Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

staraczkaKLA (offline)

01-03-2012 20:38:08

Hej dziewczyny
Jakiś podly nastrój mam. Nic mi sie nie chce. Pieklam pizzę dzisiajwinking smiley

Dzisiaj prawie do nikogo sie nie odzywam. Mąż denerwuje mnie nawet z wyglądu. A o reszcie nawet nie mowie. Troche mnie brzuch pobolewa więc sie zamartwiam. Bo oczywiscie przeczytałam ze do 8 tyg ciaza nie jest dobrze zagniezdzila i byle co moze ja przerwać, a potem miedzy 8a12 tez jest duze ryzyko poronienia . Dopiero po 12 tyg mozna sie wyluzowac. Tak bym chciala zeby było wszytsko ok. I mam nadzieje ze bedzie. Ale przez to głupie brak słońca mam czarne myśli. Jakaś depresja czy cos.

A jesli o włosy chodzi o malujesmiling smiley gdziesz bym tam z odrostami chodziła. Chociaż w lecie zawsze do słonca mam takie slicznie jasniutkie', teraz troche ciemniejsze .ńo ale mimo wszystko planuje malować. Jest dużo farb bez tych amoniakow itp więc napewno cos znajdę. Zreszta ja postanowiłam po dzisiejszych zmaganiach z moimi klakami!! Gdzie każdy w swoją stronę stoi ze pierdziele i zapuszczam.

Ńo! Ide jesc bo jestem głodna. Mam ochotę na goferki z Wiśniowym dzemem ale nie chce mi sie robic.
Moze jutro smiling smiley

basiasz (offline)

02-03-2012 11:06:05

Cieszyn
Cześć dziewczyny,
dziś u mnie pogoda do d..., ten brak słońca działa na mnie negatywniesad smiley.
Mdłości coraz większesad smiley ale na razie bez wymiotów-na szczęściesmiling smiley
Mąż w Warszawie na szkoleniusad smileyi w poniedziałek wyjeżdża na dwa tygodnie do pracysad smileychyba już do reszty zeświruje z samotnościsad smiley
Ale po południu idę odwiedzić małego Szymonka(2980 g.,52 cm,duże oczka i czarne włoskismiling smiley)to humorek mi się poprawismiling smiley

Życzę wam miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Koniczynkakr (offline)

02-03-2012 12:09:28

Kraków
witajcie dziewczyny,
jestem po wczorajszym usg... i widziałam 2 serduszka ślicznie bijące... bliźniaki!!!! jesuuuu nie mogę jeszcze tego ogarnąć. Ze zmianą suwaczka poczekam jeszcze chwilkę bo lekarz mówi że do 12 tygodnia wszystko się może zdarzyć. Niemniej jednak bardzo się cieszymysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

02-03-2012 13:15:50

Cieszyn

Agnieszka185 (offline)

02-03-2012 16:10:49

Barwałd Górny
hej mam 26 lat termin mam na 1 pażdziernika i już nie moge sie doczekać smiling bouncing smiley

MILUSIA (offline)

02-03-2012 16:23:28

Daleko
WITAM kobietki ja właśnie dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży podczytuje Was od jakiegoś czasu i myślę że moja dzidzia będzie w październiku chociaż z okresu wychodzi 4 listopad ale to tylko moje insynuacje a więc mam nadzieję że mnie przygarniecie radość Co niektóre już znam kobietki a z resztą serdecznie się witam :play_with_child:


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

02-03-2012 16:31:37

Pułtusk
Ale dziś ładna pogoda, aż chce się żyćsmiling smiley
oby tak już do października było.. fajnie, cieplutko, słoneczko.. super..

ale i tak mdłości i wymioty mnie wykończą..

mam jeszcze pytanie, czy widać już wam brzuch? bo mi chyba tak, tzn nie wiem sama czy to brzuch czy to od jedzenia.. w sumie nie przytyłam więc skąd on miałby już być? sama nie wiem..

Koniczynka gratulacjesmiling smiley to musi być dopiero uczucie usłyszeć 2 serduszkasmiling smiley
a co na to mąż?

Milusia, pewnie że witamy w naszym gronie.. im nas więcej tym lepiej..

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszka185 (offline)

02-03-2012 16:35:32

Barwałd Górny
super gratulacje ja jestem własnie w 10 tygodniu ciąży ale troszke sie martwie bo 2 tyg temu bylam na usg i nie bylo jeszcze slychac serduszka ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok nastepna wizyte mam za tydzien
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.