Listopad 2012

Wysłane przez net 

maminka2004 (offline)

28-09-2012 12:03:56

Ruda Śląska
Hej dziewczyny
Czy wy do tych łóżeczek turystycznych dokupujecie materacyk?
Ja mam teraz przechlapane ,ze ta ciąża nałożyła mi sie z komunią ,od wczoraj spotkania , katechezy dla rodziców , no a od 1 października różaniec.I lataj codziennie.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

28-09-2012 13:07:25

bagillt
Hej dziewczyny. Ja po usg caly czas chodze z usmiechem na twarzy. Moja kruszynka pokazala buziaczka, choc raczej wolala zaslaniac sie raczka. A raczej ja konsumowacwinking smiley nawet gdzies na chwile pojawila sie obok glowy stopa. No, ale najwazniejsze ze zdrowa. Wazy 2300 i ma wloskismiling smiley Potem jak mi sie uda to wstawie zdjecia. Milusia maluch napewno poczeka te dwa tyg. Widac lubi swoje cieple mieszkanko u mamusi...Ilusia napisz co powiedzial lekarz. Maminko wspolczucia. teraz juz ciezko sie poruszac a tu codziennie do kosciola. Dziewczyny i powoli zblizamy sie do mety i w koncu nasze skarby beda z namismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

28-09-2012 13:32:09

Hej kobietkismiling smiley

Byłam dzis u gin odebrac wyniki bo tydzien temu zrobilismy wymaz na paciorkowca. na szczęście czysciutkosmiling smiley Posłuchalismy serduszka biło wzorowosmiling smiley dzidzia lezy nadal główka w dół ale nie za niskosmiling smiley tak akuratsmiling smiley

Maminko no to b edziesz miała załatwieńsmiling smiley ja tez bede chodzic codziennie na rózaniec z teściową, po pierwsze aby wymodlić lekki i zdrowy poród, dla siebie i dla was smiling smiley po drugie żeby chodzic i jeszcze raz chodzic co by było lżej urodzicsad smiley do kościoła mam ok 700 m.

Marta ja kupiłam podkłady na łózko dla dorosłych w aptece. po 2 zł za sztukę.

Ilusia czekamy na wieścismiling smiley

Niunia duzy ten Twój szkrabsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

28-09-2012 13:32:09

Szczecin
byłam i dostałam skierowanie do szpitala na oddział i sobie poleżę kilka dni sad smiley szyjka jeszcze bardziej mi się skróciła. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

28-09-2012 13:33:02

Ilusia troche sie ponudzisz ale za to bedziesz pod stała kontrolasmiling smiley Trzymaj siesmiling smiley i wracaj szybkosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MILUSIA (offline)

28-09-2012 14:32:51

Daleko
SŁAWMARTA ja kupiłam zwykłe podkłady w aptece bez żadnych wzorków smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]
MAMINKA ja wiem coś na temat komunii ja też chodziłam i wiem co to znaczy córka w tym roku miała A co do materacyka to ja kupiłam do łóżeczka turystycznego spinning smiley sticking its tongue out
ILUSIA idź poleż spokojnie zrobią badania człowiek będzie spokojniejszy buziak od dziecka
[/list]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-28 14:37 przez MILUSIA.

slawmarta (offline)

28-09-2012 16:02:05

Wrocław
Ilusia, trzymamy za Was kciuki. Odpocznij w tym szpitalu i szybko do nas wracaj.

Dziewczyny, dzięki za info o tych podkładach, właśnie tak myślałam, że muszą być jakieś zwykłe, a nie w rybki za prawie 5zł za sztukę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Moni8989 (offline)

28-09-2012 18:16:47

Śląsk
Mój mąż dzisiaj mi okna umył, normalnie zrobił to lepiej ode mniesmiling smiley
Ja mam 2 materacyki z 1 z gąbki i drugi gryka-kokos, podkłady są w aptece, nawet w Tesco u nas widziałam na dziecięcym

Ale jestem dzisiaj szczęśliwa, mój S odebrał umowę na stałegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

28-09-2012 22:11:37

bagillt
Ilusia bedzie ok, troche wypoczniesz dadza Ci leki i skurcze sie uspokoja. Za to bedziesz mogla posluchac jak bije serduszkosmiling smiley Ja dodalam zdjecia z usg jak ktoras ma ochote zajrzec to zapraszam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

28-09-2012 22:31:31

Ruda Śląska
Wiesz Milusia tak normalnie chodzenie z dzieckiem do kościoła to przyjemnośc, ale na sam koniec ciąży z tym ogromnym brzuchem to masakra.Człowiekowi sie chodzic nie chce a tu jeszcze w kościele siadaj , wstan , klęcz , gimnastyka.Toalety brak , jeśc sie chce non stop.No ale jakoś dam radę.
Milusia jeśli ty masz jeszcze tylko 2 tygodnie to będziesz pierwsza"rozpakowana" , no a potem chyba net.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-28 22:36 przez maminka2004.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547460, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.