czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

moniaw28 (offline)

24-01-2013 21:43:50

Jakuszowice
Dorcia witam na forum, fajnie, że nas przybywasmiling smiley
Wczoraj miałam wizytę, badania w porządku i dostałam skierowanie na krzywą cukrową, mam zabrać ze sobą wodę mineralną i cytrynęwinking smiley
Dostałam zwolnienie, bo skróciła mi się szyjka i muszę leżeć, za dwa tygodnie kolejna wizyta. Czy któraś z Was miała z tym problem? Nie dostałam żadnych lekarstw, mam się oszczędzać, polegiwać, nie dźwigać nic ciężkiego i nie przemęczać się. Jeszcze 2 tyg. temu wszystko było OK. Dzidzia rośnie, u mnie ma położenie główkowe, główka prawie w moich pachwinach, nawet na badaniu jest ciężko zobaczyć go całego.
Jestem już 6 kg. do przodu, mogłabym jeść bez przerwysmiling smiley
Miłego wieczoru przyszłym mamusiom i dzieciaczkomsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

moniaw28 (offline)

24-01-2013 21:47:46

Jakuszowice
Dziewczyny widzę, że szalejecie na zakupachsmiling smiley
Wklejajcie linki, jak znajdziecie coś ciekawegosmiling smiley

Co do ciśnienia to ja przed wizytą mam wysokie ("syndrom białego fartucha"winking smiley, ale regularnie mierzę sobie w domu i zapisuję wyniki. Za to puls mam w granicach 80-100!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

24-01-2013 23:53:27

Ostrów Wielkopolski
kiti81 loo nozke na nozke to musialo byc slodkie..moj mial teraz taka mine znismaczona i sie smialam ze cos mu nie pasuje chyba.. grinning smiley




Jakas smutna jestem chyba rozdrazniona.. brakuje mi "ciepła" ?:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

25-01-2013 06:57:46

Żory
moniaw28 - a ile twoja dzidzia waży?
ja w ciąży z Oskarkiem miałam skróconą szyjkę i rozwierała mi się około 7 mc, miałam też leżeć i się oszczędzać, to często się zdarza, ale trzeba uważać aby nie dopuścić do przedwczesnego porodu.
A z ciśnieniem to mam tak jak ty... w przychodni bardzo wysokie, a w domu bardzo niskie, wczoraj u gina mój puls wynosił 133, nawet położne się śmiały... hehe

Ja wczoraj fajny komplecik kupiłam h&m, przez internet z tablicy.pl, nowy z metkami za 14 zł grinning smiley, jest prześliczny w rzeczywistości



Maajuniaa - mnie też czasami taki smutek dopada... to te huśtawki hormonalne hehe








[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 08:55 przez anabela.

Veroni (offline)

25-01-2013 09:11:23

Zduńska Wola
Anabela jaki słodki komplecik..Za 14 zł smiling smiley toż to okazja!!! smiling smiley

MoniaW czytałam trochę na innych forach że dziewczynom się szyjka skraca ale no co..trzeba leżeć.Więc kochana mąż przejmuje wszystkie obowiązki a Ty leż grzeczniutko smiling smiley Wszystko na pewno się unormuje smiling smiley

Maja No mnie też smuty dopadają sad smiley Wczoraj jeszcze z Kacprem się trochę popśtykałam,bo on po pracy był zmęczony i tak mi odpisywał pooowoli,bo usypiał a ja go maltretowałam 1000pytań na minutę..I na końcu foch,bo "Ty już nas nie kochasz".Bestia okrutna jestem.Ma zapitol w robocie,poprawki po kimś robi,czas określony..Jak o 15 usiądzie do śniadania to cud..A ja mu truję non stop.Aż głupie sny miałam.On oczywiście przeprosił,ale głupio mi przyznać że to moja wina.Nie jego. Więc łażę z tymi moimi smutami po domu,mamie truję,siostrom..Dobrze,że taty sms nie atakuję heh... Nie smutamy już :*


W ogóle kłuje mnie prawy bok..Nie wiem czy to moje Bobo gdzieś uciska (okolice jajników) czy co się tam dzieje.Jak kicham to boli jak cholera.uff ufff oby do poniedziałku!!

Miłego dnia kobietki smiling smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

25-01-2013 09:37:14

Gliwice
Witam Was moje kochane dziewczynki ...
Ja tylko na krótko bo echh sama nie wiem sad smiley

Dorocia miło mi Cie przywitać w naszym skromnym gronie hehe smiling smiley

Wszystkie wpisy przeczytałam skrupulatnie, chciałam wszystkim coś odpisać no i .... już pozapominałam co napisalyście echh sad smiley To przez ten stres. Jutro i w niedziele pierwsze egzaminy a jak ostatnio uczyłam się na mature 10 lat temu ;( . Teraz przeklinam, że na cholere były mi te studia, w domu nikt ze mną nie pogada a jak mi ktoś coś powie to płakac się chce.

A tak na marginesie to znowu schudłam 300g i od wagi wyjściowej to wychodzi na to, że przytyłam 700g. Zajebiscie az się boję tego 30 iśc do lekarza

Przepraszam Was dziewczynki już nie narzekam ... dzieci z piłką

kiti81 (offline)

25-01-2013 09:37:53

Rzeszów
Majunia widok założonych nóżek niesamowity, mąż stwierdził że ma nawyki urzędnicze po mamusi i tylko stolik z kawą mu dać i prawdziwy urzędniksmiling smileyradość
Veroni nie smutaj, to wszystko przez nasze hormony, a Tobie jeszce facet wyjechał Czas szybko leci i zanim się obejrzysz Twój kochany będzie przy Was.
Monia28 leż grzecznie w łużeczku i odpoczywajsmiling smiley Mój mały też bardzo nisko leży tylko jeszcze się strasznie kręci i raz ma pupę w górze a raz na dolesmiling smiley
Anabela udało Ci się kupić istne cudosmiling smiley komplecik świetnysmiling smileysmiling smiley

Miłego dnia dziewczynysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kiti81 (offline)

25-01-2013 09:46:43

Rzeszów
amiluska dasz radę, tylko się tak nie stresuj. Maleństwo to wszytko czujesad smiley zaszkodzisz jemu i sobie. Olej te egzaminy, jak nie zdasz teraz to są jeszcze poprawki. Ja też w pierwszej ciąży byłam na studiach i w pewnym momencie olałam egzaminy bo zaczeły mnie nerwy zjadać i moja lekarka postawiła mnie do pionu mówiąc że albo dziecko albo egzaminy i powiedziała ze jak egzaminów nie oleje to może być źle. Egzaminy olałam i o dziwo wszystkie zdałamsmiling smiley co prawda tylko tak się śliznełam ale zawsze było do przodusmiling smiley a część egzaminów zdawałam 2 tygodnie po porodzie zupełnie bez przygotowaniagrinning smiley i miałam tylko 1 poprawkęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

25-01-2013 10:07:37

Zduńska Wola
Amiluska Kiti ma rację.Nie ma co się stresować bo dzidzi wszystko czuje. Jesli nie teraz-to później. Tak czy owak życzę Ci powodzenia!!
Co do wagi..To ja też narazie nie robię szału z tyciem,co narazie mnie cieszy gorzej jak później dobiję do +30kg. Ale narazie pooowoli nabijam.Przez 2 tyg mi niecały kg wpadł.

Patrzcie jaką kurtkę znalazłam w Zarze. 50 zł ..Rozmiar 6-9m cy to akurat nasze bąbelki na zimę będą pasowały smiling smiley Korci korrrrrrrrrrciiiiiiiii [link widoczny po zalogowaniu]

Mój kot ma jakieś dziwne loty.. Nie wiem co on "ćpie" ale chcę to samo hehe.A ja się schizuję,bo koty mają ten zmysł którym wyczuwają różne duchy,niebezpieczeństwa grinning smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

25-01-2013 10:31:04

Warszawa
Czesć
w koncu udało mi sie zarejkestrowac , były jakeis problemy juz od miesiąca.
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grona, czytam juz forum od ponad miesiaca.
Nie wiem czy udało mi sie poprawnie dodać suwaczek , zobacyzmy.
To moja druga ciąża, pierwsza skonczyła sie w 10t. Straszny stres teraz przezywam czy wszytsko będzie dobrze.
Mam 31lat i przytałam 8kg!!!!!!! ale podobno tego nie widac.
Nie wiem jeszcze czy mam chłopaka czy dziewczynkę, badanie mam za ponad dwa tyg, lekarka kazała mi zrobić usg połówkowe w 22tyg poniewaz wtedy podobno widac juz w pełni ukształtowane serduszko, nie mogę sie doczekac, juz bym chciała zobaczyc mojego bombelka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.