czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

07-01-2013 13:12:43

Zduńska Wola
Gadzielec witam w klubie .Mnie Kacper też wkurza ciągle jeśli chodzi o dom..Wie jakie mam wizje,że absolutnie nie zgadzam się na ogrzewanie na spółę z jego rodzicami,na co pozwalam a na co nie a ten dalej swoje.i widzi,że się wściekam,kurwuję na lewo i prawo,a później narzeka że ja taka zła jestem. Faceci to naprawdę czasami powinni się poprządnie w łeb pieprznąć.
Ja póki co czekam na moje jedyne dziecko,ale no cóż...zazdrosny Twój Maluszek.może trzeba mu powoli jakoś tłumaczyć,że w brzuszku jest jego braciszek/siostrzyczka i że będzie dobrym bratem...i żeby ukochał brzuszek..Coś z takich rzeczy.Wiadomo,mały jest jeszcze ale może coś poskutkuje..Do tej pory tylko jemu poświęcaliście uwagę a tutaj Kubusiem zaczęłaś się zajmować.Na pewno dasz radę z dwójeczką !! Wierzę w Ciebie! :*

Amiluska smacznego grinning smiley Ty byś jadła,a ja co zjem to brzuch boli..No niech już odpuści,bo wariacji dostanę.w ogóle moja młodsza siostra od wczoraj ma coś a'la jelitówka i się boję że na mnie ta zaraza przejdzie..


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 13:19 przez Veroni.

Evelin12 (offline)

07-01-2013 13:22:37

Tullamore
Anabela ale Ci się udało z tą okazją, szczerze polecam ten wózek bo 2 lata temu kupiłam taki sam dla mojej córci tylko że po normalnej cenie i strasznie byłam z niego zadowolona, teraz też nie będę kupować bo ten wózek jest jak nowy więc dla drugiej dzidzi też będzie służył. Fakt jest trochę duży bo do bagażnika to się ledwo mieści przez tak duże koła ale naprawde jest super i lekko się prowadzi tak więc kupuj, kupujsmiling smiley
Ja do lekarza dopiero 18-go więc wtedy dowiem się jaka płeć- juz się nie mogę doczekać...


[link widoczny po zalogowaniu]


kiti81 (offline)

07-01-2013 13:29:51

Rzeszów
Hej dziewczynysmiling smiley
Ale forum się rozkręciłosmiling smiley

widze że przybyło pare nowych koleżaneksmiling smiley Wszystkim mamusiom gratuluję ślicznych brzuszków, poprostu nie mogę się napatrzećsmiling smiley
Nie wiem czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta bo ostatni wpis mam z początku grudnia, ale już się szybciutko usprawiedliwiam. W pracy miałam młyn pod koniec roku więc nawet nie było jak się zalogować na forum sad smiley a w domku skończyła się umowa na internet i trzeba było podpisywać nową a że wiecznie czasu brakuje to tak zleciało.
U mnie już 19 tc smiling smiley (Termin mam na 1 czerwca) ruchy maluszka czuję już od wigili, na razie to takie łaskotanie, przelewanie i przemieszczanie, chociaż ostatnio było coś w rodzaju małych kopniaczkówsmiling smiley Przed Nowym rokiem mój gin. potwierdził że będę miała synka ( pierwszy raz powiedział mi o tym w 13 tc. ale kazał czekać na potwierdzeniesmiling smiley ) W domu mam córeczkę tak że będzie parkasmiling smiley
Co do samopoczucia to powiem Wam że od jakichś 2-3 dni zaczęłam się źle czućsad smiley, brzusio pobolewa coraz częściej i jakaś taka strasznie słaba jestem i siku latam co chwilę...sad smiley a waga 2,5 do przodu tak że nie jest jeszcze tak źlesmiling smiley W pracy dopiero po nowym roku zobaczyli że jestem w ciąży, chociaż wcale swojego stanu nie ukrywałamsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
ufff ale się rozpisałam smiling smiley ciekawe kto to teraz przeczytasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

07-01-2013 13:34:37

Żory
Evelin12 - ja widziałam ten wózek w sklepie i właśnie strasznie mi się spodobał, fajnie, że byłaś z niego zadowolona smiling smiley, mam nadzieję, że i ja będę. Co do wielkości to się nie martwię, bo mamy duże auto, tzn. bagażnik bardzo pakowny i wysoki więc bez problemu wejdzie.


kiti81 - fajnie, że będzie parka w domku, ja też liczę, że tym razem córka będzie i też parka u mnie zagości winking smiley, dowiem się być może 17 stycznia, idziemy z mężem razem smiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

07-01-2013 13:34:58

Gliwice
Cześć Kiti gratuluję chłopczyka smiling smiley ja też latam co chwila siku. Myślałam, że to już przeszło bo miałam tak na początku, ale wróciło. Chyba dzidzia nie chce się podnieść do góry hehe smiling smiley Ja nie miwam jakiś specjalnych bóli ale często czuje kłucie w pachwinach i w pochwie ;/ takie kilkunastosekundowe. Gratuluję wytrwałości w pracy, z tego co myśmy tu pisały to chyba większość na zwolnieniach jest smiling smiley

Anka_88 (offline)

07-01-2013 13:52:05

kiti81 gratuluje chłopcasmiling smiley ja mam wizyte 14 stycznia mam nadzieje że poznam płeć juz się doczekać nie mogęsmiling smiley

kiti81 (offline)

07-01-2013 13:55:36

Rzeszów
smiling smiley amiluska ja na chorobowe wcześniej nie szłam bo czułam sie rewelacyjnie smiling smiley ale już teraz mąż mnie namawia coraz bardziej zeby zwolnić obroty, a po za tym córcia która ma już 10 lat strasznie chce zebym była już w domkusmiling smiley no i zaczeło się z tym brzuszkiem ze boli sad smiley a z sikaniem to mam od samego początkusad smiley teraz czuje jak kawaler łazi mi po pęcherzu i dla tego latam siku bo wydaje mi się że pęcherz pełny, a tu.. ledwo 2-3 kropelki wycisnę..

widzę że koleżanki kupują już wyprawkismiling smiley
ja na szczęście mam praktycznie wszystko po córci i mój brat na 2 urwisów więc ubranka na chłopca też się znajdąsmiling smiley mam zamiar kupić tylko łużeczko i marzy mi się takie z biegunami które można zablokowaćsmiling smiley kołyska i łużeczko w jednym smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

07-01-2013 13:57:55

Zduńska Wola
Ja się nie nastawiałam na poznanie płci zbyt szybko a mój lekarz też niespecjalnie mnie zapytał czy chcę znać płeć czy nie,ale wdzięczna mu jestem smiling smiley przynajmniej już wiem kto tam siedzi smiling smiley

Kiti Helooołłł smiling smiley fajnie,jakby parka u Was była smiling smiley mi też się tak marzy,że skoro już chłopak pierwszy to dziewusia druga musi być (chociaż dr powiedział,że mój partner może strzelać samymi chłopakami LOL on z "męskiej" rodziny ja z "damskiej" to w sumie różnie się ułoży).a jak za 10 razem wyjdzie chłopak LOL to czeka mnie skok w bok tongue sticking out smiley żart oczywiście. Bidulko ściskam Cię,bo mnie samopoczucie też wcale nie rozpieszcza.ciągłe bóle brzucha o których już chyba do znudzenia tutaj piszę..No ale BOLI sad smiley

Mnie mój Mały nie raczy żadnymi ruchami..Nic.na badaniach to się wścieka ,trzepie prawie jak Kermit [link widoczny po zalogowaniu] ale żeby mamie radość sprawić sad smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 13:58 przez Veroni.

kiti81 (offline)

07-01-2013 13:59:38

Rzeszów
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.