czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

25-05-2013 10:39:23

Osada Pierwsza
vWERCIA - ni panikuj.Gdybym miała sie przejmować tymi bólami i uciskami dzieciaczka to, bym zbzikowała. MNie czasem tak strzeli,że się ruszyc nie moge iboli jak H... ale tylko przez pare sekund... A gdybym miała się sugerowac kłuciem w pipce i skracaniem szyjki to juz bym tej szyjki od miesiąca nie miała z pewnościąsmiling smiley i SIE TAK TYM GOLENIEM NIE PRZEJMUJCIE , BO JESLI NIE ZDĄZYCIE TO POŁOZNA SIE TYM ZAJMIE... BĘDZIE NA TO CZAS WIERZCIE MI... TYLKO WEŹCIE WŁASNĄ GOLARKE TAK WRAZIE Wsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

25-05-2013 10:41:42

Osada Pierwsza
NIE WIEM CZY WIECIE , ALE NA ZACHODZIE to nie ma znaczenia. ogolona czy nie. Tylko u nas takie wariowanie... A potem jest jazda b o wloski odrastają pipka boli niemiłosiernie a Ty kobieto nic nie możesz zrobić z tym niestety..;(


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amiluska (offline)

25-05-2013 10:46:18

Gliwice
amdent a jak ja rozmawiałam z położna ze szpitala w którym będe rodziła, to też mi powiedziała, że nie mam szaleć z goleniem się jak nie dam rady. Że w sumie u nich w szpitalu nie trzeba być ogolonym, najwyżej jezeli będą nacinać to podgolą, a tak to woski w niczym nie przeszkadzają ... grinning smiley
Wiadomo, że tam nie mam krzaków, ale małe odrostki już mi się zdarzają. Przed ciąża to to zawsze wygolona byłam na niemowlaczka hyhy a teraz to już na serio nie wiem w jakiem pozycji się golic wiec to pierdu ... Pewnie położne gorsze rzeczy widziały niż kilku mm zarost na pipce grinning smiley

amdent (offline)

25-05-2013 10:47:38

Osada Pierwsza
Anabelka , przecież to nie wstyd... W kazdy zawód jest wpisany jakiś obowiązek mniej lub bardziej przyjemny niestety. Jeszcze trochę to się tak naucza ,że kobieta sobie sama będzie naciecie robić. Masazu nie zrobi Ci żadna jak W lapę nie dasz a to i ch zakichany obowiązek jest niestety...

JA tam mam to gdzies , jak zdąże to zdąże jak nie to będa miały robotę i finał!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amiluska (offline)

25-05-2013 10:53:40

Gliwice
jej magagda ty taki malutki masz ten brzuszek jak na 3 kg Olafka grinning smiley jej nie ma co na serio my się wszystkie dobrze trzymamy grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley i też nie widzę, żeby były kreseczki czerwonegrinning smiley Wogole którejś z nas wypbiły rozstępy ?? ;> Chyba nieeeeee, chodź wczoraj mnie trochę brzuch zaczął swędzieć i w ruch poszła mustela grinning smiley

anabela (offline)

25-05-2013 10:57:30

Żory
ładniutki brzusio, wszystkie brzuszki ładne, okrąglutkie smiling smiley

co do rozstępów to oszczędziły mnie przy ciąży z Oskarem i teraz też smiling smiley, w ogóle po porodzie z Oskarem miałam brzuch jakbym w ciąży nie była i oby teraz też tak było grinning smiley








[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

25-05-2013 11:13:51

Ostrów Wielkopolski
Jejj nasza KITI.. napewno bedzie miala juz malenstwo niedlugo przy sobie.. BADZ DZIELNA !! ;*

zazdroszcze jej grinning smiley



amiss ehh nie martw sie najlepiej szukac gdzies wsrod znajomych po znajomosci.. napewno cos sie trafi.. sad smiley:**

Jaworzno brzuchol sliczny.. ty taka chudziutka jestes szok w tali grinning smiley:**

Veroni hehe pepek juz mam wypukły sporoooo czasu.. jak taki brzuchol mi sie zrobil duzy to nie daloby rady zeby byl schowany pepolinek grinning smiley ojj to zrozumiale ze juz sie denerwujesz bo robisz sie mniej poradna.. ja ci powiem ze mi sie tak zaczelo od 37 tygodnia tak ze zrobilam sie slon.. ja ledwo piczuche wycieram na kibelku bo juz nie dosiegam prawie wiec wyobraz sobie jak niewyogodnie jak sie zacznie moj brzuch stawiac masakra sad smiley

magagda loh ale brzusio sliczny smiling smiley taki malusi.. gdzie ty chowasz dzidziusiagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

25-05-2013 11:49:47

Komorów
Jeju, ja tu smacznie sobie spałam, teraz obiadek pichcę, a Kiti rodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale bomba, trzymam mocno kciuki smiling smiley Ciekawe, która następna smiling smiley
Vercia, pisz na bieżąco, jak tam akcja postępuje smiling smiley
A jak, dziewczyny reszta????? Jakieś skurcze, bóle????? Mnie brzuch jak na okres boli i kłuje w pipce i w dół trochę ciągnie, skurcze przepowiadające dalej jak były, tak są, poza tym cichosza....chyba do środy pochodzę z tym pesarem jeszcze sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Smoczyca (offline)

25-05-2013 12:23:31

Wrocław / Cork
Czesc dziewczynki,

Podczytuje Was ale chwilami ciezko za Wami nadazyc... winking smiley

W koncu pierwsza rodzi. Brawo Kiti! Trzymam kciuki.
Ja sie jakos przestalam cieszyc z tego wszystkiego. Dzisiaj wcale by mi sie nie chcialo rodzic.
Mialam fatalna noc, nogi bolaly tak strasznie ze co godzine budzilam sie z bolem i musialam sie przewrocic na drugi bok a nie jest to proste z tymi rozmiarami...

Co do brzuszkow to jak widze niektore z Was to wygladacie na 6-7 a nie 9 miesiac... Zazdroszcze oczywiscie.
Mi tez udalo sie bez rozstepow na brzuszku przetrwac do teraz (ale bardzo sie balam i uzywalam oliwke i krem Palmersa - dla mnie najlepsze) ale zauwazylam rozstepy na piersi a przeciez az tak duzo nie urosly.... No nic jak mi zejdzie zaciemnienie to bede lepiej widziec bo chwilowo mi sie ciemne otoczki zrobily...

Wczoraj ostatecznie spakowalam torbe do szpitala i jestem w 100% gotowa.

Teraz robimy zapasy jedzonka na pierwsze tygodnie. Mamy juz pomrozone krokiety, kotleciki mielone a planuje jeszcze zrobic troche pierogow i moze kopytek... Tak zeby bylo na wszelki wypadek... Zawsze sie przyda winking smiley

Wloskami jakos sie mocno nie stresuje. Chodze na wosk dosc regularnie, ostatnio bylam na poczatku maja i umowilam sie teraz na poniedzialek. Najmniej do polowy czerwca bedzie spokoj... Dla mnie najwygodniejszy sposob bo z moimi ciemnymi wlosami golenie nie dawalo dobrych rezultatow...

Mam nadzieje ze podly nastroj to tylko hormony i niedlugo mi przejdzie... Ide polezec na kanapie i pogapic sie w tv.

Trzymajcie sie dziewczynki i milej ksiezycowej soboty!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.