Mamy z Łodzi

Wysłane przez Asia 

kubus (offline)

04-03-2010 12:01:36

łódź
czesc dziewczynki co tu taka cisza,
cieplo sie robi pewnie lapiecie kazdy promyk slonca z maluchami smiling smiley
ja juz mam dosyc tej zimy !!!!!! nawet z dzieckiem nie mozna bylo normalnie wyjsc na spacer bo wszystkie uliczki kolo mnie nie do przejechania a po centrum nie ma co chodzic, ale przez ta pogode wkoncu mozna dojechac wozkiem do parku smiling smiley

jednak ktos madry wymyslil chusty - teraz nie wyobrazam sobie jak bez tego kawalka materialu moglabym sie obejsc smiling smiley

a tak wogole to co, robimy jakies spotkanie mamusiek z łodzi ??


Monika76 mam nadzieje ze wasz psiaczek sie wylize, trzymam kciuki
ja niestety musialam mojego psiaczka uspic sad smiley


a mam pytanie ?? co sadzicie o tym : [link widoczny po zalogowaniu]
fajna sprawa, sa chętne ? moze w kilka bedzie razniej smiling smiley
ja mam zamiar niedlugo sie zapisac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 12:56 przez kubus.

Monika76 (offline)

04-03-2010 13:56:36

Łódź
Kubus Ja bardzo chętnie bym poszła na takie zajęcia! Właśnie miałam się rozejrzeć za czymś podobnymsmiling smiley Dopisuję się do ewentualnej grupy chętnychsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kubus (offline)

04-03-2010 17:26:07

łódź
monika to ja sie dowiem wszystkiego i jutro napisze co juz wiemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Monika76 (offline)

04-03-2010 17:31:31

Łódź
Kubus OK, super, może jeszcze ktoś się skusi...?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2010 20:41:06

Warszawa
Zapraszam do udziału w nowej zabawie - oceniamy najlepsze książki dziecięce

Więcej o Skali eBobasa można poczytać na eBobasowym blogu winking smiley


Monika76 (offline)

09-03-2010 13:41:53

Łódź
Dziewczyny! Czy macie jakiś sposób, żeby karmione piersią maleństwo zechciało w nocy pospać dłużej niż 3 godziny....? Ja już nie wyrabiam - jestem padnięta. Niektóre noce to jak z noworodkiem - co 1,5 godz. A to karmienie, a to przewijanie, a to brzuszek. Już byłam o krok od podania mleka modyfikowanego, ale się wstrzymałam, chcę jeszcze do jesieni pokarmić piersią a boję się, że Krzychu za bardzo polubi sztuczne mleczko. Pomocy!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

09-03-2010 21:12:37

Łódź
Monika,nie dziwię się,że jesteś zmęczona,ja karmiłam swojego synka 2 lata,więc dopiero od miesiąca jesteśmy bez cycusia,porozmawiaj z mężem niech cię choć raz w nocy wyręczy niech zrobi synkowi herbatkę i mu poda,mały pewnie nie będzie zadowolony,ale powinien po jakimś czasie jeśli będziecie regularnie w nocy podawać herbatkę to powinien się zniechęcić do nocnych pobudek,wiem,że każde dziecko jest inne,ale warto spróbować,mam nadzieję,że twój synek da ci trochę odpocząć.


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

Monika76 (offline)

10-03-2010 08:23:05

Łódź
Batusia z tą herbatką to może jest dobry pomysł, ale jaką najlepiej zastosować - Hippa koperkową? I czy to nie zakłóci całego "procesu" karmienia piersią, bo zawsze myślałam, że takich maluszków niczym się nie dopaja? Starszego, Stefana, też długo karmiłam - półtora roku i było to dość uciążliwe, ale wtedy jakoś bardziej się zawzięłam i poświęciłam. Teraz, no cóż...jestem jakby nie patrzeć 10 lat starsza i chyba z wiekiem zrobiłam się po prostu wygodniejsza, poza tym trochę mi zdrówko dokucza (serduszko), więc, mimo, że nie potrzebuję leków, takie nocne maratony dają mi w kość również i od tej strony... Ale może spróbuję z tą herbatką, dziękismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

10-03-2010 11:37:14

Dziewczyny! Mam prawie ten sam problem co Monika76 z taką różnicą, że przyzwyczaiłam dziecko do spania z nami w łóżku. Nie dość, że synek budzi się " na cycek"co 1,5 godziny,to jeszcze śpi z nami. Przez to ja nie śpię prawie wcale. W dzień tez nie śpi za dużo ( dwie,trzy półgodzinne drzemki). Dzisiaj już nie wytrzymałam i dałam butelkę z mlekiem modyfikowanym (efekt- dziecko śpi obecnie smacznie już godzinę). Nie wiem gdzie popełniłam błąd. I nie wiem co zrobić by go naprawić. Dlaczego dziecko tak mało śpi?, dlaczego usypia dopiero około północy (a budzi się już o 1:30?-może mam mało pokarmu?), dlaczego próba położenia go do łóżeczka kończy się histerią?, Pomóżcie, doradźcie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

10-03-2010 12:22:31

Łódź
Cześć dziewczyny
monix,no wiesz mały buntuje się przed spaniem sam, nie dziwię mu się,z mamusią w łóżeczku bezpiecznie i cycuś na wyciągnięcie małej rączki, no i tak szkoły są dwie jedni uważają że spanie z rodzicami jest wygodne i bezpieczne,drudzy ,że lepiej jak dziecko śpi samo,no i tak naprawdę decyzja należy do nas mamusiek,ale jeśli nie możesz spać mimo,że malec z tobą śpi a i tak często się budzi to myślę,że powoli mogłabyś go zacząć przyzwyczajać do spania w łóżeczku,ale musisz to robić stopniowo,no i licz się z tym,że kilka nocek mały na pewno będzie się bardzo buntował piszesz, że martwisz się czy nie masz za mało pokarmu,ja też ciągle tak myślałam,zważ małego i jeśli przybiera ładnie na wadze to na pewno pokarmu synkowi wystarcza,ale jeśli waga się nie ruszyła od ostatniego ważenia bądź spadła, to wybierz się z maluchem do pediatry, może zaleci dokarmianie.


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.