ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

sarahia (offline)

19-05-2011 11:27:48

Germany /Bc
Anyyakochana tak tez pomyslalam o spotkanku we Wrocku(wczoraj, bo nie tak daleko mamy przeciez smiling smiley) A chetnie bym poznala na zywo dziewczyny!!..bardzo chetnie..W sumie za tydzien wpadniemy do Wrocka w sobote, ale tylko na chwile na lotnisko podrzucic moja przyjaciolke, ktora specjalnie na 2dni do na przylatuje z Irlandii!! To sie nazywa poswiecenie!! Mamy i tak rodzine we Wrocku, wiec mozemy nawet przekimac w razie czego smiling smiley Rok temu bylismy w Zoo na pol dnia smiling smiley

Solenizantka spi, ja pije kawe,bo od rana dopiero teraz mam chwile...Claudia czuje sie dzis juz dobrze...mi jakos tez przeszlo smiling smiley Takze jest nadzieja, ze damy rade do soboty ...Pozniej obiad przygotuje, dzis kopytka zrobie...i wybedziemy z domku na spacer i pobuszowac po sklepach, cos musze kupic sobie na sobote...i dla mojego M eleganckiego smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 11:28 przez sarahia.

Anyawro (offline)

19-05-2011 12:02:37

Sarahia Ja napewno bardzo chętnie się spotkam, mam nadzieję ze we wakacje się spotkamy w trójkę z sosenką smiling smiley mamy wkońcu blisko do siebie więc jakoś sie jeszcze dogadamy , do zoo chętnie bym poszła własnie, niewiem czy ta Moja jeszcze nie za mała?? bo tak ost myśleliśmy z Moim.. ŚLICZNA ROCZNA LILIANKA !!!! jakie ona ma duże oczka !!!! słodka roczniaczka a jak pięknie ubrana !!! piękna opaska i sukienunia..
Syka Mojej koleżanki córka kilka dni starsza od Lenki , też własnie ta szeroko stawia nóżki jak chodzi , i Ta koleżanka była z tym u urtopedy , podejrzewała też ze ma jedną nóżkę większa od drugiej była ułożona w brzuchu tyłkiem do dołu a główkę pod piersiami miała więc usg bioderek na dzień dobry bo tu wymagają. i Mówiła mi ze troche sobie pogadała z ortopedą, jakiś znany tu u nas we Wro , ma nazwisko nawet nie Polskie , ale nie powtórze bo nie pamiętam i on jej mówil ze dziecku to mija do 2 lat i ze późnie jak dziecko po 2 latach zacznie nóżki do środka tzn stópki dawać to też nie ma co sie przejmowac bo wyrabia sobie płaskostopie itp, wiesz nie powtórze tego dokładnie , trochę namotałam ,ale powiem jej ze znajomej synek chodzi na rechab z tym.

lecę znowu bo Lenka juz na podwórku chodzi a nie chce zeby mi wyszła na drogę. widzę ją zza okna jak trawę zbiera LOL

Malgo (offline)

19-05-2011 12:08:59

Dla Lili wszystkiego najlepszego urodzinowe baloniki
A mój mąż jest właśnie z małą na USG jamy brzysznej. Jakiś miesiąc temu miała przez parę dni gorączkę i żadnych innych objawów dlatego lekarz zalecił nam te usg. Czekam na wieści od nich.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

19-05-2011 12:42:00

Becia nie wiem czy Błażejkowi znudziły się moje zupki - był na diecie długi czas i np. pomidorowej czy ogórkowej nie jadł dobry m-c, więc ostatnio mu je ugotowałam i jeść nie chciałprzewracjący oczami. Sesję mamy za free:e_wink:, płacimy za zdjęcia, które nam się spodobają i zechcemy odbitki - nie wiem jaki będzie kosztprzewracjący oczami. Biedna Maja - ugryziona przez chłopca zaskoczony. Roczne dziecko i tak się zachowuje eye popping smiley .
Domi to masz przeboje z tą drogązaskoczony, ale zrobią i będzie spokój. Zdrówka dla Igorka ? A co mu dolega ????
Sarahia gratuluję ząbka Lilce. Superowa roczna panienkamłody kozak, a jaka fajna sukieniusia ! Dobrze, że Claudia do zdrówka już wraca. NIe wiem czy doczytałaś pytanie - czemu nie zrobią Ci tortu takiego jaki chciałaś ? Jaki Wam zrobią ???
Zanetka mój Błażej wczoraj miał jedną drzemkę, wstał o 14-ej, a zasnął o 22-giej. Przypomniało mi się, że Błażej jadł coś "ala" gołąki - mięso mielone wymieszane z kapustą i nic mu nie było. Ja daję powoli synowi wszystkiego do spróbowania, jedynie raczej z truskawkami się wstrzymam , bo mają silne właściowości uczulające. Impreza będzie i po ustaleniach z M troszkę większa niż planowałam i więcej dań muszę wymyśleć przewracjący oczami.
Anya super zdjęcia wrocławskich dziewczyn - wszystkich czterech !!! Widać, że spotkanko udane, ale przecież nie mogło być inaczej !!! Mam nadzieję, że wycałowałaś dziewczynki od Błażejka ??? bo jak nie to :whipping::e_wink:. Lenka rzeczywiście malusia kruszynka w porównaniu z Olą. Anyu ja uważam, że dziecinny basen dla Lenki to super sprawa. Przeciez ona sama w tym olbrzymim basenie G nawet nie będzie mogła siedzieć i się bawić. A tak w dziecinnym nalejesz jej troszkę wody, zabawki powrzucasz i nie będziesz dziecka miała:e_wink:. Ja Ci polecam jednak ten zakup. Na G basen jeszcze przyjdzie czas, jak Lenka będzie starsza. Anyu u nas nocki to nie za bardzo - ostatnio taka dobra była, ale dziś już nadrobił zaległości :laugh_new:. U nas pora nocnego zasypia Błażeja nie przekłada się na jego pobudki - czy zaśnie o 22 czy o 23-ej to i tak wstanie między 8 a 8:40 radość. Masz rację - teraz dzień długi ,ciepło na dworze to aż szkoda dziecko kłaść spać o 19-ej, niech sobie pobuszuje dłużej po dworze i korzysta z pogody. Hihi mój za paluszkami nie przepada, ale za safari - owszem młody rycerz.
Olask dobrze, że chociaż siostrzenica ma taką dobrą i pomocną ciocię jak Ty !!!
Sosenka mi od razu rzuciła się w oczy Twoja figura - widać, że schudłas i to nie mało zaskoczony!!! Gratulujęmłody rycerz . Olcia śliczna dziewczynka the finger smiley.
Kasiaszum wczoraj zadałam Ci pytanie o domek.
Szczerbinka oj zdrówka dla całej Waszej rodzinki. Taka piękna pogoda, a nam się na chorowanie zebrało :e_wink:.
Malgo życzę, aby mąż same dobre wieści przyniósł radość.


Mój łóbuziak właśnie kima:sleeping_baby_55:. Spacer zaliczyliśmy. Błażej woli jeździć rowerem niż w wózku. W rowerze to ma zajęcie - muzyczkę włącza, kieruje, jedzie na stojąco yawning smiley, a w wózku biedaczek się nudzi :e_wink:. Wczoraj w dzień Błażej spał 2h zaskoczony - u nas to rekord :e_wink:. Wstał o 14-ej i później już nie było czasu na drugą drzemkę, bo pojechaliśmy do siostry mojej, a tam syn poszalał trochę z dziewczynkami i miał w nosie spanie. Zasnął dopiero o 22, czyli nie spał 8h eye popping smiley, ale jednak muszę pilnowac tych 2 drzemek, bo czym dziecko moje gorzej wymęczone tym niestety gorzej w nocy śpi i budzi się co chwila przewracjący oczami. Ja czekam na przyjazd "cioci":e_wink: , już jest blisko yawning smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Magda (offline)

19-05-2011 12:48:58

DLA LILKI STO LAT Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK !!!






NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Malgo (offline)

19-05-2011 12:53:40

Magda moja Lauci, w zasadzie to Ola też tak miał jak była mała, że jak w dzień nie spały to i w nocy nie chciały spać. A już myślałam, że tylko moje dziewczyny są takie dziwne winking smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lena84 (offline)

19-05-2011 13:00:56

Poznań ( Okolice )
LOL
LILIANKO wszystkiego Najlepszego z okazji skończenia ROCZKU


[link widoczny po zalogowaniu]

Sarahia Lilka w dniu urodzin wygląda jak mała księżniczka

Anya, Sosenka Widzę,że spodkanie się Wam udało Ślicze są a Was kobietyżartowniś A dziewczynki mega-boskie


Gracjanek spi, ja przygotowałąm obiad jeszcze tylko ziemnieki ugotować, mieszkanko:cleanning: spacer z synem zaliczony , a teraz się delektuję kawą i lodemLOL

Nasza nocka była z 2 pobudkami i o 7:30 koniec spania, a najlepsze jest to,ze Gracuś jak ja leżałam to mi po buzi nachlastał rączką...i ja z wygłupu klepłam go delikatnie z 2 razy w policzek.....a On mi dostał takiej histeri,że aż się wystraszyłąm a na koniec mi zwymiotował dość mocnozaskoczony Byłam w szoku, bo ja go dosłownie dotkał w te policzkiprzewracjący oczami Oj...rosnie Nam mały łobuz


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

Becia89 (offline)

19-05-2011 15:04:36

Sochaczew
Sarahia prawdziwa księżniczka z Lilki,śliczna jestsmiling smiley Udanych zakupów życzę.
Anya ja też nie mam zamiaru kupować drogich butów wole kupić dwie pary tańsze. To się wybiorę do CCCmłody kozak No właśnie chciałam się umówić z Aleksandrą ale się nie odzywa. Ale masz fajnie z własnym podwórkiem.
Malgo podziel się z nami wieściami
Magda to super że sesje macie za freesmiling smiley ojej tyle godzin nie spał i w nocy buszować miał siłęzaskoczony
Lena ale miałaś zabawę z synkiem,dość często Gracjanek Tobie wymiotuje.

My już po spacerku gorączka na dworze,a widziałam matkę z małym chłopcem ubranym w grubą bluze i spodnie długie a ona na krótki rękaw a dziecko się poci. Maja wybawiła się w piaskownicy i pospacerowała zrywała kwiatkismiling smiley A teraz sobie śpi:sleeping_baby_55:




[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

19-05-2011 17:57:16

Germany /Bc
Malgo, Magda,Lena, Becia:joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette: Dziekujemy pieknie za kolejne mile zyczenia Roczkowe:joliecouette:

Anyya dziekuje za mile komplemenciki naszej Lilki:joliecouette: Mysle, ze mozesz spokojnie do Zoo pojsc z Lenka! Napewno jej sie spodoba i nie za mala jest! Akurat juz jest w takim wieku, ze powinny ja zwierzatka zaciekawic, zwlaszcza slonie-misie-rybki...jest tego mase tam... smiling smiley hiihi Takze udezajcie tam smialo...A spotkanie to my chetni i czekamy na termin wakacyjny bo do Wrocka tez sie wybieramy w tym letnim sezonie smiling smiley
Malgo 3mam mocno kciuki za dobre wyniki usg brzuszka!! Daj nam znac!
Magda dziekuje za komplemenciki dla Lilci:joliecouette: ach torcik Bajka!! Swietny hihi no ciekawe co nam przygotuja..ma byc prostokatny i z kwiatkami, motylkami...rozowo-fioletowy...ciekawe...nic wiecej nie wiem, no zobaczymy...A czemu nie zrobia takiego jaki chcialam, to wykrecili sie, ze lukrowanych nie robia,ciekawe...:laugh_new::laugh_new: Super, ze Blazejek tak fajnie na rowerku sobie smiga smiling smiley
Olask oj faktycznie sytuacja malo ciekawa..dobrze, ze jestes w stanie pomoc!! Wspolczuje dziewczynie i malenstwu i dobrze, ze udalo sie im pomoc!
lena dziekujemy za komp. do rocznej Lilki..:joliecouette: O kurcze, to niezle sie Gracjanek zezloscil°!

Wrocilysmy ze spaceru w ten upalny dzien! Normalnie lato u nas w pelni smiling smiley Udalo mi sie kupic bolerko dla Lilki z dlugim rekawkiem do sukieneczki, kapelusik fioletowy na upalne dni takie jak dzis smiling smiley mojemu M koszule elegancka (ciekawe czy mu sie spodoba? ) na sobote no i dla siebie rowniez znalazlam ciekawe laszki na sobote smiling smiley Takze zakupy sie udaly smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 17:59 przez sarahia.

ssylwia (offline)

19-05-2011 20:30:48

Kraków/Wieliczka
Witojcie kobitki,
na sekundkę póki mąż wyszedł do kolegi i mam kompa. Lenka już śpi, wyjątkowo wcześnie dzisiaj podła bo o 19.30.

Dla Lilusi z okazji roczku moc uścisków
[link widoczny po zalogowaniu]
Ślicznie się prezentuje solenizantka na zdjęciu.

MAGDA dzięki że pytasz o pracę ale lepiej nie pytać bo nic lepiej a nawet jeszcze gorzej. A ja dalej czekam na zdjęcia kuchni i doczekać się nie mogę.
ANYA SOSENKA jak miło pooglądać wasze zdjęcia aż przyjemnie się robi że dochodzi to takich spotkań. My musimy spotkać się z zięciem tzn. Maksiem Szczerbinkowym w wakacje.
OLASK a dlaczegóż to siostra córkę z domu wyrzuciła? A firanki, zasłony i sól to świetny prezent na nowe lokum.
EFAS czekamy na zdjęcia kuchni, dobrze że to już za Wami.
SZCZERBINKA spotkanie w wakacje na 100% musimy zorganizować. Już się nie mogę doczekać.
MALGO jak po USG Laurki, wszystko w porządku?

Zmykam ogarnąć mieszkanko i podpoczywać bo padam na ryjka.


[link widoczny po zalogowaniu]

Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.