ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anyawro (offline)

29-10-2010 21:51:14

Becia dla mnie własnie praca w Marcu jest zdecydowanie za wczesnie , bo przecież Lenka może jeszcze nie chodzić grinning smiley ale inne wracają juz nawet po 4 miesiącach do pracy smiling smiley ratuje mnie tylko to ze mama by się nią zajęła ,ale ogólnie tam do pracy wracać mi się nie chce i do tych jędzowatych dziewczyn yawning smiley

Paulina Ty widze rocznik 87 jestes?? Ja 88 grinning smileygrinning smiley to młoda babka z Ciebie smiling smiley

Magda weszłam na Twoje konto i tam jest data rejestracji ebobas 2 Marca? 2009 , wow to Ty tu od dawna jesteś grinning smiley

Kurw.. wykończy mnie zaraz to Moje dziecko , zajoba dostała !!!!!!!! wali nogami i się bawić chce szaleniec

Becia89 (offline)

29-10-2010 21:51:15

Sochaczew
Paulina praca jak praca aby dobrze płacili,a wózek fajny tylko taki cały czarny smutny.




[link widoczny po zalogowaniu]

Becia89 (offline)

29-10-2010 21:54:45

Sochaczew
Anya to aż takie kiepskie towarzystwo masz w pracy? Właśnie inne wcześniej wracają do pracy więc jeszcze tak najgorzej nie bedziesz mieć dasz jakoś radęsmiling smiley A co Lenka jeszcze nie śpi? To ja jestem najmłodsza rocznik 89smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Paulina87 (offline)

29-10-2010 21:55:23

Hastings
Anya No 23 latka we wrzesniu stuknelo a Ty widze rok mlodsza odemnie smiling smiley to Ty jeszcze mloda dupa jestes tongue sticking out smiley hehe

Becia Dokladnie troche za ciemny wolalabym np zielony smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Becia89 (offline)

29-10-2010 22:00:16

Sochaczew
Ja już uciekam spać:sleeping_baby_55: Dobranoc




[link widoczny po zalogowaniu]

Paulina87 (offline)

29-10-2010 22:03:48

Hastings
BeciaJa tez zmykam spac :sleeping_baby_55:

Dobrej nocki i jak najmniej pobudek smiling smiley

Do juterka :joliecouette:




[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

29-10-2010 22:05:46

Stargard
Ale zdjęciami sypnęło!
sarahia!Uwielbiam takie portrety,ślicznie wyglądaliście,też bym chciała,żeby ktoś nam taki naszkicował:-)
Anya!Piękne z Was kobitki i muszę przyznać,że na tym zdjęciu widać bardzo spadek Twojej wagi.Ty masz zawsze takie inne zdjęcia,takie artystyczne,fajne.Lenka na wieczór zabawowa i Ali też walił nogami:-)
Paulina!A mi się bardzo podobasz w tym kolorku tak naturalnie wyglądasz,rzęsy extra,Kubuś tu wygląda na roczek,duży chłopczyk z niego jest.Dziś kupiłam na dziąsełka Dentinox bo do Bootsa nie doszłam:-(zazdroszczę polskiej TV my niestety nie mamy:-(a Taraz jaki wózek masz?ja tez wolę zywsze kolory,ja mam właśnie zielony.
Paulina,Becia,Anya!Wy to młode mamusie jesteście takie roczniki a ja 81 to do Was ja s.d:-)
Magda!Wow to dziś Błażejek nie walił nóżkami:-)no święto normalnie.A Ty się wygłupiaj i kompa naprawiaj szybko bo ja nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie:-)czyli Ty napletka nie odciągasz?ja też się boję i chyba jak dopiero w Polsce będę pójdę popytać...bo czytałam artykuły i różne są opinie.
Szczerbinka!Idę za 2 tyg.:-)pilnować dzieciaczki.A z tym napletkiem to boję się i muszę zobaczyć jak to się robi,żeby dziecku krzywdy nie zrobić.
A ja mam dalej problem z tym jak mnie zszyła połozna przy porodzie,niestety źle i krew się leje:-(chyba jeszcze raz pójdę na szycie.
Ali śpi choć długo buszował bo tatuś się z nim bawił i go tak rozbawił,że synio się rozbudził ale na szczęście w końcu padł.
Dobrej nocki!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Anyawro (offline)

29-10-2010 23:22:43

Becia osz kurde , pojęcia nie miałam ,ze ześ młodsza odemnie smiling smiley no to nic tylko pozazdrościć młodych latek , Ja teraz dopiero odczułam ze to juz 23 lata ze latka jednak lecą smiling smiley do 20stki to czas tak jakby się zatrzymał. grinning smiley

Paulina wózek superowy, czarny taki nowoczesny się wydaje ale weź kolor taki radośniejszy smiling smiley ogólnie wzór Git grinning smiley

żanetka bardzo dziękuje za tak miłe słowa , Ja tam nie widzę po sobie tego spadku a zdjęcia to aparatu zasługa smiling smiley idz do lekarza bo może faktycznie Cię źle zszyli a boli Cię?

Paulina87 (offline)

30-10-2010 05:52:31

Hastings
Dzien doberek smiling smiley

My jak zwykle pierwsi hehe tongue sticking out smiley Nocka taka sobie. Kubus poszedl spac o 18, wstal jakos po polnocy i teraz obudzil sie o 4 i urzeduje na lerzaczku i krzyczy w nieboglosy z gryzakiem w buzi grinning smiley zaraz mi dziadka i tate obudzi tongue sticking out smiley Dziadek to w sumie moze wstawac ale Michal wrocil dopiero o 3 z pracy wiec ledwo zasnal :sleeping_baby_55: Myslalam ze bede miala na co odpisywac a tutaj tylko dwa posty przewracjący oczami szok. Gdzie sie wszystkie pozostale dziewczyny ?? :whipping:


Zanetka My kupilsimy na zabki to co zawsze bo najlepiej dziala na Kubusia. Teraz mamy granatowy ale w grudniu zmieniamy na inny grinning smiley

Anya No wlasnie mi tez bardzo sie podoba no i ma spory kosz na zakupy na dole grinning smiley tylko ten kolor sad smiley moze znajde w jakims sklepie inne ?? zobaczymy do grudnia jeszcze nie jeden moze mi wpasc w oko młody kozak




[link widoczny po zalogowaniu]

Paulina87 (offline)

30-10-2010 06:00:15

Hastings
a oto wczorajsza pierwsza kompiel w duzej wannie smiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.