ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anyawro (offline)

20-06-2010 21:14:13

magda a Jaką ramkę zamówiłaś?? Ja jeszcze nie odbiłam ,ale w tym tyg to zrobię napewno grinning smiley super , ze album się podoba smiling smiley a mąz widze zachwycony kubeczkiem i tak ma byćthe finger smiley a Błażejek widzę , ze Jak chce to potrafi byc grzeczniutki i nawet Mamusia mogla się zdrzemnąc grinning smileyradość a Tiger nie ma mocnych the finger smiley Moja mała za to dziś okropnie się darła , byli u mnie Moi rodzice i zachować się nie potrafiła tylko co jakiś czas pokazywała swoje humorki a wiem , ze nic ją napewno nie bolało , poprostu 3 razy z drzemki się wybiła przez gości.Generał jeszcze przylazł z ciastem do nas i mówi ,ze upiekł ciasto a tak naprawdę to zrobiła Bogusia , jego nowa pannica która teraz jest u Niego i mówi do mnie , ze mam przyjśc zaraz z Lenką do Nich:confused: powiedziałam mu ze dziecko mi dziś płacze i nie bedę latać. a jak wyszedł to powiedziałam przy Michale i Moich rodziach , ze nie bedę laziła z dzieckiem zeby jego dupy mogly poznać Lenkę , juz jedna Jagoda ją poznała teraz następna a za miesiąc bedzie znowu inna. Niewiem jak zabawkę ją traktuje z rąk do rąk od baby do baby , ta Moja córka to dobrze , ze nie będzie pamiętała chociaż tego , bo to paranoja. Normalnie pojeb. szaleniec

domi28 (offline)

20-06-2010 21:30:50

Mielec
Witam serdecznie po chwilowej nieobecnosc moj laptop to zlom i musialam system robic bo nic juz prawie nie chialo mi chodzic wrrr.... bede miec troszke do nadrobieniasmiling smiley Wspominalyscie ostanio o Waszych slubach mi w maju stuknela 2 rocznica a dokladnie 10 maja 2008 smiling smiley
zalaczam fotki z mojego slubu i wezme sie za nadrabianie zalegloscismiling smiley









[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

domi28 (offline)

20-06-2010 22:02:03

Mielec
Imagines co do siusiaka moj Igorek tez czesto ma napiety i juz mowie czemu nie musisz sie niepokoic najprawdopodobnie synus bedzie sikac i dlatego si enapina nieraz mialam ze taki Igorek mial napiety i siknal na mnie a potem byl juz normlanygrinning smiley Takze przed sikaniem cycus jest jakby to powiedzievc napelniony i gotowy do strzalu siuskamigrinning smiley
Mi zostalo do zrucenia 4,5kg z 25grinning smiley wsumie to nic nie robie a wcinam slodycze jak wsciekla grinning smiley wkurza mnie tylko to ze mimo spadku wagi oponka niewielka mi zostala na brzuchu wrrr...
Madlen ale fajnie ze Laurka juz ochrzczona zycze wszystkiego najlepszego mnie to czeka 10lipca (sobota) zalatwilam sobie i ksiedza miedzy slubami bez mszy wiec chrzes potrwa gora 20min a potem przyjątko malutkie na 12os w restauracji gdzie byl nasz slubsmiling smileyZapraszam tylko nablizszych rodzicow rodzenstwo i babcia meza smiling smiley
Anya ja zobacze jak nie bede mogla spalic reszte kg waze 56 teraz to zastosuje ta diete co TYsmiling smiley
i juz nie wiem co pisac grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Anyawro (offline)

20-06-2010 22:23:14

domi śliczną miałaś suknię , i ślicznie wyglądałaś jak królowa balu smiling smiley co do diety, to Jak narazie polecam , Michal dziś mi powiedział , ze chyba troszkę schudłam , wiec źle nie jest jak on dojrzał młody kozakLOL

imagines (offline)

20-06-2010 22:45:03

Gościcino
Ewelinko wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek duzo szczescia radosci milosci zero smutkow no i zdrowka bo to najwazniejsze

domi dziekuje za odpowiedz tylko wiesz co nawet dlugo trzymam go bez pieluszki a siusiak nadal stoi i nie siusia, piekna suknia, a Ty szczuplutka jak szczypiorek winking smiley, slicznie wygladalas podczas slubu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

20-06-2010 22:58:52

Mielec
Imagines no taka chuda bylam wazylam wtedy z 49kg przy 168 cm chcialam przytyc pamietam wtedy a teraz... wolalabym schudnac i byc takim sucharem bo teraz zle sie czuje z kg ;>
Anya a dziekuje za kompement najwidoczeniej pasi ta dieta do Ciebie skoro tak chudniesz tylko sie nie ususz;> ;D



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Zanetka (offline)

20-06-2010 23:04:37

Stargard
Ewelinko!Sto lat,wszystkiego najlepszego
Anya!Lenka jak zwykle piękna i podoba mi się jej leżaczek.Uśmiałam się z nowej panny teścia:-)
Magda!Dobrze,że cali i zdrowi dojechaliście do domu i że zakupy internetowe udane:-)Ja też spałam w dzień,Maciek zabrał malego na spacer a ja uderzyłam w kimonko:-)
natalia!Skoro Kevinkowi nic nie jest to widać,że możesz jeść.Dziś byla u mnie kolezanka w ciązy i mi powiedziala,że truskawki mozna jeść,więc ja już nie wiem kogo słuchać.
syka!Na mojego Alka właśnie działa jedynie Infacol,cudowne kropelki Sab Simplex jedyne wzmażały kolkę i przestałam mu je dawać mam te czeskie ale ponoć nie ma różnicy które.Odpukać kolki minęły tak myślę...dziś chyba jednak był ból brzuszka.
domi!Ładnie wyglądałaś w dniu slubu i taka szczuplutka.
Imagines!Likas Emily urodzony w tym dniu co i mój Aluś czyli jutro 21.
My to musimy częsciej gości zapraszać i wczoraj i dziś nasz synuś przy gościach aniołek:-)jadł tylko i się śmiał i leżał grzecznie w wózeczku.
Jutro Aluś ma szczepienie oj boję się tego płaczu.Trzymajcie jutro kciuki za Alusia:-)
Dobrej nocki.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

syka7 (offline)

21-06-2010 00:14:57

Zabrze
Zanetka

Co do saab simplexu uwierz jest różnica i to naprawdę.
Pierwszy - jest produkowany w Niemczech przez Pfizer i ma 69,19mg/ml simeticonu jest gęsty, i na opakowaniu nie występuje żaden obrazek. Cena ok. Polska 42zł, Niemcy 6,50Euro.
Drugi - jest produkowany w Francji przez Pfizer i ma mniejszą zawartość simeticonu jest rzadki io na opakowaniu widnieje słonik.Cena 12,00zł.
Poczytaj na internecie są opinie i różnice cenowe.

Ja stosowałam przy córce ten saab simplex Niemiecki bo nic jej nie pomagało żaden infacol, bobotic, espumisan, plantex, Gripe water, debridat i nic a saab simplex i zadział.
Teraz gdy mały dostał kolki zastosowałam resztę po córce i mu przechodziło, więc połakomiłam się na tańszą wersję z Czech bo byłam święcie przekonana że to jest to samo niestety to była porażka.


Syka7 - Zabrze.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiazw (offline)

21-06-2010 07:46:52

Tarnobrzeg
Jem wszystko ale tych wzdymających unikam bo i tak bez nich jest problem


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
NASZ SKARB :*

Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.