Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

Oczekujaca (offline)

13-02-2013 12:04:35

Wczoraj u nas też był męczący dzionek, młodzieniec wcale nie chciał spać, jedzonko co 2 godziny, marudzenie, drzemki zaledwie 10-15 minutowe, obiad robiony na raty.. oby dziś było lepiej..

My też z utęsknieniem czekamy na wiosnę, narazie zimowy nastrój nieco przygnębia choć dzisiejszy śnieg sprawił, że widok zimy jest bajkowy.. ale i tak nie ma to jak wiosenne słonko, wtedy pozwolimy sobie na dłuższe spacerki i codzienne.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 12:05 przez Oczekujaca.

ana_t (offline)

13-02-2013 16:29:17

Poznań
Ja też już marzę o wiośnie, nawet jak ostatnio były te 4 stopnie na plusie i sucho wszędzie, to jakoś tak inaczej się człowiek czuł smiling smiley My w weekend znów lecimy nad morze do rodzinki, więc mała trochę jodu powdycha. A na początku marca chcemy skoczyć do Szczyrku na weekend pokazać jej góry, zobaczymy czy się uda.

Wczoraj po szczepionce bałam się, że mała będzie niespokojna i marudna, ale pięknie zasnęła, w nocy tez bez problemów, jak zwykle radość przy kąpieli, a dzisiaj już od rana mordka rozdziawiona grinning smiley trochę jej pośpiewałam potańczyłam to taka była szczęśliwa, myślałam, że zaraz zacznie klaskać ze szczęścia haha smiling smiley No i już się zaczyna ślinić, ale to pewnie jeszcze nie zęby, bo jak smiling smiley Po prostu chyba taka uroda...

Dajemy już witaminkę D zamiast K+D jak zalecił lekarz.


[link widoczny po zalogowaniu]

Misiasta (offline)

13-02-2013 17:40:37

Zabrze
Witojcie z Łapszy Niżnych winking smiley
Nawet nie najgorzej:Florcia w dniu swojej DWUMIESIĘCZNICY!! smiling smiley smiling smiley1/2 drogi przespała,część przepatrzyła przez okno-choć niewiele chyba widziała z fotelika, a pod koniec-fatalnie oznaczona droga do hotelu, no i warunki(db,że mamy 4x4, bo byśmy chyba auto pchali-tyle śniegu!) straszliwie zaczęła płakaćsad smiley Na parkingu już karmiłam zgodnie z zasadą " na smutki najlepsze są mamine sutki" winking smiley

Hotel bardzo ładny, choć pokoje małe, wyraźnie nieuwzględniające ilości rzeczy, ktore przywożą zimą ludzie,zwłaszcza z maluchem! Początkowo dostaliśmy mały pokój, więc chcieliśmy zmienić,ale...popsuły się drzwi i nie mogliśmy wyjść! Więc nie zdażyliśmy wspomnieć o innym pokoju, a oni sami zaproponowali inny-po wyważeniu drzwi! Ze zmęczenia, wkurzenia małym pokojem itd chciałam wracać do domu. Rano okazało się,ze jest bardzo przyjemnie i smaczniewinking smiley A spacer w Tatrach czysta przyjemność, zwłaszcza,że jesteśmy na zadupiu i cichoooo tu...no i daleko wszędziewinking smiley Zobaczymy co dalejsmiling smiley Mąż teraz na nartach,a my śpimysmiling smiley

Joanna trzymam kciuki! Dziewczyny mają rację nie daj się!!

Stożynka ciotkę weź na boczek i powoedz co Ci leży na sercu, najwyżej będziesz miała jedną ciotkę mniej winking smiley
A zaproszenie aktualne bez względu na Twoj adres smiling smiley

Evab bidusiek ten Twój Synuśsad smiley mam nadzieję,ze minie magiczne 100dni i będzie ie już tylko uśmiechnięci i zdrowismiling smiley
Moja Florcia też potrafi tak zasnąć -najczęściej po kłopotach jelitkowych- na mnie,że moja rola sprowadza się do nieruchomego płyko oddychącego materacawinking smiley ale to nic, bo te jelitka czasem nieźle dają w kość, a ja nie mam serca Jej wtedy odłożyc.

Pozdrawiam Was, Kobitki i zapraszam do nonamehotel smiling smiley

Buziaki zimowe( tu zima nabiera innego znaczenia niż w brudnym mieście, nawet zasypanym czystym śniegiemwinking smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 17:43 przez Misiasta.

stozynka44 (offline)

13-02-2013 17:45:57

Katowice
Misiasta to nie moja ciotka tylko Mateusza, więc wole nie ryzykować tongue sticking out smiley mam już dość kłotni z nim, nie chce jeszcze sie kłócić o ciotke. Powiedziałam mu co mi leży na sercu-powinien załatwić sprawę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

emisha (offline)

13-02-2013 18:52:38

Madryt
Hej dziewczyny,

Kope lat :-) i juz wszystkie jestesmy zdrowo po ´drugiej stronie´´ hehe. Moj Gabrys urodzil sie na poczatku grudnia, porod mial byc, wg mojego gina, idealny...a skonczyl sie cesarka po dlugich meczarniach, no ale to juz za mna, choc z poczatku przezyc tego nie moglam.

Gabriel ma juz 10tygodni i rosnie sobie dzielnie na moim mleczku, ale ciezka to praca,bo maly ma podejrzenie azs i musze na diecie eliminacyjnej byc...i niestety maluszek mi sie placzliwy trafil :-( wg mojej tesciowej to zla karma mojego meza, ktory byl bardzo placzliwym niemowlakiem haha (co nie omieszka mi wypomniec codziennie przez telefon!)

EvaB, oj, usmialam sie z twojego postu...przez lzy, oczywiscie, bo mam podobne do ciebie sytuacje. Dzis w nocy o trzeciej maly znow budzi sie, prezy, placze i zadne rowerki, masaze nie pomagaja wiec w desperacji go podnosze troche do gory i maly...zaczyna sie wic w umiechac, smiechach i mizdrzyc sie, rozbroil mnie na maksa, no tego sie nie spodziewalam. czyzby z nudow tym razem a nie z gazow plakal?

dziewczyny, widzialam, ze w Polsce mozna kupic takie rurki, ktore wklada sie do pupki (nazywaja sie windy) do odgazowywania, probowalyscie moze?? tu w Hiszpanii sie dziwuja na ta metode...

buzki mamuski!


[link widoczny po zalogowaniu]

www.zapiskizhiszpanii.blogspot.com

nadzieja85 (offline)

13-02-2013 19:11:35

Błogocice
emisha mam taką rurkę w domu, w Polsce było ciężko dostać - chyba w ogóle nie ma w aptekach. Udało się w Czechach, mieszkam niedaleko granicy i w ten sposób zdobyłam smiling smiley. Jednak nie polecam, mam problem ją założyć, strasznie się ugina i trzeba długo "majstrować" winking smiley przez co dziecko się spina. Termometr za to w tych sprawach jest doskonały.

Znów śniegu dosypało...wiosno nadchodź!!! Tęsknimy!!!

emisha (offline)

13-02-2013 19:50:02

Madryt
Nadziejo, a jak ten termometr uzywasz?? wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

www.zapiskizhiszpanii.blogspot.com

Veegas25 (offline)

13-02-2013 20:07:27

A oto kilka punktów po czym taką idealną dla dziecka, prawdziwą mamę poznać:

1. Prawdziwe mamy wiedzą, że nowe, czyste i jasne ubranie to… wróg jej dziecka!

2. Prawdziwe Mamy nie jedzą wykwintnych domowych ciast bo… nie mają czasu aby je przygotować…

3. Prawdziwe Mamy wiedzą, że ich przyrządy kuchenne najprawdopodobniej są w… piaskownicy.

4. Prawdziwe Mamy wiedzą, że zaschniętej plasteliny nie da się usunąć z dywanu i dlatego… nawet nie próbują.

5. Prawdziwe Mamy wiedzą, że nie nowe meble i super sprzęty a… pomazane ściany są najpiękniejszą ozdobą domu.

6. Prawdziwe Mamy często mają lepiącą się podłogę, ociekający brudem piekarnik i… szczęśliwe dzieci!

7. Prawdziwe Mamy nie chcą wiedzieć co… właśnie wciągnął odkurzacz.

8. Prawdziwe Mamy wiedzą, że jeśli w domu jest cicho, to muszą NATYCHMIAST zlokalizować dziecko i… usunąć szkody.

9. Prawdziwa Mama zna język swojego dziecka i wie co to jest „emmeneahyk-iiii-BUM!”

10. Prawdziwa Mama przy każdym przewijaniu, choćby bardzo się spieszyła, pocałuje tyłek i powącha seruchy swojego dziecka.

11. Prawdziwa mama wie, że ważne jest mycie ząbków bo mogą się popsuć, ale uszy bez umycia przez noc się nie popsują.

12. Prawdziwa Mama zna wszystkie imiona Teletubisiów.

13. Prawdziwa Mama wie, że stłuczone kolano trzeba bardzo bardzo pożałować, ale olać stłuczony talerzyk nawet od kompletu.

14. Prawdziwe mamy wiedzą że dziecko na dwór MUSI – inaczej się udusi!

15. Prawdziwe mamy uśmiechają się radośnie kiedy dostaną zmrożoną śnieżką prosto w twarz.

16. Prawdziwe Mamy wiedzą, że CZASAMI lepiej wyjść z dzieckiem na dwór, ganiać się, wygłupić a potem kupić hot-doga niż tracić czas na gotowanie obiadu.

17. Prawdziwe mamy często o czymś zapominają ale nigdy o… „kocham Cię córeczko”, „kocham Cię synku”.

18. Prawdziwe mamy mogą się nie znać na robieniu weków, ale znają wszystkich dalszych i bliższych przyjaciół swojego dziecka.

19. Prawdziwa Mama od razu wie, że jej córcia jest nieszczęśliwie zakochana.

20. Prawdziwa Mama od razu pozna ile piwek wypił jej nastoletni synek.

21. Prawdziwe Mamy wiedzą, że dorastanie dziecka nie mierzy się wzrostem, latami, czy ukończoną klasą… poznaje się to po zmianie z „ma-ma-ma” na „mama” poprzez „mamusiu” aż do… „oj mamo weź przestań!”

22. Prawdziwe mamy potrafią przesiedzieć przy łóżku chorego dziecka w szpitalu na niewielkim taborecie bardzo wiele godzin.


Prawdziwe Mamy czasem zadają sobie pytanie „dlaczego właśnie ja muszę się tak męczyć?” i uzyskują na nie odpowiedź: gdy usłyszą najpiękniejszy na świecie głos mówiący:
„bo to ja Cię najbardziej kocham”…





[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 20:18 przez Veegas25.

nadzieja85 (offline)

13-02-2013 20:52:30

Błogocice
emisha musisz natłuścić końcówkę termometru oliwką albo kremem i włożyć dziecku do odbytu, kawałek i ostrożnie wsuwać i wysuwać...brzmi okropnie. Miej w pogotowiu przygotowaną pieluszkę, bo jak kupka wyleci to będzie katastrofa... Stosowałam dwa razy tą metodę, za pierwszym razem była duuuuża kupka, za drugim trochę bączków i zero kupki, ale małej to wystarczyło... Aha poznasz, że kupka się zbliża jak dziurka się będzie powiększać winking smiley

Veegas25 dobre, uśmiałam się smiling smiley choć przyznam, że punkt o piwku trochę mnie przeraził... Prawdziwa żona również zawsze pozna ile mężuś piwek skonsumował winking smiley. Prawdziwa żona jest lepsza niż alkomat smiling smiley. Prawdziwy męzuś zawsze powie, że to koledzy go upili...

ana_t (offline)

13-02-2013 21:26:29

Poznań
Jak moja mała długo nie robiła kupki, to brałam termometr (z gumową końcówką!) i nawilżałam go czopkiem glicerynowym, żeby był tłusty. Przy okazji wciskałam nim fragmencik tego czopka. Po minucie była mega kupa, uwaga na wystrzał smiling smiley Ale jeżeli maluchy mają tylko gazy, to naprawdę polecam INFACOL! Dawka przed jedzeniem czy po i przy następnym karmieniu już piękne gazy. Polecam!!!!

ps. Dziewczyny mam do sprzedania oryginalne perfumy La Costa różowe, odstałam w prezencie a chodziło mi o Homme, może któraś chce kupić, Tanio! 90 ml za 100 zł.[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 21:30 przez ana_t.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.