KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

klarra (offline)

17-08-2012 13:29:16

trisha, nie ma się co bac konflitu serologicznego, to juz nie te czasy. Jak wszytskiego dopilonowałaś przy pierwszej ciązy to nie ma żadnch obaw. My tez mamy taki konflikt. Po porodzie należy dopytać się o ggrupe krwi dziecka i jeśi jest ojca, to dopilnowac by poczynili odpowiednie kroki zapobiegawcze(mam na myśli zastrzyki), jesli dziecko ma krew twoją, kolejna ciąza nie ma zagrożenia żadnego, kolejnymi ciążami ta sama zasada.

ziz77 (offline)

17-08-2012 14:07:00

Puławy
Klarra, dzięki za kilka wskazówek, jak coś Ci się jeszcze przypomni to pisz, z tego co widzę sporo dziewczyn będzie musiało się z tym uporaćsmiling smiley Prezent od braciszka-super sprawa grinning smiley Mój Tymek też już pokazuje gdzie jest dzidzia, ale chyba dopiero jak mi wywali brzuszek to dotrze do niego co się dzieje smiling smiley No te pytania to najgorsze chyba grinning smiley Tymo póki co za mały.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marcelina1990 (offline)

17-08-2012 19:16:56

zagórnik
witam zrobilam dzis 2 test z niedowiezaniem i tez 2 kreski z tym ze jedna jest bledsza...

kp0018 (offline)

17-08-2012 19:56:17

Gorzów Wlkp.
marcelina1990 gratulujesmiling smiley teraz tylko czekać na potwierdzenie u ginekologasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

18-08-2012 20:17:55

Puławy
hej, Kwietniówki, co tu tak pusto? smiling smiley Jak Wam ciężarne życie mija?

Mi dosyć ciężko dziś, bo kochany synio odmówił drzemki i wciąż nie zamierza iść spać, a ja padam. Mam nadzieję, że to nie oznacza, że koniec z dziennymi drzemkami!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Clara (offline)

19-08-2012 08:55:21

witam w niedzielę czas leci szybciutko.. przerażająco dobrze się czuję nic mnie nie mdli nic nie boli tylko opuchnięte wrażliwe piersi przypominają że to nie sen... leniuchuję sobię a potem do tesciów na obiadek więc nawet nie muszę dziś gotować... smiling smiley ciepło pozdrawiam

kate1848 (offline)

19-08-2012 13:17:50

Toruń
Witam wszystkie przyszłe mamusiesmiling smiley
Wczoraj zrobiłam sobie teścik i wyszły dwie grube kreskismiling smiley Mamy już jednego synka Marcelka(2 latka i 4 miesiące) ale od kilku miesięcy staramy się o drugiesmiling smiley i chyba się udałosmiling smiley
Jutro będę umawiała się na wizytę i mam nadzieję,że będzie szybko, bo terminy są nawet za miesiąc nawet prywatnie, ale myślę że jak podejrzenie ciąży to będzie szybciejsmiling smiley
U mnie również występuje ten konflikt i się martwię bo w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero po porodzie bo mój mały przez to miał żółtaczkę ale to była wina mojego lekarza prowadzącego, bo na grupę krwi wysłał mnie dopiero miesiąc przed porodem... po porodzie dostałam zastrzyk ale nadal się martwię... Miłej niedzielismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

19-08-2012 14:48:19

Puławy
Clara, no to nic tylko zazdroscicgrinning smiley ja jak zwykle od rana nie mogłam nic jeść, wmusilam w siebie 2 bulki z masłem. Za to nabrałam strasznej checi na ryz z piersią i sosem słodko kwaśnym no i chyba udało mi się najeść grinning smiley udanej reszty niedzieli!

Karę, no to gratulacje! Fajna różnice wieku będziesz miała.

Tymi coś goraczkuje :-/ ciekawe o co znowu chodzi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate1848 (offline)

19-08-2012 19:17:03

Toruń
ziz77 na pewno synuś sobie poradzi z gorączkąsmiling smiley jestem pewna że to twardy chłopczyksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marika83 (offline)

19-08-2012 19:42:10

Pabianice
Gratuluje mamusia ktore do nas dolaczylysmiling smiley A mnie dzisiaj na kapusniak wzielo i caly gar ugotowalam nic tylko kwasne bym jadla. Udanego wieczorkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.