Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

basiasz (offline)

27-09-2012 20:46:54

Cieszyn
Karolina a co cc będziesz mieć czy już mała prawie wychodzismiling smiley?

Marlin 320 witamysmiling smiley jak najbardziej możesz do nas dołączyćsmiling smiley szkoda że tak późnosmiling smiley

Agness no ja już nie mam słów na te wstrętne choroby co Dawidka męczą!!! niech idą na teściowąwinking smiley buty pokazuj mi tu natychmiast!!!smiling smileya z tem malowaniem to szalejecie widzęsmiling smiley my przed świętami mamy zamiar duży pokój machnąćsmiling smileyteraz brak funduszysad smiley.odpoczywaj teraz babo co byś się za szybko nie rozpakowała bo pamiętaj że miałaś na mnie czekaćsmiling smiley

Marciak to wspaniała wiadomość że jest szansa na fikołek twojej malutkiejsmiling smiley oby zrobiła akrobację u mamusi w brzuszkusmiling smileya z tym rozwarciem no to nieźlesmiling smileycoś czuję że wy wszystkie się rozpakujecie przed terminem a ja się przeterminujęsad smileya tego nie chcęsad smiley.Ja póki co kupuję pampersy 1 bo te 2 to za duże na takie kruszynki ale do 2 szybko urosną więc jak kupisz to szybko ci się przydadząsmiling smiley.Sutki też mam mega czułe,ałasad smiley

Sandra no poród to miałaś nie za bardzo lekki ale najważniejsze że Beniu zdrowy i wszystko się dobrze skończyłosmiling smiley opis porodu supersmiling smileyi ten pan połozna heheesmiling smileydawaj fotki Benia !!!!

Gosiu jak ja ci zazdroszczę że już wiesz kiedy będziesz mieć swojego szkrabka przy sobiesmiling smileya twój synuś to musi byc bardzo dumny żę siostrzyczkę będzie miał skoro sie tak chwalismiling smiley supersmiling smiley.Tak jak już pisałam ja to się boje przeterminowania bo u mnie ostatnio wszystko na 4 spusty pozamykane,mam nadzieje że jak teraz we wtorek pójdę do gienka to mi powie że coś się tam zaczęło dziaćsmiling smileya jak nie to codziennie molestuje męża codziennie bo w piątek (przyszły) wracasmiling smiley i sutki masuję cały dzieńsmiling smiley

Dziewczynki mam pomysłsmiling smiley może te które się już rozpakują zaznaczą swoją pozycje w naszej tabelce kolorem żeby się odznaczało że już rozpakowana???smiling smiley

A ja wróciłam o mamusismiling smiley zjadłam dwa ciastkasmiling smiley i dostałam 700 zł na wózeksmiling smiley kochana ta moja mamcia:*** bo o teściowej to nie piszę bo szkoda się denerwować ale tak mnie ostatnio wkur... żę jeszcze raz i usłyszy parę przykrych słów!!! leń!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 20:49 przez basiasz.

basiasz (offline)

27-09-2012 20:48:48

Cieszyn
Koniczynka super wiadomośćsmiling smiley czekam na eskasmiling smiley powodzenia:***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Emi123 (offline)

27-09-2012 20:49:51

Bydgoszcz
Koniczynka - to świetna wiadomość wręcz cudownawinking smiley także powodzenia:** 3mam kciukismiling smiley jak tylko będziesz mogła to napisz do nas i koniecznie wstaw zdjęcia Maluszków :*

Agnesss1987 (offline)

27-09-2012 20:50:44

.....
Mam chwilke wiec zagladam.. Zaraz ide tyłek myc i do wyra bo padam na twarz juz dzisiaj..

Marciak Twoja tesciowa to jest nie do pobicia.. co za babsztyl bezczelny.. I jak widac zazdrosna o własnego syna i nawet o wnuczkę.. bo tylko ona najwazniejsza i jej operacja a Ty to juz nie .. masakra! Widze,ze powoli malutka otwiera sobie wyjscie na swiatsmiling smiley Supersmiling smiley

Patka Zdrówka z oczkiem dla córki!

Monia No ostatnio synek czesto sie przeziebia.. niestety przez ta głupia pogode:/ jest ciepło i słonecznie,ale jak zawieje wiatrem to odrazu łapie choróbsko.. nie wiadomo jak tu dziecko ubrać..

Sandra Mialas porod naturalny tylko przy pomocy vacuum.

Gosia Ciesze sie,ze Madzia jest Madziąsmiling smiley No i super,ze wszystko jest wporzadku! Ale fajnie juz niedługo bedziesz miała malutka przy sobiegrinning smiley Fajnie,ze Dawidek juz tak ładnie rozumie,ze rodzinka sie powiekszy i ze bedzie miał siostrzyczke.. Ja swojemu mowie,ale nawet nie wiem czy cokolwiek do Niego dociera..

Marlin Witajsmiling smiley I pisz tu do nas jak najczesciejsmiling smiley napisz cos o sobie wiecej.

Karolina Napisz cos wiecej co gin powiedział?? Masz juz rozwarcie czy szyjka całkiem sie skróciła???

Basiasz U mnie coraz czesciej twardnieje brzuch i przepowiadajace bola o wiele bardziej niz jeszcze jakis czas temu. Czasami tez mam takie bole w podbrzuszu jak na miesiaczkę.. I czuje czasami jak Tymek mi jezdzi głowka nad kosciła łonowa i jakby mi sie pchał w kanał.. dziwne uczucie..

Staraczka Dobrze,ze troche odpoczniesz w domu..nareszcie! Tobie i dzidzi sie to nalezy! No i wkoncu masz spokoj w domu od rodzinki!smiling smiley

Emilka Moze niedługo cos sie ruszy jak tak latasz do wc.. przed porodem czesto tak czysci..

Koniczynka Wspołczuje z powodu smierci kuzynkisad smiley Bardzo przykre! I ciesze sie,ze Toba i dzidziusiami jest wszystko wporzadku!

Nie pamietam juz za bardzo do kogo miałam jeszcze napisać..

Agnesss1987 (offline)

27-09-2012 20:52:55

.....
Koniczynka Świetna wiadomość!!!!grinning smiley Trzymam kciuki i czekamy na wiadomość od Ciebie oraz na fotki maluszkówsmiling smiley

Agnesss1987 (offline)

27-09-2012 20:57:35

.....
Basiasz No u nas z malowaniem pozniej to nie dałoby rady przy dwójce maluchów,wiec musielismy to teraz zrobic. I tak jeszcze czeka nas troszke pracy:/ A po dwóch dniach mam juz dość. Jutro wstawie zdjecie bucików z ranasmiling smiley Teraz nie mam na to siły..
I bardzo sie ciesze,ze Twoja mama zrobiła Ci takie piekny prezent i dała kaskę na wózek - super!grinning smiley
A co do mnie to mialam odpoczywać,ale jak widac nie ma kiedy.. wszystko naraz mi sie nałozyło na sam koniec.. A jeszcze musze z Dawidem po lekarzach ochodzic a jak nie dam rady to po porodzie bede musiała bo nikt tego za mnie nie załatwi..

basiasz (offline)

27-09-2012 21:01:12

Cieszyn
Agness no masz rację malowanie przy dwójce maluchów to wyzwaniesmiling smileya z tym że nie masz nikogo do pomocy przy Dawidku to współczujęsad smiley gdyby teściowa była inna ale to takie gdybanie. Jesteś dzielna i twarda babka to dasz radęsmiling smiley.Czekam na zdjęciu butówsmiling smiley ja to jakiś maniak obuwniczy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

27-09-2012 21:02:51

.....
Aaaa nie pochwaliłam sie,ze dzisiaj poprasowalam juz ponad połowe ubranek Tymkagrinning smiley Jeszcze jutro reszta i finitosmiling smiley Wszystko bedzie czekac w szafeczkach na maluszkagrinning smiley Ale jestem taka sierotka,ze sie popatrzyłam na palcu i rece koło reki.. mam piekne slady teraz:/ 2 godziny mi zajeło to prasowanie,ale mnie ręka i ramiona bolały..
Jutro dokoncze pakowanie torby do szpitala bo dzisiaj juz nie miałam siływinking smiley

A jeszcze mam takie pytanie do Was? Czy jak ja nie pracuje to mój m. dostanie 2 tyg tacierzynskiego czy nie?? Słyszłam,ze nie.. I jesli to prawda to niezła załamka.. bedzie miał tylko 2 dni wolnego ,ktore mu sie nalezy po narodzinach dziecka.. Moja mama mowiła,ze wzieła juz tydzien wolnego jak urodze i bede w domu,ale chciałabym zeby m.tez miał.. i przyjdzie co do czego bedzie musiał wziac bezpłatny.. a to sie nie bardzo nam usmiecha..

gosia_rojek (offline)

27-09-2012 21:05:13

Kraków
No emi123 to fajnie mówię więc jeszcze raz może sie powymieniamy tymi telefonami jeszcze między soba Basia da znac tu na forum co i jak a my zebysmy tez wiedziały co sie tu dzieje to mozemy miec kontakt ze sobą. A co do tej pomyłki to ja wogóle nie zauważyłam, jakbys nie powiedziła to bym nie wiedziała, tak że zapominamy o sprawie.
Basia ale ty czekaj do tego piatku jeszcze bo masz jeszcze czas a kto tu dziewczyny będzie o nas informował co?? Poczekaj na SZ i potem to juz zakupisz ten olejek rycynowy, my wrócimy do domu to ty juz bez przeszkód meża pomolestujesz i a my będziemy trzymac kciuki na szybkie wyjscie Olisia, ale daj mu jeszcze czas do 38tyg, bo mu to dobrze zrobi.
Agness ja nie wiem czy on rozumie czy nie?? bo wydaje mi się że on to poprostu zakodował bo mu sie ciagle powtarza ale czy zdaje sobie do końca sprawę co to oznacza to nie wiem, dzis np jak wróciłam i mu mówie że za tydzień będzie juz miał siostrzyczkę to sie mnie pyta czy ja juz będzie mógł powozic w wózku?? No to może cos kapuje faktycznie, oby to wszytko przezył bezboleśnie i szczęśliwie bo martwie sie o to.
Koniczynka super wiadomość trzymam kciuki za cała trójeczkę, i mam nadzieje że będziesz z tego Kopernika zadowolona. Czekamy na wieści od Wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

27-09-2012 21:07:01

Kraków
Ciekawe to jest Basiu bo jesli ty nie korzystasz to w sumie on powinien dostac chyba, ale to by tzrba jakiegos specjalistę od prawa rodzinnego zapytać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.