marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Holly82 (offline)

13-12-2012 20:01:00

Bydgoszcz/Birmingham
Kamcia masz prawo się użalać a my Cię wysłuchamy winking smiley dużo masz na głowie i nie dziwię się, że padasz po pracy. Ja nie pracuję i za wiele w domu nie robię bo nie mam jak a brzucho mnie pobolewa i leżę i pachnę, niestety, mam już tego dość. A co do piersi to nic nie mów, mężowi mówię, że zacznę zbierać na operacje bo będę miała dwa flaczki.

Napisała do Launicy odpisała: 'Jestem pod obserwacją, bo mam skurcze. Brzuch boli, jak tylko wstaje, więc na okrągło leżę, a leki mało pomagają. Z maluchem jednak wszystko dobrze, tylko się martwię. Pozdrów marcóweczki.'


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

14-12-2012 07:37:24

Trójmiasto
Hej dziewczyny, ja też dziś na tę glukozę idę, właśnie czekam na koleżankę... zaraz umrę z głodusad smiley!!!!!!!!!!!!!!!! Kp0018 wspieram więc Cię mentalniesmiling smiley

Kamciu nie zapominaj, że tutaj możesz narzekać ile tylko chcesz! Ja też Ci się wcale nie dziwię, że jesteś zmęczona, wręcz się zastanawiam jak Ty kobieto dajesz radę!

Trzymam kciuki za Launicę, by się wszystko uspokoiło, no najgorsze, że się strachu najesad smiley plus w każdym razie jest taki, że jest pod opieką lekarzy!

Holciu, jak Kochana dajesz radę z remontem, długo jeszcze do końca?

Jejku ja nie wiem co się dzieje, ale czas mi ucieka jak nie wiem...a nic nie robię... byczę się całymi dniami i chwila nie minie już 16:20 S wraca, a ja nie kiedy upłynęło...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

14-12-2012 08:50:33

Gorzów Wlkp.
Holly nie poszłamwinking smiley w normalnych warunkach mogłabym siostrę poprosić, bo ona nie pracuje, ale akurat wyjechała babci pomóc przed Świętami porządki robić, więc nie bardzo miałabym z kim iśćwinking smiley Ale już z Bartkiem wymyśliliśmy, że on wkońcu (!!!!) pójdzie zrobić badania okresowe i później jak będzie po przyjedzie żeby mi towarzyszyćsmiling smiley Także glukoza przełożona na wtorekwinking smiley

Kamcia narzekaj narzekajwinking smiley My też nie raz to robiłyśmy i robić będziemygrinning smiley A w tabelce już zmieniamwinking smiley

grzywcia napisz jak było!! Mam nadzieję, że bez rewelacji żadnychwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

14-12-2012 09:14:48

ostrzeszow
Holly fajnie ze napisałas do Launici , bedziemy spokojniejsze , kurcze dziewczyny jak sie objawiaja te skurcze ?? Mnie pare dni temu tak mocno zabolało ze ruszyc sie nie mogłam, ale to w sumie nie podbrzusze tylko jeszcze nizej , sama nie wiem co to bylo bo jakims czasie mineło i jak na razie nie wróciło smiling smiley
Karolina dobrze ze nie poszłas , w sumie nie jest powiedziane ze na pewno zrobiłoby Ci sie niedobrze ale lepiej dmuchac na zimne .
Grzywcia trzymam kciuki za wyniki smiling smiley fajnie ze idziesz z kolezanka , czas szybciej minie . A co do upływiajacych dni to ja tez zauwazyłam ze czas pogania , moze to dlatego ze szybciej sie ciemno robi i te dni leca jak oszalałe . A w sumie niech leca smiling smiley ja chce juz marzec winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

14-12-2012 10:10:58

Łęczna
hej Mamusiesmiling smiley

Karolcia miałaś racje że przełożyłaś tą glukoze zawsze wsparcie miło widzianegrinning smiley ja niestety byłam sama ale mam 200m do szpitala i stwierdziłam że dam radetongue sticking out smiley Pytałaś się czy K. pił sok z wyciskarkismiling smiley pił zanim się dowiedział ile kosztowała i mówił że jest zajebisty ale weź tu chłopu dogódź...

Holcia dobrze że się nr wymieniłyście przynajmiej wiemy co się dzieje i zaciskamy kciuki żeby wszystko było okgrinning smiley

Malwina te skurcze najłatwiej rozpoznać po twardniejącym i mocno bolącym brzuchu...

Grzywcia mi się właśnie te dni wleką jak cholerasad smiley nienawidze zimy, nie mam co robić i się całymi dniami nudzesad smiley

Dzisiaj nie zaprowadziłam małego do przedszkola bo z sił opadłam i nie mogłam wstać z łóżkatongue sticking out smiley ale za to B. pomoże mi posprzątać w pokoju i pojedziemy na wieśsmiling smiley Zmuliło mnie coś z rana po śniadaniu i wszystko zwymiotowałamsad smiley ledwo do wc doleciałam, jeszcze ta pokraka teściowa na korytarzu stała i ani ją minąć było bo korytarz wąski a ona szeroka i łazić nie umie...

no a co do K. to wczoraj późno wrócił bo roboty dużo przed świętami jest, ale jak już wrócił to ja leżałam i zwijałam się z bólu bo mnie kręgosłup tak bolał i tylko mu powiedziałam że ma szczęście za zaniemogłam bo by litani musiał wysłuchać... Rano mnie przytulił (co w jego geście oznacza przepraszam bo on nigdy nie przytula) no i myślał że mi złość przejdzie...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

14-12-2012 10:32:25

Chorzów
holly- pozdrów Launicy ,dobrze ze jest pod kontrolą ,będzie dobrze .
grzywcia -ja też już pisałam że mi cza ucieka .Wydzje się że mam go mniej niż jak pracowałam .Wydaje mi się że synowie wychodzą do szkoły i wracają ,a ich nie ma kilka godzin .Co do stanika to najchętniej chodzę bez niego .Piersi miałam zawsze małe i nadal tak jest ,te przed ciąży dalej pasują .
Miłego dnia mamusie .


[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

14-12-2012 10:41:13

Trójmiasto
Już mam wszystko z głowy, wyniki będą w poniedziałek dopierosad smiley ale Boże jakie to okropne, zapijałam (wbrew zakazom) wodą, bo myślałam, że zwymiotuję.... jak nie daj Bóg każą powtórzyć to nie zrobię:/ poza tym wszystko ok... wróciłam na te 2 h do domu, bo mi się nie chciało wcale tam siedzieć, a tak to z Anką trochę pogadałam, w sumie to nie ma takiej tragedii, poza tym, że to takie ochydne:/ także do zniesienia Karolinkosmiling smiley jaką masz? Ja miałam 75 (nie wiem czy pisałam)

Malwinko, tak jak Natula piszę przy bólach się brzuch napina wtedy są skurcze, mnie cholera od wczoraj boli, ale myślę, że to dzieciak mi tak w miednicę wlazł... ledwo chodzę:/

Natula bidulo oszczędzaj się z tym kręgosłupem, nie zazdroszczęsad smiley chociaż na wieś pojedziecie, odpocznieszsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

14-12-2012 10:55:05

ostrzeszow
Czasami sie napina przewaznie wieczorem i troche pobolewa ale nie sa to bardzo bolace bole , wiec jak na razie paniki nie sieje smiling smiley
Grzywcia fajnie ze masz to juz za soba , ja tez nigdy nie powtórzyłabmy tego badania smiling smiley ochydaaaaa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

14-12-2012 11:10:01

ostrzeszow


a o to autobus zamieniajacy sie w szynobus grinning smiley

25 TYDZIEN , 5 DZIEN smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

14-12-2012 11:12:50

Łęczna
wczoraj to już płakałam z tego bólu a najgorsze dopiero przede mnąsad smileysad smiley

Grzywcia dobrze że już po badaniusmiling smiley ja cały dzień po glukozie kapuste kiszoną wcinałam żeby tego słodu w gardle się pozbyć ale nie bardzo przechodziłotongue sticking out smiley
no jadę chyba zaraz już do mamy bo mi się nudzi tutajsmiling smiley jeszcze z małym zajdziemy do sklepu bo tata prosił żeby mamie zegarek pod choinke za niego kupiła bo on biedny czasu nie mawinking smiley
w niedziele pojedziemy z K. do mojej przyjaciółki żeby prezenty podrzucić dla małej Natalki no i przy okazji na ploooty bo już miesiąc się z Anią nie widziałamsmiling smileysmiling smiley

Aligol zazdroszcze ci! ja mam cyce jak donicespinning smiley sticking its tongue out przed ciążą rozmiar E teraz już Gtongue sticking out smiley marze o tym żeby znów mieć pełne B lub Csmiling smiley bo po bartku zrobiły mi się dwa farfocle wiszące do pępka teraz są pełne ale znowu po karmieniu mi się wyciągną jeszcze bardziej i bede wyglądac tak [link widoczny po zalogowaniu] LOLLOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547790, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.