czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

05-01-2013 18:22:40

Zduńska Wola
NO właśnie.I nie musiałabym się nikogo prosić.A Kacper narazie to raz w miesiącu będzie przyjeżdżał a później na poród,może zostanie na 2-3 m-ce i wraca.Taka jest umowa.
Mam obawy,bo co się zbliżam do tego samochodu to mnie lęk napawa ale damy go w końcu do mechanika,bo jak jego ojciec "mechanik" sie za to zabierał to do dziś koło ma wyrwane i stoi jak widły w gnoju :/ a od czerwca już minęło trochę. Porządny przegląd się zafunduje..
No i w automacie to jest to też bym się nie denerwowała tak bardzo grinning smiley bo dla mnie ta zmiana biegów to jakaś paranoja grinning smiley generalnie poszłabym na sam automat ale późnej byłabym uzależniona tylko i wyłącznie od automatu...


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

05-01-2013 18:29:13

Gliwice
Mój Sebek kończy w czerwcu podyplomówkę więć myślę, że uda się zastąpić to prawkiem. Ja będę na 100% robić na automat, bobęde mogłą się skupiać na drodze a nie stresować się zmianą biegów ;/ Samochód jest w automacie i innego nie mamy zamiaru kupować. Ja to bym się zabiła na manualu smiling smiley

monika0101 (offline)

05-01-2013 18:33:30

Tłuszcz
Veroni popieram idz na prawko jezeli tylko masz mozliwosc:-) ja niby prawko mam ale tydzien przed slubem wjechalam na slup i od tej pory nie moge przelamac strachu... mam nie raz ochote wsiasc do auta i gdzies pojechac ale od razu widze przed oczyma obraz jak siedze na slupie


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

05-01-2013 18:43:59

Zduńska Wola
Monika. U nas koło się wypięło..Stanęło w poprzek.
Jakiś czas wcześniej jechaliśmy szybko i był taki niebezpieczny zakręt.i mówię do kacpra "ej nie spieszymy się " i zwolnił,...i jechaliśmy z 60km/h i od razu zaczęło nas znosić jak byśmy nie wiem jak pędzili :| nagle przez rów i w betonowy klocek który nam pourywał wszystko od środka.. "Najlepsze" że dosłownie obok stał betonowy płot i nie chcę wiedzieć co by było gdybyśmy tam walnęli..
I od tego momentu mam fioła na punkcie stukania w kole,jak porąbana sprawdzam wszystko. Jak kursowałam Holandia-Polska i odwrotnie, to za każdym razem robiłam w gacie..Jeździłam tylko z tymi ludźmi którzy wiem,że jeżdżą bezpiecznie,mają sprawne auto.W październiku jak wracaliśmy do Nl to jechaliśmy z kolesiem który wcześniej żałował grosza na naprawę auta ale w końcu się zebrał.I mi coś ciągle waliło z tyłu jakby w kole..I już panika,awantury.Na zjazdach na autostradzie zatrzymywał się i nic i nic a to coraz mocniej..A wiadomo..Każdy chce jak najszybciej przebyć trasę bo 12 godzin to jest męczące..Na szczęście zderzak miał pęknięty i to on walił.Ale co ja się nakrzyczałaaaaaam..

Z drugiej strony podziwiam moją siostrę..Ona na "L" wypadek miała..19 lat ma i do końca już będzie miała niesprawną rękę bo idiota uderzył jej w tył a jechał min.150km/h.. bała się ale powiedziała "jak nie teraz to nigdy",dostała pozwolenie na automat i za 1 razem zdała smiling smiley także chyba trzeba się wewnętrznie przełamać iiiiii będzie...


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 18:44 przez Veroni.

Anka_88 (offline)

05-01-2013 19:51:17

Szczerze polecam prawo jazdysmiling smiley Ja mam swoje od 2008 roku i do czasu kiedy poszłam na L4 jeździłam codziennie, naprawdę dziewczyny mieć prawo jazdy i samochód, super, niezależność, chce to jadę bez problemówsmiling smiley

moniaw28 (offline)

05-01-2013 20:18:02

Jakuszowice
leydykiss gratuluję ciąży bliźniaczej, zdjęcie z usg cudowne. Mam w poniedziałek wizytę i to już będzie początek 19 tygodnia więc może poznam płeć dziecka.
Co do prawa jazdy to rzeczywiście warto zrobić, bo jest się niezależnym od nikogo. Zdałam prawko w lipcu 2012 roku, we wrześniu zaszłam w ciążę, także wszystko się jakoś chronologicznie ułożyło. Bałam się jeździć, jak było bardzo ślisko, bo jeszcze nie jestem "wprawiona" do hamowania na lodzie. Ale fakt, kiedy mam ochotę wsiadam w samochód i jadę. Także dziewczyny nie zwlekajcie z kursem tym bardziej, że ciągle straszą zmianami.

Evelin12 (offline)

05-01-2013 20:32:32

Tullamore
Wow Leydykiss jakie słodkie dwa maleństwa, super wyglądają takie dwa dziedziaczki i trzymam mocno kciuki żeby było wszystko wporządkusmiling smiley a na pewno tak będziesmiling smiley
Jeśli o prawko chodzi to ja robiłam jak miałam 16 lat a teraz mam 28 i jeżdżę non stop i sobie nie wyobrażam brak prawka i auta, bez samochodu to jak bez nogi i też miałam swego czasu kilka stłuczek ale nie ma co się zrażać tylko wsiadac w samochód i dalej jechać a ja w dodadku teraz jeżdzę polskim autem po lewej stronie bo przyjechaliśmy w zeszłym roku autem do Irlandii i wcale źle się nie jeździ , jedynie wyprzedzać ciężko ale drogi szerokie więc jest oksmiling smiley
Moje dane do tabeli Ewelina 28, Damian 31, termnin 4 czerwiecsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


monika0101 (offline)

05-01-2013 20:47:36

Tłuszcz
Veroni moglabys napisac jeszcze raz jak wstawic zdjecie? Wiem, ze pisalas,ale nie moge znalesc na ktorej str..a zrobil mi Maz zdjecie brzuchala


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

05-01-2013 20:55:00

Tłuszcz
Dobrze Veroni,ze sie Wam nic nie stalo. A co do Twojej Siostry to uwazam,ze bo silna Kobitka:-) nie kazdy by sie odwazyl po takich przezyciach zdawac prawko.


[link widoczny po zalogowaniu]

moniaw28 (offline)

05-01-2013 20:57:04

Jakuszowice
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.