Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

ninka2424 (offline)

08-03-2013 17:47:31

Warszawa
Patrysia1201 ( my na jedna rehabilitacje poszlismy prywatnie zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada. ogolnie i do neurologa tez musielismy prywatnie pojsc niestety ale trafilismy lekarke ktora w tym centrum pracuje i tam nam wszystko zalatwismiling smiley ogolnie to dziecko musi isc do srodka czyli jak przewijasz nie podnosisz za dupke tylko wkladasz reke miedzy nozki i z boku na boczek przekladasz dopuki nie ulozysz dobrze malucha z ubieraniem tak samo. jak bierzesz do odbicia to raz na jedna strone raz na druga, jesli twoja dzidzia na jednej stronie trzyma glowke to podkladaj cos zeby mial blokade ja zawijam chusteczki nawilzone paczke w pieluche i mu podkladam wtedy czuje opor i odwraca glowe ale rob to tylko w ciagu dnia bo w nocy bedzie ci sie czesto budzil. jak sie bawisz to siadaj z nim na lozku poloz go przed soba i nozki z dupka troche do gory. mozesz oprzec na swojej nodze bo chodzi o to zeby jak macha nogami dziecko niebylo wyzutu z plaskiej powierzchni tylko troszke wyzej dupka musi byc.
ciezko tak troche napisac bo jest tego duzo. jak chcesz to podaj mi do siebie numer telofonu to zadzwonie i ci wszystko wytlumacze tak by bylo najlepiejsmiling smiley
rehabilitacje mamy raz w tyg narazie pozniej bedzie raz na 2 lub 3 tygodnie i tak przez 3 miesiace do nastepnej wizyty u neurologa.


[link widoczny po zalogowaniu]

wysadzonafpowietrze (offline)

08-03-2013 19:34:22

Leszno / Chorley
kurcze u mnie tez pechowo. Tak się pokłóciłam ze swoim, że szykują nam się ciche dni, Więc dziś uciekam spać przed jego powrotem z pracy. Nie mam ochoty na cd "rozrywki". Irytujące jest to,że większość facetów nie akceptuje swojej winy i tak obraca sytuacje,że w ostateczności baby są wszystkiego winne. eh...




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 19:35 przez wysadzonafpowietrze.

Patrysia1201 (offline)

08-03-2013 19:42:33

Pabianice
ninka2424 dzieki za poradysmiling smiley wyslalam ci numer tel i czekam na telefonsmiling smiley.





[link widoczny po zalogowaniu]

_Zuzanna_ (offline)

09-03-2013 09:19:35

nadzieja85 stozynka44 ninka2424 diamentowa dziękuję za rady w sprawie wyboru mleka! Przygotowuję się psychicznie na to pójście do szpitala w przyszłym tygodniu ale jakos nie mogę sobie tego wyobrazić! Do tego odszukałam panią dr, która robiła mi cięcie i ona twierdzi, że w ogóle by tej macicy nie czyściła póki "nic się nie dzieje" czyli nie ma stanu zapalnego itp. (tylko, żeby potem nie było za późno...)

Jeśli chodzi o promocje i pieluszki to w SuperPharm i delikatesach Piotr i Paweł są teraz w bardzo niskiej cenie Pampersy Premium Care- to są te z najwyższej półki, w białym opakowaniu, normalnie bardzo drogie a tutaj po 39,90 (dla porównania są one są też teraz w promocji w Rossmannie ale za 54,90!) więc warto jeśli któraś z was chciałaby wypróbować smiling smiley My używamy ich na noc i zawsze się pięknie sprawdzają (mają taką siateczkę, która nawet "łapie" poranną kupkę).

Kruszek po porannej sesji zabawowo- uśmiechowej sobie przysnął ale trochę się martwię bo znowu temperaturka mu podskakuje do 37,5 (mierzone termometrem bezdotykowym na główce). Czy wasze Maluchy też mają zazwyczaj takie ciepłe główki? Łukaszek potrafi mieć lodowate rączki ale główkę zawsze gorącą! Może go przegrzewam? A może pójść z tym do jakiegoś lekarza (neurologa?)? A może po prostu nie mierzyć takim termometrem - jakich wy używacie? O, już się budzi smiling smiley te drzemki w ciągu dnia są teraz max 30 min. za to w nocy ładnie spi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 09:19 przez _Zuzanna_.

evab803 (offline)

09-03-2013 09:31:55

Berlin
zuzanna 37,5 to nie tragedia.Moj maly tez ma zawsze ciepla glowke a raczki chlodne wiec nie masz sie co martwic!

nadzieja ja mam takie samo podejscie do kosciola co Ty!Na poczatku mowilam nawet,ze nie bede malego chrzcic-bo po co ale rodzina mnie przekonala,ze lepiej bedzie dla malego a kiedys sam zdecyduje,czy bedzie chcial wierzyc,czy nie!Nie,zebym nie wierzyla w Boga ale kosciol dla mnie nie istnieje!Widzac,co sie tam dzieje!Kolo domu mam przedszkole katolickie i tam malego zapisalam ale nie ze wzgledu na religie tylko na cudzoziemcow!Jest ich tam mniej!Widzac dzieci tureckie czy arabskie nie chce,zeby maly wyrosl mi na takiego diabelka!smiling smiley
Zreszta wystarczy,ze co miesiac place podatek na kosciol.Tak to u nas wyglada niestety ale robie to tylko ze wzgledu na malego.Jak dorosnie-to ja sie wypisze z kosciola!


[link widoczny po zalogowaniu]

fana (offline)

09-03-2013 20:31:43

Będzin
Witam WAS i WASZE POCIECHY !!!!! Ale mnie tu nie było - kilkanaście stron- jakoś brak czasu spowodował że mam zaległości- i nie tylko.... Trzy tygodnie temu byłam w szpitalu na wycięcie polipa 18.02.2013 potem 20 dostałam okres i.... zaczęło lecieć i lecieć tydzień, dwa... zadzwoniłam do lekarki swojej - kazała przyjść, przepisała na zatrzymanie krwawienia ale dalej leci ale już mniej wynik histopa... okazał się w porządku...... całe szczęście!!!!!! przepisała EXACYL i ORGAMETRIL . Podobno niektóre tak mają z tym krwawieniem.
(moja mama zmarła na raka szyjki macicy, a taka na raka prostaty- także jestem obciążona podwójnie- muszę się kontrolować)

U małego kolki ustąpiły, je co 3,5 - 4 godziny w nocy do 6 potrafi dospać czasami - mleko 150 ml - GERBER 1- JAK KUPUJECIE TO W KAUFLANDZIE NA RAZIE NAJTANIEJ 12,49 zł/
Spaceruję z małey też długo minimum 1 godzinkę jak jest fajnie na dworze to nawet do 2,5 dochodzi- ale zostawię go sobie pod oknem w kuchni uchylę okienko jak by co mogę sobie w tym czasie coś zrobić - zalety domu winking smiley Wózki mam dwa ten CHICCO lekki to jest w domku (lub lekki stelaż to mam do samochodu do nisidełka) -BEBECAR masywny cięższy mam na dwór na wertepy i śnieg, do lasu (bo mieszkam koło lasu) - super !!!

JAk tam z jedzeniem kiedy wprowadzcie nowe jedzonko- ja już zakupiła soczek jabłkowy, deserki i zupki - Pani doktor jak byłam na szczepieniu w zeszły tygodniu powiedziała że za dwa tygodnie można już wprowadzać. to teraz w tym tygodniu sprawdzę - ciekawe jak to będzie wyglądać - na pewno na początku nie będzie rewelacji. Tylko powiedziała aby na początek spróbować - póki nie ma jeszcze warzyw nowych to tylko ze słoiczków. zobaczymy !!!

Juto małego czeka podróż druga dłuższa jedziemy do babci i dziadziusia ( 100 km)

POzdrawiam !!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

joannna (offline)

09-03-2013 23:52:24

fana nie zazdroszcze przezyc . zdrowka :*


EllaBialek (offline)

10-03-2013 07:39:47

Oława
Witam!!

I poraz kolejny długi odstęp choć obiecałam sobie że będę zaglądać do was codziennie..smiling smiley
I nie wyszło cholerka..sad smiley
Była ostatnio ładna pogoda więc z rana okrzątnełam chałupkę i o 11:00 na spacerek potem powrót do domu dokończyć obiad...
Potem lekcje z Kacprem do tego w między czasie mały sie upomniał o jeść i zwrócenie uwagi że chce pogadać... smiling smiley
Po tej operacji nasz Marceli jest kochanym dzieckiem ..
W ciągu miesiąca wszystko sobie unormował i jestem zadowolona.
W końcu nie mamy problemów z kupką jest taka jaka powinna być...
Godziny jedzenia tez sie unormowały je co 3 godz w dzień a jak zje po kąpieli o 20:00 to już spi do 5-6 rano...
Zjada już 150ml Nan1 z zagęszczaczem do mleka Bebilon.
I raz dziennie dostaje deserek z Gerbera lub obiadek te po 4miesiącu...
No i soczki....
Zatatnawiam sie kiedy dać mu rosołek z gołębia?
Ale chyba odczekam tak do 15tygodnia..
Ostatnio zaczął sie bardzo ślinić i wpychać rączki do buzi na dole dziąsełka mu pobielałay więc może coś sie kroi....
Co do butelki Evab- to my mamy Dr.Browna tą dużą 240ml i szeroką....

Misiasta (offline)

10-03-2013 11:11:40

Zabrze
Witajcie Kobitki smiling smiley i Dzieciaczki smiling smiley
czytam codziennie, choć czasu na odpis brakuje...taki czas terazwinking smiley

Flo jest cudowna i niesamowicie ciekawa świata. Chce być noszona wysoko, pięknie trzyma główkę (choć na brzuchu tego nie lubi); mega zainteresowana słucha bajeczek, wierszyków (Brzechwę już znam na pamięć winking smiley ) i naszych piosenek...jakość wykonania pominę winking smiley no i uśmiech i śmiech towarzyszy nam cały dzień i.....noc! Flo zaczęła się budzić ok.4 i chce się bawić...jak to db,że są otulaczki, tylko to działa nasenniewinking smiley
Na spacerki codziennie min.5km, czekamy na ładniejszą pogodę, wtedy zwiększymy dystanssmiling smiley

Niestety, mamy ciemieniuchę(!) nie jest duża, ale jest..Staram się to wyczesać, ale łatwo nie jest..Podobno lepiej niż oliwka działa pasta z sody oczyszczonej i wody, próbowałyście może? Wyyspka( nadal mamysad smiley ) i ciemieniucha to podobno objawy alergii..Podejrzewam,że coś niedb jem sad smiley

Jutro szczepienie 2-ga dawka 5w1 i rota...Nie cierpię szczepień, a kolejne dawki zawsze mogą dawać większe objawy niepożądanesad smiley no, ale nie oczekujmy najgorszegosmiling smiley

Mam nadzieję,że jutro będzie oferta na Premium Care w superpharmie (to nasze pieluszki, a tanie nie są, cholibka) Dzięku za infosmiling smiley

Pozdrówka jesienne wiosną
smiling smiley smiling smiley


stozynka44 (offline)

10-03-2013 17:20:49

Katowice
no i stało się... Teście zaproponowali, że zasponsorują chrzciny w lokalu i co?? I robią z tego małe wesel :/ a ja chciałam skromnie... Obiad, deser i do domu sad smiley no ale zgadzam sie na wszystko, bo chcą dobrze, a ja nie chce urazić nikogo...


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.