marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

steliyah (offline)

03-03-2014 10:33:15

Wodzisław Śląski
Malwina, jasne, że jest szał, bo tak jak dziewczyny piszą, schudłaś tak ładnie, nie wysilając się za bardzo, wiesz co mam na myśli, dieta świetna, organizm nie odczuł zmian, etc. a nie, dietka polegająca na jedzeniu samej sałaty, a potem efekt jojo. W Twoim przypadku nie ma o czym mówić smiling smiley
Ja już tez przestałam robić zdjęcia, ale planuje teraz dla porównania, rok czasu, kilka miesięcy męki Chodakowskiej, przerwa i znowu powrót. smiling smiley Chociaż ja mam taką figurę, że nie widać specjalnie żadnych zmian..
I tak jak dziewczyny piszą, spróbuj Hanulkę podrzucić tacie na parę godzin, wyjdź i nie zadręczaj się. Hania musi się przekonać do taty i tata też od czegoś jest cholera jasna! A dziecko jak popłacze to nic mu się nie stanie, przynajmniej płuca się oczyszczą smiling smiley Mój syn tez pomału uczy się egzekwować wszystko płaczem, ale nie dajemy się i walczymy z tym, inaczej miałabym pod górkę max. No i tak jak oisałam kiedyś, Iki też był taki, że nie można Go było na krok zosatwić, teraz już problemu nie mam, własnie przez serce z kamienia grinning smiley wychodze na dół, a Mały spojrzy tylko i wraca do zabawy smiling smiley Musisz próbowac kochana!

Za mną coraz bardziej chodzi zmiana koloru włosów, ale taka widoczna.. całe życie jestem ciemna, moje naturalne włosy to prawie czarne, raz miałam rudy, a teraz myśle o takim orzechu włoskim, coś w stylu Beyonce wymieszanym z J.Lo grinning smiley brak mi przysłowiowych jaj, a chciałabym coś zmienić. Chce patrzeć na zdjecia i myśleć, łał ja to jednak jestem grinning smiley
My roczek robimy 16go, no i jeszcze sukienkę kupić trzeba, zadbać troszkę o siebie smiling smiley
No i Ikiemu wyszła dolna dwójka, na dniach będzie druga smiling smiley Prawie osiem ząbków już mamy, taki dorosły ten mój synuś grinning smiley
Holcia, mój mąż za to co chwile czymś się raczy.. jak nie piwko, to rumik z colą.. ogólnie to nie ma wieczoru bez alkoholu, staram sie Go do pionu ustawić, bo mam porównanie, mój ojciec jest alkoholikiem, no i zaczyna się od jednego co wieczór, a potem wiadomo. No to się ze mnie śmieje, dla mnie to poważna sprawa, bo nie chciałabym żeby moje dziecko miało dzieciństwo choć w połowie podobne do mojego pod tym względem.
A jeśli chodzi o remont, to co dokładnie teraz robicie? A firankami się nie przejmuj, można je wymienić, jak się odkujecie po remoncie smiling smiley
No i co mogę rzec, jako zagorzała wegetarianka bardzo cieszy mnie Twoja decyzja smiling smiley Zaraz Ci coś prześlę, Fundacja Viva promuje miesiąc wege.. no i przesyłają na każdy dzień tygodnia przepisy smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] zapisując się do akcji, będziesz dostawać codziennie nowy przepis. smiling smiley To sa dania wegańskie, ale wystarczy zastąpić mleko sojowe zwykłym.smiling smiley itp itd.
A Iki śpi już normalnie od dwóch dni, dziekuję że pytasz smiling smiley Ogólnie byliśmy wczoraj u lekarki no i jeszcze nie jest dobrze, tzn jest lepiej, ale nie jest super fajnie no i w środę znowu na kontrolę..
Kamcia, ja mam dokładnie to samo, co prawda do wymarzonej wagi został mi ponad kg do zrzucenia, przypuszczam, że potem chciałabym wazyć już mniej z 55 na 50. A pamiętam dokładnie jak Ty, że jak byłam młodsza i ważyłam jeszcze mniej to nie byłam zadowolona i chciałam zrzucić, dopiero jak ważyłam 37kg byłam zadowolona. Sądzę, że teraz by to nie przeszło grinning smiley Mąż by ze mną od razu rozwód brał. grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

03-03-2014 12:43:43

Wodzisław Śląski
Kochane, macie kartę rossnę? Możecie odebrać prezent w Rossmanie z okazji roczku swojego bobasa smiling smiley Właśnie dostałam maila, z pewnością też dostaniecie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Inezz (offline)

03-03-2014 18:58:49

Krosno
Nie znoszę, jak nie mogę Wam poodpisywać na wszystko co pisałyście :/ Niestety ostatnio w ogóle nie miałam czasu, żeby się odezwać i niewiele już pamiętam. Z tego co utkwiło mi w głowie:

Natula To trochę chamsko Ci robią u tego ginekologa. Ja pod tym względem miałam farta od 3miesiąca moim ginekologiem była moja ciocia - USG miałam co miesiąc, nigdy nie musiałam czekać, witaminy za darmo, a do tego ciocia przyjechała specjalnie do szpitala, gdy zaczęłam rodzić, żeby odebrać poród. Adaś rzeczywiście dużo waży, mój Szymek pewnie ok. 10kg. Ta jak dziewcyzny czekam na informacje winking smiley

Malwina To naprawdę niesamowite, że udało Ci się tyle schudnąć, bez szczególnego męczenia. Rezcywiście nie możesz się tak uginąc przed Hanulką. Jak trochę popłacze nic jej nie będzie, a Ty nie możesz pozwolić żeby wchodziła Ci na głowę. Wiem, że nie jest łatwo, Szymek ostatnio tez prezz pół godziny robił histerie, bo nikt nie chciał go trzymać, żeby sobie klikał w guziczki na orbitreku.

Agnieszka Szymek od dawna wie do czego służą piloty i telefony. Tez zawsze robi "cyk", gdy celuje do telewizora, ale za to w ogóle nie chodzi, ani nawet nie stoi.

Stella Ja Szymka z trudem zmuszam do wypicia 150ml mleka rano. Potem to już tylko dodaję do kaszki, bo on w ogóle nie chce go pić. Dobrze, że Ikiemu już trochę przechodzi. Mam nadzieję, że w końcu się odkujecie i zdrowie zacznie małemu dopisywać!

Kamcia Z tą wagą to właśnie różnie bywa. Troszkę ponad 2 lata temu ważyłam ok. 59kg. Do 18-ki chciałam schudnąć, więc pierwszy raz w życiu zastosowałam dietę i zaczęłam dużo ćwiczyć. W dniu 18-ki (jakieś 4 miesiące później) spadłam do 51kg. Potem już jadłam normalnie, ale dużo ćwiczyłam i w efekcie wróciłam do jakiś 53 przed zajściem z Szymkiem w ciąże. Było widać, że schudłam, ale to było nic w porównaniu z tym jak wyglądam teraz. A w gruncie rzeczy ważę zaledwie kilogram mniej niż na 18-ce.

Holly Fajnie, że mąż zabrał się za remont. Jesli firanki nie są wymarzone to trudno, na pewno tez mają jakies plusy, może np takie że nie musieliście sami wydawac kasy? A jak Ci się rzeczywiście nie będą podobać to wiesz jaką będziesz miała radochę jak sobie w końcu kupisz takie jak będziesz chciała? winking smiley

A teraz trochę o nas: Szymek jak już pisałam w ogóle nie chodzi ani nie stoi. Nawet prowadzony pod pach robi tylko kilka kroczków i zaraz na tyłek. Trochę zaczynam się martwić. Na urodziny nie dostał takiego pojazdu jak chciałam i dopiero kilka dni póxniej mama musiał przynieść od znajomej dodatkowo pchacza, żeby zaczął się trochę uczyć. Małemu wyszedł 7ząb i ósmy się zamierza, ale strasznie męczył Szymka w weekend. Pierwszy raz miał katar chyba od zębów. Już się nie mogę doczekać, az przestanie tak cierpieć. Na całe szczęście, że on tak rzadko choruje, bo jak tylko dostaje katar to ja z nerów prawie nie śpię po nocach. No i okazało się, że uczulenie raczej nie jest na białko tylko brokuła. Szczerze mówiąc ulżyło mi, bo jednak to mu będzie mniej zawadzać w życiu.
Jeśli o mnie chodzi to powoli przyzwyczajam sie do nowego semestru. Na szczęscie wreszcie udało mi się zdać poprzedni, choć 4 razy musialam podchodzić do jednego kolokwium :/
No i najważniejsze - urodziny Szymka. W środę przed imprezą napisałam jego ojcu, że organizuję przyjęcie. Przy okazji dodałam, że Szymek wyrósł z fotelika i potrzebuje nowego, więc może on by się tym zajął z okazji urodzin małego. Dostałam odpowiedź dopiero nasępnego dnia i to z nerwami, że w porę sobie przypomniałam i co niby ma znaczyć, żeby on się tym zajął. Odpowiedziałam mu, nie miałam nic złego na myśli, tlyko, że mogliby z rodzicami kupić małemu fotelik. Zero odpowiedzi. Z ciekawością czekałam, czy przyjedzie na przyjęcie, ale nie przyjechał. Spodziewałam się, że bedzie chciał, żebyśmy z Szmkiem w ten weekend przyjechali do niego, lecz się pomyliłam. Nie przyjechał, nie odezwał się. Totalnie nic. Nawet nie przekazał synowi zyczen urodzinowych. To tyle w temacie ojców pamiętających o urodzinach i czekających na życzenia.


steliyah (offline)

03-03-2014 21:07:46

Wodzisław Śląski
Inezz, cholera, przykro mi z powodu ojca Szymka, oglądałam zdjęcia i myślałam, że był na przyjęciu.. jakim trzeba byc idiotą, żeby nie spodziewać sie informacji o zbliżających urodzinach swojego syna..
On jest taki beznadziejny, że mam ochotę przyjechac tam do Ciebie i obić mu gębę. Tak po prostu.
Nie przejmuj się tym, że Sajmuś jeszcze nie chodzi, nie stoi sam. Widok mojego dziecka stojącego samemu jest tak rzadki, że mogłabym policzyć na palcach jednej ręki. Zawsze się musi czegoś trzymać, ale chodzi. Chociaż nie brałabym tego do siebie, bo Wiktoriusz, Adaśko, Kostek to jakieś jednorożce, wszystko zbyt szybko zaczęli robić.. dużo bobasów jeszcze nie chodzi! smiling smiley
No i super, że ta alergia to jednak nie na mleko! Chociaż i tak większość alergii mija, nie przejmuj się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Inezz (offline)

03-03-2014 21:44:10

Krosno
Stella Chłopak na zdjęciach to był mój brat winking smiley Poza nim na urodzinach Szymka z mężczyzn był tylko mój przyjaciel i mój ojciec, więc nie dziwne, że Szymek boi się mężczyzn winking smiley Z tym, że za późno powiedziałam to najpierw tez myslałam, że chodzi mu o urodziny, ale później doszłam do wniosku, że chyba miał na myśli ten cały fotelik. Ja już nie ogarniam w ogóle tego faceta i nie mam zamiaru się narazie nim przejmować. Tylko w podaniu o żłobek musze kurcze wpisać, że Szymek nie ma ojca, bo jak bym wpisała byłego to mogliby nam żłobka nie przyznać (bo mój były mieszka poza miastem, co prawda może 300m od granicy, ale to już wszystko komplikuje)
A jesli chodzi o stanie czy chodzenie to, z tego co kojarzę, wszystkie maluchy tutaj już próbują tylko Szymek jakiś taki anty.


steliyah (offline)

04-03-2014 09:25:22

Wodzisław Śląski
Inezz, absolutnie nie bierz tego do siebie, w większośc podręczników napisane jest, że dzieci po roczku dopiero podejmują pierwsze próby chodzenia, a to, że nie stoi sam.. no nie wiem, może połączy dwie umiejętności na raz! Przecież tutaj dużo dziewczyn martwiło się, że bobasy nie raczkują, albo raczkują a nie siedzą, a powinny i zobacz jak ładnie nadgoniły wszystko smiling smiley
Nie próbuj usprawiedliwiać tego idioty, niech nie udaje zaskoczonego..wiedział, że dziecku trzeba będzie kupić prezent i, że dziecko to wydatki. Nie czarujmy się. On jeszcze ma to Ciebie pretensję, że mu póxno mówisz.. no nie mogę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-03-2014 11:51:55

Łęczna
hej hej

Inezz ten twój były to totalny dupek... nie lubie gnoja chociażby za samo podejście do ojcostwa a raczej jego brak podejścia i odpowiedzialności. Nie przejmuj się burakiem, za kilka lat będzie żałował tego.

Stella super że Ikiemu już lepiej smiling smiley najważniejsze żeby teraz pomału się z tego wytaraskał smiling smiley

miałam wszystkim poodpisywać ale dziura we łbiesad smiley dwie nocki nie przespane bo mi się Adaś pochorował w nocy z niedzieli na poniedziałeksad smiley wczoraj nie zdążyliśmy do pediatry przez moje usg i byliśmy dzisiaj z samego rana i mały ma zapalenie krtanisad smiley biedulek tak kaszle szczekająco że aż mi go szkoda... dostał antybiotyk + inhalacje...

a na moim usg wyszło wszystko wspaniale grinning smiley dzidzia ma już 7,5cm, jest zwiercone na maxatongue sticking out smiley cały czas machał rękami w górze jakby chciał się przywitać a potem klepał się na zmiane po głowie i kolanachsmiling smiley słodki widok hehe grinning smiley lekarka nie mogła mu ładnych zdjęć zrobić bo się cały czas wierzgał i są troche porozmazywanesmiling smiley próbowałam dodać zdjęcia ale wtyczka flash nie chce mi się załadowaćsad smiley później może mi się udasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-03-2014 11:53:21

Łęczna
Stella, Itan Sto lat dla waszych skarbów!!!!!!

i oczywiście spóźnione życzonka dla Szymonka i Rózi:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-03-2014 11:57:19

Łęczna

natula (offline)

04-03-2014 11:58:07

Łęczna
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.