Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

volara (offline)

01-06-2012 15:46:54

Kobyłka
Właśnie z dzieciakami najedliśmy się makaronem z truskawkami śmietaną i twarogiem tylko dzisiaj wszystko zmiksowałam i zrobiłam taką ala pastę twarogowo-truskawkową polaną na makaron było super a do tego koktajl truskawkowy
M znowu dzwonił czy nie ewakuujemy się z domu gdzieś ale jakoś nie mam już na to ochoty sprzątam łazienkę i pokój łóżko też stale mam obok siebie więc spoko strasznie boli mnie gardło zwłaszcza jak przełykam ślinę.
KONKURS.
volara- chłopiec
Domilika- chłopiec
nessa26- dziewczynka
ana_t- dziewczynka
andziuka 21- dziewczynka
MĘZICZKA- dziewczynka
brunetttaaa- chłopiec
Katrina1989- chłpoiec
agnieszka6966- chłopiec
Cleo3- chłopiec


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 16:17 przez volara.

agnieszka6966 (offline)

01-06-2012 16:05:51

Kassel
brunetttaaa co za pieprzony babsztyl - wpierdol jej i tyle !! Najważniejsze, że WAM nic nie jest !

mnie dzisiaj też uderzyli klamką od drzwi w brzuch, pobolewa mnie, ale nie ma żadnej krwi, więc liczę, że jest wszystko dobrze. Oczywiście ani żadnego przepraszam ani nic ... pieprzone szwaby ... ( nienawidzę szwabów .... )

co do płci - szczerze nie mam zielonego pojęcia ... wszystko wskazuje na chłopaka .. ale miło by było gdyby to była dziewuszka ... no ale co będzie to będzie ! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Cleo3 (offline)

01-06-2012 16:08:57

Gorzów Wielkopolski
Za rok w Dzień Dziecka będziemy już całować pulchne poliki naszych ślicznych,zdrowych maleństw. Tego każdej życzę.

Jeśli chodzi o płeć to jakoś od początku mam przeczucie na chłopca.

Volara u ciebie to nudy nie ma, zawsze jakieś przygody..ehhh

Brunettta straszne co ci się przytrafiło. Dobrze,że wszystko OK., przy okazji dowiedziałaś się,że z ciążą wszystko w porządku...uufff

Katrina,Meziczka super wieści. Ja już nie mogę doczekać się wizyty we wtorek. Dobrze,że mam na 8.00 rano to nie będę nerwowo patrzeć na zegarek,kiedy mogę jechaćsmiling smiley

Domilika też zamierzam kupić sobie taką poduchę

Ja dziś też mam więcej energii, ogarnęłam naszą sypialnię, pranie już się suszy, została mi jeszcze łazienka i poodkurzać.
Wczoraj mężuś opróżnił mi zmywarkę i podał do łóżka pokrojone jabłuszko. Widział,że się źle czuję. Troszczy się bardzo.


[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

01-06-2012 16:21:57

Mielec
Witam!
Przepraszam ze tyle nie pisalam, ale nie mialam nawet kiedy. Siedze 3 dzien sama z dzieckiem bo maz w delegacji, do tego goracy okres w szkole - sprawddziany porpawy ocen itd. Do tego musze codziennie polewac trawnik a zajmuje mi to 2h...
Pisalyscie o plci dziecka - mam synka i z jednej strony jakby byl drugi chlopiec to mam po Igorku ciuszki,ale fajnie byloby miec corcie. U mnie tym razem sa inne smaki ale podobnie znosze, ale to zaddna miara na to co bedzie.
CO do butelek moze sie okazac ze trzeba bedzie kupic kilka rozajow bo dziecku nie podejdzie albo poprostu dziecko nie bezie chcalo butli tylko cyca:d
Wiem ze polecane i sprawdzone butleki antykolkowe sa dr browna. Mialam ta z timmy cos tam i np u mnie sie nie przyjela.
Bruneta to juz niebawem wielki dziensmiling smiley
Volara mi kolor tez tak sobie sie widzi ale to kwestia gustusmiling smiley
Cleo3 to masz dzis powera - ja planuje jutro zapiernicz przy drzewkach bo jade obkupic sie w krzazczki ozdobne i je sadzic smiling smiley
Dziewczyny tez was bola krzyze?
Mi teraz brzuch mam wrazenie wywalilo...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

volara (offline)

01-06-2012 16:23:05

Kobyłka
Cleo3 wiesz co szczerze mówiąc wolałabym się trochę ponudzić.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Cleo3 (offline)

01-06-2012 16:27:26

Gorzów Wielkopolski
Domi to niezłe zajecię cię czeka. Mnie krzyż nie boli ale górna część pośladków i czasami sercesad smiley

Volara wierzę ci...


[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

01-06-2012 16:37:23

Mielec
taka patrze na pasek i zaczal mi sie 14 tydzien - 4 miesiac - ale to leci... zaczynam tez chyba powoli wracac do zywychsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

volara (offline)

01-06-2012 16:46:33

Kobyłka
No to witaj wśród żywych Domi28 cieszę się że jesteś jak się teraz czujesz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

01-06-2012 17:10:37

Łódź
Cześć dziewczynki.Piszę po przerwie, tak jak pisałam wcześniej jeszcze pracuję także będę pisać w miarę wolnego czasu, a nawet jak jestem w domu to przy dwójce czasu wolnego jest nie wiele, na szczęście córeczka chodzi do żłobka, a synek pójdzie do przedszkola od września, w zeszłym roku się nie dostał masakra teraz z tymi miejscami w przedszkolach dla 3 latków, dla czterolatków już łatwiej na szczęście...
Zaczęłam 12-sty tydzień, mdłości nadal mam, ale zauważyłam, że wymioty zaczynają trochę słabnąć na sile, oby mijały już, bo najgorzej w pracy wytrzymać.W poniedziałek odbieram badania krwi i moczu, a we wtorek idę na wizytę i usg smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

volara (offline)

01-06-2012 17:26:55

Kobyłka
Batusia jak długo jeszcze będziesz pracowała ja np od półtora miesiąca już siedzę w domu a co czujesz co teraz będzie chłopiec czy dziewczynka ja też mam parkę i nie mogę pogodzić dzieci bo każde chce co innego


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.