czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

monika0101 (offline)

07-06-2013 13:48:03

Tłuszcz
Lenka wzielam prysznic i poszlam spac dwa razy obudzil mnie mocniejszy bol krzyza pozatym cisza...
Ja Tobie zycze Lenko zeby to bylo to, ale ciiii nie zapeszajmy....

Maju bedzie dobrze i zgadzam sie z Dziewczynami.

Milka pojechalabym do innego szpitala....

Veroni bedzie dobrze, Ty sie zastanawiasz czemu nam tak wczesnie robili,a ja czemu nie pobieral nic z tylka bo nie czulam to chyba nie pobieralconfused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

07-06-2013 13:51:23

Gliwice
Lenka nic nie cieknie ufff, ale schiza dostałam grinning smiley brzusio jak by mniej pobolewał ...

dostałam smska od Kasi nie wypisali jej jeszcze do domu bo Lence spadła waga 300 grambo Kasia nie ma pokarmu sad smiley 30 godzin ją trzymała przy cycku płacząc, że nie ma mleka a Lenka z głodu płakała sad smileysad smileysad smiley pozwolili jej dokarmiać butelką. Jak jutro waga wzrośnie to o 11 je wypiszą ...
Biedna akasia sad smileysad smileysad smiley wogóle qwa co to znaczy, że pozwolili ją w końcu dokarmic. Jak przez 30 godziń nie ma mleka to wiadomo, ze dzidzi chce jeść a położne z takich z nas robią wyrodne matki jak jest problem z laktacją ... no nie kumam !!

monika0101 (offline)

07-06-2013 14:01:48

Tłuszcz
Amiś brak słow chamy normalne chamy przeciez to sie psychicznie mozna wykonczyc na miejscu Kaski to ja nie wiem co bym im zrobila... jestem nerwus i chyba bym tam ich wykleła


[link widoczny po zalogowaniu]

moniaw28 (offline)

07-06-2013 14:19:04

Jakuszowice
Kochane to nieludzkie, żeby tak dziecko głodzić, biedna Kasia. Też nie miałam pokarmu, dopiero pojawił mi się w 3 dobie po porodzie. W szpitalu, w którym rodziłam można było brać butelki z mlekiem Bebilon i karmić maleństwa. I nikt się nie czepiał. Przecież to normalna sytuacja.
Gratulacje rozpakowanym mamusiom!!! Dużo cierpliwości dla maluszków.
Veroni pochwal się łóżeczkiem.

amiluska (offline)

07-06-2013 14:21:57

Gliwice
moniaw a możesz coś napisać na temat porodu ?? ja to powoli się już zaczynam stresować ... Boję się, że tak będzie boleć, że nie wytrzymam !! :| głupia jestem wiem sad smiley

amdent (offline)

07-06-2013 14:31:39

Osada Pierwsza
NIE KAPUJE.. TAKI SZPITAL Z ODDZIAŁEM NOWORODKOWYM BLELEL , AŻADNA POŁOŻNA NIE SPRAWDZIŁA CZY MLEKO Z CYCUSIA LECI? JUZ DAWNO NA LAKTATOR POWINNI KASIE POSŁAC... I WIDZICIE DZIEWCZYNKI , JAK TA PSYCHA WAZNA NA MLEKO JEST . 30 GODZIN PŁACZU ŻĘ NIE MA MLEKA. A NIKT NIE POWIEDZIAŁ,ŻE MA MYŚLEC TYLKO OTYM ZEBY MLECZKO BYŁO I LECIAŁO I LECIAŁO- GŁUPIE ALE SKUTECZNE... DO DUPY TAM TE POŁOŻNE PO PROSTU...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amiluska (offline)

07-06-2013 14:36:59

Gliwice
amdent dlatego mnie wkurwia ta paplanina położnych, na szkole rodzenia same najpierw gadają, że pokarm po porodzie do 3 dni się tworzy a po CC nawet po 6, a jak nie raz czytam wypowiedzi mam co rodziły i jak zostały potraktowane w szpitalu przez położne bo nie leciał im pokarm to tylko takiej w pysk strzelić!! Pamiętam wypowiedź jednej z mam jak jej położna powiedziała "Coś Ty przez te 9 miesięcy robiła" !!

amiluska (offline)

07-06-2013 15:03:16

Gliwice
aaaa i wogole byłąś u tego lekarza ?? Dał Ci coś na ten kaszel ???? Bo mi wtedy przepisał Pini



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 15:03 przez amiluska.

amdent (offline)

07-06-2013 15:16:01

Osada Pierwsza
dała drosetux itabletki czosnkowe... zobaczymy.pini też mam ale w tym syropie jest codEIna- działa na ośrodek oddechowy i tak nie zabardzo chce sie tym szpikować . no ale jeśle będzie bez poprawy to na pewno to wezme. Zreszta zobaczysz Amiś jak Franek podrośnie izacznie kucać i kichać to będziesz w domu miała stały zestaw leków;PYROSAL, RUBITAL-PRAWOŚLAZ , ALBO PINI WŁAŚNIE EW DROSETUXwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

monika0101 (offline)

07-06-2013 15:35:06

Tłuszcz
Milka i co zdecydowałas sie pojechac do innego szpitala?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.