba nie zbadała, tylko jak powiedzialam, że dziecko jest bardziej leniwe i mniej się rusza to od razu do szpitala. W sumie i tak jutro miałam jechać żeby sprawdzili co i jak. Mam tylko nadzieję, że wszystko dobrze i mnie nie zostawią a każą przyjechać jak się zacznie. Nie cierpię szpitali i nie wyobrażam sobie, że miałabym tam zostać....
Trzymajcie kciuki i postaram się odezwać....


[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

30-08-2013 12:54:41

Rumia
Ja też mam zawsze przegotowaną wodę i wyparzone butelki, to raz dwa idzie tongue sticking out smiley W ciągu dnia, mimo że karmię piersią to dokarmiam i się przydaje.

Mam pytanie, czy wy też czujecie takie mrowienie-szczypanie w piersiach? Ja mam tak zawsze po karmieniu...

Basiu Ja mam odkręcane kapsułki i wlewam prosto do buzi zawartość.

Karolinka Trzymam kciuki!

Asiu Może faktycznie hormony. Ja już nie mam siły z tym walczyć.. Ani nawilżanie nie pomaga, ani duże ilości płynów... Może jakieś tabletki na to są, ale jak karmię to lipa trochę.
Najważniejsze to nie mówić do dziecka w nocy i robić właśnie tak jak Ty: nakarmić, położyć do łóżeczka i zgasić światło. Moja Lila czasami postęka, ale szybko zasypia.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.