Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Angy81 (offline)

22-02-2012 18:45:02

Warszawa
Witam Dziewczyny,
Przewidywany termin porodu 20-10-2012 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

22-02-2012 18:45:10

.....
Witam ponownie. Byłam u gina.Nasiedziałam sie zanim weszłam i myslałam,ze wroce bardziej zadowolona .. w sensie tego ze babka jakas konkretna bedzie.. Mam zdjecie usg z malutka kropka. Nie powiedziała mi ktory to tydzien bo jej usg nie czyta takich małych ciaż smiech na sali..jakos w poprzedniej ciazy inny gin mi zmierzył wielkosc ciazy mimo,ze tez był pecherzyk! Mimo,ze zapisala mnie na nastepny miesiac to i tak do niej nie pojde. Zapisala mi tyle badań ,ze w szoku jestem!! chyba 500zł bym wydała na nie!! Do tego stwierdziła ,ze mam brac Duphaston bo miałam plamienia w pierwszej ciazy i Femibion 1.. Tyle,ze nie wiem czy mam brac ten Duphaston?? Bo i tak chce isc domojego gina... do tego jak brała zawsze 60 zł to teraz skasowała mnie 80zł.. powiedziała,ze dla ciezarnych 60zł ale ze ja dopiero zaszłam to 80zł.. nosz kurwa jestem przeciez w ciazy!!!!!!! Za ta kase mogłam isc do innej ,ale chciałam zaoszczedzic i wyszło moje skąpstwo..cholera! Zła jestem na siebie strasznie:/ Do tego źle mi wyliczyła termin porodu.. ja mam wyliczony na 21-21 października a ona mi na 17 -tego ?? nie wiem jak ona na tym swoim liczydełku liczyła.. ehh Do tego wynalazła mi jakas torbiel ciałka żołtego ,ale stwierdziła,ze to nic goroznego i ze to sie wchłania kolo 14-15 tyg ciazy.

Agnesss1987 (offline)

22-02-2012 18:46:16

.....
przepraszam za mój post dziewczyny,ale jestem zła na ta lekarkę!..

oka82 (offline)

22-02-2012 19:08:54

Kraśnik
Agnesss ja to ci się wcale nie dziwię!Co za babsko wstrętne...ubić to mało idź lepiej do swojego gina i będziesz zadowolonasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martusia_tm (offline)

22-02-2012 19:16:06

Cewice
Agness grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Mówiłam, że dobrze jest tak sobie tutaj pomarudzić? winking smiley

Nie idź więcej do niej, masakra:/

A ja teraz czuję się super, minęły mi wahankismiling smiley

Nadal pracuję, ale chciałabym jak najszybciej skończyć, bo brzuszek mnie kłuje pod koniec. A w dodatku pracuję w perfumerii i zapachy działają na mnie niezbyt dobrze teraz winking smiley

marciak (offline)

22-02-2012 19:19:05

Pułtusk
Angy mamy taki sam terminsmiling smiley ciekawe która pierwszasmiling smiley miałaś już USG?

Agness czym się przejmujesz? na debilizm ludzi nie ma rady.. Niestety.. Teraz każde USG czyta nawet takie maleństwa.. Ta baba się po prostu nie znała i tyle.. Nie stresuj się bo to maleństwu szkodzi a po co Ci to? Będzie dobrze.. Idź do swojego gina na spokojnie i on Ci wszystko powie..

a ten torbiel ciałka żółtego to naprawdę nic złegosmiling smiley też to mam tylko mój gin mi to lepiej wytłumaczyłsmiling smiley organizm sam zabezpieczył się na ta ciąże i zostało to ciałko żółte żebyś nie poroniła i żeby do 12 tyg wszystko było ok.. Potem to się samo wchłonie.. więc nie ma się czym przejmowaćsmiling smiley

a mówią że lekarz to lekarz i nie ma różnicy do kogo się pójdzie.. a tu gówno.. jak się chce dostać do kogoś normalnego to trzeba czekać a do takich wariatów to nie ma problemu się dostać.. Będzie dobrze..


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Angy81 (offline)

22-02-2012 19:27:03

Warszawa
Marciak,

Pierwsze USG miałam w poniedziałek smiling smiley Widzieliśmy po raz pierwszy naszą KROPKĘ grinning smiley - jak dla męża KROPKA winking smiley

Kolejna wizytę z USG mamy za 2 tygodnie (5 marca) - gin powiedział, że wtedy zobaczymy już serduszko - nie możemy się doczekać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marciak (offline)

22-02-2012 19:35:46

Pułtusk
no ja chcę iść tak koło 13 - 14 marca

a kazał ci brać jakieś leki?
dostałaś skierowanie na krew?

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

22-02-2012 19:43:48

.....
Marciak - Dzieki za wytłumaczenie bo ginka mi nawet nie wytłumaczyła co to jest na torbiel ciałka zółtego! Cholera jedna.. zastanawiam sie czy mam brac ten Duphaston co mi przepisała.. Jutro bede dzwoniła do przychodni,zeby dowiedziec sie czy moj gin mnie w marcu przyjmie a jak nie to mam nadzieje,ze dadza mi do niego numer tel. zebyms sie z nim osobiscie umowiła.Oka- śliczna fasolkasmiling smiley Niech rosnie zdrowosmiling smiley

Agnesss1987 (offline)

22-02-2012 19:45:31

.....
Angy - Gratuluje kropkismiling smiley Niech rosnie zdrowosmiling smiley

Ta ginka.umowiła mnie na nastepna wizyte ,ale do niej nie pojde.. dopiero na 21 marca.. szok! Miałabym tyle czasu czekac,zeby sie dowiedziec czy jest fasolka w srodku i czy serce bije..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.