Listopad 2012

Wysłane przez net 

MILUSIA (offline)

15-09-2012 13:59:39

Daleko
Witam weszłam się pochwalić że prezent od Teściowej dla Synka jest już w domu smiling smiley Wielkie zaskoczenie


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 14:03 przez MILUSIA.

slawmarta (offline)

15-09-2012 21:20:26

Wrocław
Milusia, widzę że padło na Tako. Moja koleżanka używa od 2 miesięcy Tako Laret i bardzo sobie chwali-też bierzemy go pod uwagę, tylko nie ma czerwonych, a my chcemy czerwony sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

16-09-2012 08:25:50

Gliwice
milusia wozek swietny smiling smiley te kola sa rewelacyjne tez takie mam i prowadzi sie super.
Ja lece na 2 dzien w szkole rodzenia. Generalnie nudy. juz chhyba tyle sie naczytalam ze wszystko co pani powiedziala wiem, no w sumie zaskoczyla mnie z jednym -- ze nalezy od 36 tyg pytac ginekologa czy dziecko (jezeli jest juz glowka w dole) jest dobrze usytuowane w miednicy czy przygniata glowka pepowine. jezeli to 2 to przy rozpoczeciu akcji porodowej np w domu, kiedy nam wody odejda nalezy isc na czworakach do telefonu po pierwsze wezwac karetke, partner jest w tym przypadku na 2 miejscu i lezec na podlodze do jej przyjazdu. Moze slabo to wytlumaczylam ale zapytajcie ginekologa, tym ktore mialy szkole rodzenia tez o tym mowiono ?
pozdrawiam Was serdecznie i milej niedzieli zycze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

16-09-2012 12:10:56

Wrocław
Net, nie słyszałam o takim podejściu do początku akcji porodowej, ciekawe czy w Polsce tak robią, będę musiała zapytać położnej w szkole rodzenia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

16-09-2012 15:32:57

Gliwice
to jest jeden przypadek na ....... ze pod glowka jest pepowina ale jak jest to wlasnie powinnosie lezac czekac na karetke, nawet jak maz w domu i moze do szpitala zawiezc, pod zadnym pozorem tego nie robic. dzisiaj nic nowego sie nie dowiedzialam smiling smiley
tu do szpitala praktycznie nic nie musisz przynosic, w ''jednorazowke'' sie spakujesz tongue sticking out smiley nawet jak bedziesz karmic butelka to oni maja jednorazowe i oni tez daja jakies mleko. nestle czy milupa .... ciuchy tylko na wyjscie dla siebie i dla dziecka. podpaski i wszystko inne o czym pisalyscie tu sie dostaje.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

16-09-2012 18:26:24

Net no to full wypas u Ciebie bedziesmiling smiley praktycznie to potrzebujesz tylko dokumentysmiling smiley

My byliśmy dzis na jasnej górze z męzem i teściowąsmiling smiley Potem oczywiscie hamburger, przy dworcu pkp mają tam najlepszesmiling smiley I to taaaakie wielkiesmiling smileyMaluch kopał cała drogęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

16-09-2012 21:41:38

Wrocław
W galerii nowe zdjęcie domku Filipa winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

17-09-2012 09:22:46

Dzień dobry smiling smiley

Ja dzis na nogach od 06.45. Byłam na badaniach, weszłam oczywiscie pierwsza Nawet chłopak mi chciał ustapic miejsca bo siedział jako pierwszy ale podziekowałam bo i tak zaraz wchodziłam Nawet miły był jak mi skierowanie upadło to mi podniósł

no i zapisałam sie na jutro do dentysty bo plomba mi wypadła ;(

no a co najwazniejsze jutro usg ;D

miłego dnia kobietkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

17-09-2012 11:51:52

bagillt
Czesc kobitki. Troszke tu nie zagladalam, ale bede miala co poczytac. Ja po ostatniej wizycie spedzilam pare dni w szpitalu. Przy tym moim twardym brzuchu okazalo sie ze sa skurcze. Nie czulam ich wiec nawet nie widzialam, gin mnie przebadala i okazalo sie, ze ujscie zaczelo puszczac. Mojej kruszynie spieszy sie juz a lepiej aby posiedziala jeszcze troche. No i tak przez 3dni plackiem w lozku pod kroplowkami, po 3dniach przeszlam na tabletki i tak lykam je co 3godziny. W czwartek wyszlam ze szpitala, a dzis lece do mojej gin bo nie chce za dlugo brac tych tabletek. Niunka za to bardzo ruchliwa, kopniaki sprzedaje co chwile. Az sie zastanawiam kiedy ona spi. Milusia wozek super. Ja tez juz musze ostatecznie sie zdecydowac i nie zwlekac z kupnem. A teraz poczytam co u Wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

17-09-2012 12:36:02

Ruda Śląska
Witam
Ja już mam bardzo mało siły i ledwo chodzę , noga mi prawa drętwieje.Wczoraj wieczorem jakoś brzuch mnie bolał , nie wiedziałam jak leżec.Teraz też mogła bym poleżec ale żal mi mojej córki bo jest piekna pogoda to pewnie wyjdę z nią na plac zabaw i przyrosnę do ławki.Ja nie wiem jak ja dam radę jeszcze przez prawia 2 miesiące.Chciałabym już rodzic ale to ryzykowne , trzeba wiec jeszcze poczekac.
Mój mąż pojechał sobie na wieś do rodziców i przez dwa tygodnie będę miała trochę mniej obowiązków i trochę odpocznę psychicznie o ile to możliwe przy mojej szalonej ośmiolatce.
Pomyślałam ,zeby poprac małemu przescieradełka posciele i kocyki ale sama nie wiem czy to nie za wcześnie.
Muszę jeszcze kupic przescieradełko do wózka bo mam materacyk, przy córce nie miałam i nie wieziałam ,ze to będzie potrzebne.
Milusia mnie sie zdawało ,że ty chciałaś ESPIRO , ale może z kimś pomyliłam.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.