ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Szczerbinka (offline)

28-10-2010 20:12:17

Zabrze
Paulina czyżby romantyczny wieczór się szykował??? Superrrrrrr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

28-10-2010 20:36:08

Zabrze
Pochwalę się, a co...

Pierwsza przymiarka Maksasmiling smiley


Chyba mu się spodobało...


Tutaj robi te swoje akrobacje...nie wiem czy nie zacznie mi z tego koła wychodzić, także może się okazać, ze długo nie posłuży hmmm


Zadowolona moja pchełka smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

28-10-2010 20:37:41

Zabrze
A tu moja kurtawkasmiling smiley całkiem całkiem, tylko nieco dziwna, bo nie ma kieszeni hmmmm







[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GosiaK (offline)

28-10-2010 20:42:33

Gdańsk
Szczerbinka, no teraz sobie przypominam, ale tyle tego wszystkiego ostatnio czytałamwinking smiley Ale superowe to koło, no i Maksio, mały akrobata winking smiley
kurtawka, też fajna smiling smiley. Też nie lubię bez kieszeni przewracjący oczami Ale figurka winking smiley Widzę powieszoną ramkę z odciskami, ale fajowo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 20:45 przez GosiaK.

Szczerbinka (offline)

28-10-2010 20:42:52

Zabrze

lena84 (offline)

28-10-2010 20:53:29

Poznań ( Okolice )
Witam się i Ja wieczorową porą
Gracjanek śpi, a ja własnie piję herbate z cytryną a czeka mnie jeszcze pranie do rozwieszenia, Mój Arek dzisiaj bedzie wcześniej zpracy czyli po 23.

Jutro z rana jedziemy z Gracjankiem do lekarza, b On mi cały czas robi zielone kupywielkie oczy Myślałam,ze to po lekach, i dlatego tak długo czekałąm,ale leków już nie dostaje od poniedziałakusad smiley Wiecie co, dzisiaj zauważyłam ,że ma czerwonego siusiaka na końcu, przy kąpieli chciałam odciagnąć skórke, ale nie bardzo mogłam.... jutro się zapytam lekarki. A wy ściągacie waszym synką"napletek?"


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

lena84 (offline)

28-10-2010 20:58:13

Poznań ( Okolice )
Gabi koło ful wypas i kubuś jaki zadowolony
szczerbunka koło również fajowe, a Maksiu jakie akrobacje ćwiczy-he he . Kurteczka fajnai kolorek tez, a z Ciebie laska,aż zazdrość mnie bierze:laugh_new: Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
paulina no to masz odemnie po:whipping:--- zabolało????? :laugh_new:
moniaes jaki sliczny Michaś


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

Zanetka (offline)

28-10-2010 21:27:06

Stargard
Jestem,jestem!Oj chyba dziś ciężka noc mnie czeka,Ali niby śpi ale budzi się i płacze w niebogłosy i ma czerwone policzki czy to może być od zębó?
A fucha super:-)Dzieci bardzo grzeczne,układałyśmy puzzle z Wiki,Damian siedział mi na kolanach,Ali w krzesełku,czytałam im wierszyki a na koniec Wiki zrobiła prezentację swoich lalek także takie dzieci to można pilnować aha jeszcze Wiki zrobiła mi wykład,że Aluś powinien pic przez słomkę:-)
sylwiaf!Fajnie,że nam się pokazałaś,śliczne z Was dziewczyny,Wiki ma urodę po Tobie...chyba nie widziałam tatusia.
moniaes!chyba dołączę do Ciebie z tym marudzeniem.
Szczerbinka!Koło rewelka,Maks niezłe piruety w nim wyprawia:-)Kurtka super,a Ty taka szczuplutka jak osa:-)to prawda ładnemu we wszystkim ładnie.Bardzo mi się podoba ramka na ścianie:-)
gabigaga!Kubusiowi widać też koło przypadło do gustu:-)
Anya!Ty pracusiu,masz tych okien do mycia,współczuję Ci serdecznie.
Magda!Biedny Aleksander.
Aleksandra_m!To rodzice będę obchodzić piękną rocznicę ślubu a co kupujecie im?moi już 29 lat po ślubie.
GosiaK!to dziś Ninka apetytu nie ma?może przeszło do choróbsko z Zuzi?oby nie oczywiście.
Paulina!Udanej kolacji romantycznej.
madziorek!Ale Oliwcia jest zdolna i silna naprawdę mój to len:-)jak Twoje hemo?bo u mnie są dziady cholerne.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 21:43 przez Zanetka.

efas (offline)

28-10-2010 21:29:28

Police
Witajcie...
Maciusiu, Kubusiu wszystkiego naj z okazji ukończenia kolejnego miesiączka... Dużo zdrówka!!



Dzisiaj Wiktorek w żłobku (co by nie zapeszać-jak powiedziała Pani) było DOBRZE!!grinning smiley Wiktorek zjadł śniadanko, obiadek i nawet w miarę ładnie się bawiłpociąg Mam nadzieję,że jutro też tak będzie.
Sarahia no proszę jaka z Ciebie laseczkasmiling smiley No widzisz i mąż zauważyłwinking smiley
Madziorek gratuluję Oliwce samodzielnego siadaniasmiling smiley Silna z niej dziewczynkasmiling smiley
Aleksandra no to imprezka się szykujesmiling smiley A jaki prezent chcecie kupic?
Magda i Błażejek z koła zadowolonysmiling smiley
Anya a Ty jak zwykle porządki zrobiłaś, okna to u Ciebie pewnie lśniąsmiling smiley A winko z mężem obowiązkowegrinning smiley
Sywiaf ale piękne z Was dziewczynkismiling smiley
Gabi no Kubuś w kole rewelacja, zresztą koło FULL WYPAS!! A cena nowego koła powalającazaskoczony!!
Szczerbinka Maksiu w kole super widać się bawismiling smiley Kurteczka super, a Ty laska niezła jesteśsmiling smiley
Lena Wiktorek też robił zielone kupki po lekarstwie, ale jak mówisz, że od poniedziałku nie bierze i dalej to samo to lepiej idź. A do siusiaczka to ja nie naciągam, bo ostatnio słyszałam, że nie powinno się tego robić. Już sama nie wiem, bo są różne zdania na ten temat.
Żanetka no to widzę, że spokojnie możesz mieć 3 dzieciaczkówsmiling smiley Jak widać super sobie poradziłaśgrinning smiley A Aluś może ma gorączkę?? A przy ząbkach może to być normalne...
Ja już po fryzjerzesmiling smiley W końcu wyglądam jak człowiek, bo wyglądałam strasznie:laugh_new:
Nowa fryzurkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 21:32 przez efas.

lena84 (offline)

28-10-2010 21:40:34

Poznań ( Okolice )
elfas śliczna fryzurka, ładnie Ci w grzywce. No Ja Gracjankowi antybiotyk przestałąm dawać w tydzie temu w środe, a reszte lekarstw w poniedziałek, do wtorku dostawał tylko lacido baby- i też myslałąm,ze to po lekarstwach, dziś nawet nie dostał obiadku i kupa nadal zielonasad smiley Dlatego wolę jechac do lekarza i to sprawdzić. A Wiktorek zaczyna się powoli przyzwyczajacthumbs up
Sylwiaf śliczne z Was kobietki


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.