LUTY 2013 PRZESZCZESLIWE MAMUSIE smiling bouncing smileyciąża

Wysłane przez sophisticatedmada 

sophisticatedmada (offline)

30-01-2013 14:42:59

Mielec
Kamila no to niezle zjeby na tym allegro sprzedaja :/ porazka. super ze tata taki Wam prezent zrobil !
rozumiem Cie z matka...mam nadzieje ze jak najszybciej sie stamtad wyprowadzisz i nie bedzie cie denerwowac ani smrodzic fajkami :/

Malwina pomysl ze ja mialam pessar i lalo sie ze mnie od 21tyg ciazy. i to nieraz tak ze myslalam ze to wody po jak wyszlam spod prysznica to po nodze kapalo.



a ja smutna sad smileypłacz Malemu zrobilo sie odparzenie miedzy jaderkiem a udem a smaruje go kremem i teraz sudocremem ! sad smiley czuje sie jak wyrodna mama

i jeszcze pepuszek chyba odpada od gory i taki sliskie jakby rozowe tam widze martwie sie sad smiley sad smiley sad smiley
i ogolnie jakis marudny jest dzisiaj,je na raty,kiepsko spi....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

Malwina84 (offline)

30-01-2013 14:48:59

Magda - jaka wyrodna matka! Nie możesz tak o sobie myśleć, to tylko odparzeniesmiling smiley Przejdzie mu!!!

A co do jego marudzenia, to może też mu się pogoda udziela? Zobacz, my tu wszystkie dzisiaj niewiele pozytywnego napisałyśmy, wszystkie jęczą od rana:p Może i dziecku też coś nie po nosie jest po prostusmiling smiley

Ja zrobiłam gar fasolki po bretońsku (sorry Madatongue sticking out smiley), będzie wietrzenie chaty jutro:p
Miałam też szarlotkę zrobić, ale to mogłoby się źle skończyć dla naszych żołądków... A poza tym plecy mnie naparzają jak długo w kuchni stoję...

W poniedziałek mam wypłatę i jadę na zakupy. Pier... oszczędzanie, kupię sobie jakieś ciuchy na "po"...


[link widoczny po zalogowaniu]

nadia78 (offline)

30-01-2013 14:49:31

Ja jakos wszystkie peirdutki kupowlam na allegro i jakos fajnie mi przyslai to co chcialam. Bubel to torbe kupilam niby powystawowa miala miec jaks ryske podspodem a sie okazalo ze ma powyrywane uszka. Kwesta zwrotu to potem przekracza koszty towaru czesciowo dostalam zwrot od sprzedawcy i jeszcze ja wystawlam wiec jakies 15 zl w dupe. Przy zwrocie jak mi si ecos nie podaba to rozumiem ze koszty pokrywam ja ale jako oni sie pomyla lub bubel wysla to powinni sami ponosic koszty. Drugi niefajny zakup to posciel w sumie fajna ale przykrycie nie jest w jednej czesci tylko doszywane srednio mi sie to podaba niby nie widac ale tez szkoda odsylac bo znowu czlowiek traci.


[link widoczny po zalogowaniu]

nadia78 (offline)

30-01-2013 14:54:19

Polozna mowila ze jak uzywa se chusteczek nasaczonych to nie uzywa sie kremu z cynkiem bo odparzenie gotowe tylko te kremy nez czynku allatn, linomag, phepanten. Jak mozna to myc pupe woda.


Jak z pepkiem sie cos dzieje nie tak to przmywac po kazdym pieluszkowaniu 70% sprytem. Kupic spryt i strzykawke 10 cm3. Nabrac 7 cm3 sprytu i 3 cm3 przegotowanej schlodzonej wody i wymieszac. Nam gadala by niczym nie sparowac pepka tylko by byl suchy a jak sie cos zacznei dziac to tym sprytem.


[link widoczny po zalogowaniu]

Nitaka19 (offline)

30-01-2013 14:59:50

ok.Środy Wlkp.
oj dziewczyny rozumiem że chciałyście inny kolor albo wzór i z tego ta złoś.
Wyobraźcie sobie, że mój ..emek kupił przez allegro taki duży namiot, wpłacił pieniądze UWAGA JEDYNE 2750 zł i do dnia dzisiejszego nie dostał go. Kontakt ze sprzedającym przed kupnem genialny, jednak później już nie było tak łatwo z nim zawiązać kontakt. I sprawa na dzień dzisiejszy jest "już" w sądzie ale zwrotu kasy jak nie było tak nie ma, i nie wiadomo kiedy będą. Także u Nas największe oszustwo tak wyglądało.


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiulka28 (offline)

30-01-2013 15:00:06

Niemcy
Dziewczynki a co to za wkurwy macie? Milo posluchac winking smiley

Kamila a to pech z tym allego. Co za patalachy ze nie potrafia dobrego wzoru przyslac.

Monia a Ty juz calkowicie odstawilas fenka?

Madziu ja tylko pudru u synka uzywalam i nie mial odparzen a po kremie tak. Moze dla Emusia krem jest za ciezki i za tlusty? A u nas pepek tez sie babral ale w koncu odpadnie i bedzie lepiej. Nie zadreczaj sie bo niuniu czuje Twoj smutek i przez to moze byc drazliwy.

No u mnie juz wszystko wiadomo. Mialam przeswietlenie z plachta na brzuchu i nie ma mowy o cc do poniedzialku. Mam pluca cale zawalone i wymaz z gardla brali i same bakterie wiec trzeba to zwalczyc. Cesarka w poniedzialek na 8.00 i dobrze.

Mialam usg i nunia przytyla. Wazy juz 3kggrinning smiley

moika055 (offline)

30-01-2013 15:13:16

Asiulka :joliecouette: SUPER ZE MAŁĄ WAZY 3 KG !!!!!!!!!! strasznie sie ciesze grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley:d

Tak ja juz calkiem odstawilam fenka


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moika055 (offline)

30-01-2013 15:18:07

Ja ide cos posprzatac.. moze szybciej urodze aaa jak nie to czysto bedzie w domu i czas mi szybciej zleci..

Zjadlam makowca, a raczej sam mak z niego tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karusia (offline)

30-01-2013 15:32:00

Olsztyn
Asiulka, super wiadomosc, 3 kg smiling smiley !!!!!!!!!!!


Co do pepka, to w instytucie mowiono mi,ze spirytusu sie juz nie uzywa od kilku lat, a piska się octeniseptem.



NAstroje u mnie tez rozne,tj. raz wkurw na wszystko i wszystkich, raz płacz i mega dółsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nadia78 (offline)

30-01-2013 15:52:55

Super Asia ze mala przytyla. Z tym pepkiem co szkola to pomysl. Jakies wprowadili wzmogi ze nic sie nie ale jak sie cos zaczna dziac to stara metoda ze sprytem. Sama nie wiem octenisept to chyba na sprzcie tylko mniej %.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.