czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

monika0101 (offline)

22-01-2013 16:00:23

Tłuszcz
grinning smiley swietny filmik po płakałam sie , ze smiechu..


[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

22-01-2013 16:16:13

Ostrów Wielkopolski

JAWORZNO (offline)

22-01-2013 16:42:54

Jaworzno
Veroni co do laktatora to jak wróciłam do pracy to ręcznym myślałam, że się zajadę, a i jak miałam zanik pokarmu w 6 tyg życia Mateuszka to ręcznym wogóle nie umiałam pobudzić więcej udawało mi się wycisnąć ręcznie gniotąc piersi ale to cholernie bolało dlatego też stwierdziłam, że jak będę w ciąży drugi raz to zainwestuję w pożądny elektryczny i tak też uczyniłam. wiem, że 460zł. to dużo ale jak dla mnie warto. Jak byłam w hurtowni dziecięcej w Katowicech to ten sam laktator medela swing kosztował 650zł więc na allegro i tak się opłacalo.
Anabela mam nadzieję, że szybko ci się wyniki poprawią. Co do łóżka to ja pokój małego robiłam dopiero w listopadzie, a wtedy już wiedziałam o ciąży więc jak byłam na etapie zakupu łóżka to już kuppiłam takie żeby było dla obu bo tak pewnie też bym o tym mylała dopiero za jakiś czas.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

JAWORZNO (offline)

22-01-2013 17:09:18

Jaworzno
amiluska powodzenia na egzaminach, trzymam kciuki i oby ci nauka szybko wchodziła
anabela tak zakupki bardzo udane i jestem mega zadowolona choć i tak jeszcze troszkę mi zostało m.in kosmetyki
maajuniaa co za feberka zimno ci? Może przemarzłaś?

Ja mam nerwy jak diabli bo postanowili u mnie w bloku zmieniać piony kanalizacyjne i chcą mi kuć łazienkę ciekawe skąd ja kurna znajdę teraz takie same kafelkki żeby ponaprawiać to co zepsują. Ludzie tyle kasy wywalają żeby łazienki sobie w kafelkach zrobić a oni kurna teraz to wszystko zniszczą bo sobie ubzdurali wymianę pionów. szaleniec

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 17:12 przez JAWORZNO.

anabela (offline)

22-01-2013 17:23:22

Żory
JAWORZNO - w porównaniu do ciebie to dużo rzeczy dla dzidzi mi jeszcze brakuje smiling smiley, ale jeszcze trochę czasu zostało...
co do łazienki to współczuję...








[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

22-01-2013 17:26:50

Ostrów Wielkopolski
JAWORZNO no wlasnie nie wiem ubieram sie jak bałwan jak wychodze.. posmarowalam mascia na febry mam nadzieje ze nie wyjdzie tongue sticking out smiley bo narazie taka guleczka jest mala..
co do wymiany pionow mozesz sie nie zgodzic na wymiane u siebie bo u mnie tez tak bylo winking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

JAWORZNO (offline)

22-01-2013 18:29:38

Jaworzno
maajuniaa teoretycznie mogę się niezgodzić tyle, że u nas jest wspólnota i administracja znalazła na to sposób. Jak wymieniali pion obok i jedna rodzina się nie zgodziła to zakręcili wodę w całym bloku i nie mieliśmy wody przez 5 dni wszyscy na tych sąsiadów przezywali aż w końcu i oni musieli się zgodzić więc sama widzisz, że to sytuacja trochę bez wyjścia.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

Veroni (offline)

22-01-2013 19:08:17

Zduńska Wola
Maaaja mi też jakiś czas temu zimno wyskoczyło ja już po pachy robiłam bo że niby niebezpieczne w ciaży,pytam lekarza a on mi,że więcej hałasu robią firmy farmaceutyczne żeby kupować ich mazidełka. Ja smarowałam pastą do zębów żeby szybciej wyschło..

Za to teraz walczę z mega suchymy ustami.Już masuję szczoteczką,Neutrogeną smaruję i dupa i nic.Rano to mam jedną wielką pustynię.

Jaworzno no mnie trochę przerażają ceny tych elektrycznych.Widzę,że bardzo popularny jest Medela. I są jakieś tańsze wersje i droższe...I Tommee Tippee też niby jakieś tam pozytywy ma..Ale najwięcej to ten Medela chyba...


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

JAWORZNO (offline)

22-01-2013 19:15:20

Jaworzno
Veroni mnie też cena zaskoczyła nie ukrywam ale jak ma być dobry to nie żałuję. Ja mam właśnie tą droższą wersję z możliwością regulowania mocy zasysania. Też właśnie czytałam opinie i znajome były bardzo zadowolone więc się skusiłam.

Dziewczyny gdyby któraś była zainteresowana ręcznym laktatorem AVENt piszcie na priv ja już mam ten medela więc ten ręczny odsprzedam.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

Veroni (offline)

22-01-2013 19:19:01

Zduńska Wola
Ja się jedynie boję,że wydam kasę na ten elektryczny a się okaże że żadnych problemów z pokarmem nie będę miała i będę pluła sobie w brodę..Ja wiem,że to nie zginie,że się przyda...No ale ale...A co jeśli mały i tak nie będzie chciał jeść mojego mleczka..Wiecie..Pierwsze dziecię i ja już świruje..
Bo tak jak zaczęłam sobie wsjo podliczać to mi się aż głupio zrobiło.


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.