Mamusie z woj. śląskiego .!

Wysłane przez DiaNiTaa 

RudeZuo (offline)

14-11-2012 10:35:44

Zawiercie
zonka nie przejmuj się- i na Lentilkę taki czas przyjdzie ;P choć wolałabym by było tak fajnie jak terazsmiling smiley Zresztą nie mogę powiedzieć, że większość dnia przesypia- ale zawsze dosypia po nocy smiling smiley budzi ją tylko burczenie w brzuszku, bo inaczej to podejrzewam, że spałaby do 10 normalnie, bez przerwy smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zonka (offline)

14-11-2012 10:43:31

Sosnowiec
Pociesze cie ze za rok dojdzie do jednej drzemki :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

14-11-2012 10:49:25

Zawiercie

zonka (offline)

14-11-2012 19:02:41

Sosnowiec
A my już drugi dzień z rzędu bez drzemki. Ale za to od godziny MIki śpi i taki stan pewnie będzie do rana smiling smiley
Sama nie wiem, co lepsze/gorsze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

14-11-2012 20:50:29

Zawiercie
Lentilka ostatnio prawie nie śpi w dzień (nie licząc dosypiania po porannym jedzeniu) smiling smiley Nop i na spacerze- chyba, że tata w kapelutku idzie, to ciągle się przygląda i dziwi, że hej smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zonka (offline)

15-11-2012 08:56:22

Sosnowiec
Podejrzewam, ze Miki na spacerze tez by usnal, ale wole tego nie robic, bo przy rozbieraniu w domu i tak mi sie obudzi..,
A u nas dzis znowu sloneczko i temperatura na minusie.


[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

16-11-2012 07:44:42

Zawiercie
dzień dobry smiling smiley Piękny dzionek dziś- słoneczny i mroźny smiling smiley ale ma byc potem 10 stopni, to sobie popędzimy na spacerek smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

EWELINKA1987 (offline)

18-11-2012 21:56:15

ZABRZE
hej dziewczyny
mało zaglądam bo ostatnio nie mam czasu wzięłam się za nowa czapeczkę i szaliczek na szydełku pochwalę się jak tylko moja modelka da sobie zrobic zdjęcie
zonka co do spania to moja czasem wcale nie śpi w dzień ale to dla mnie lepiej bo jak ja kładę spać o 20 to piec minut i dziecka nie ma
a czasem jak zrobi sobie drzemkę zrobi o 16 to śpi do 18 i ciężko ją położyć wieczorem i trzeba z nią od 30 do godziny walczyć
ostatni ze zmęczenia nawet na podłodze zasypia idę do jej pokoju bo coś mi tam cicho a ona śpi między zabawkami albo oglądając bajki, dziś walczyła ze sobą jak bajki oglądałam zamykała oczy położyłam ja na poduszkę i śpi dobrze że tylko pół godzinki spałą ale i tak z nią walczyłam wieczorem
ja ją usypiam tak że kładę się obok niej bo od kod skończyła rok śpi w łóżku a nie w łóżeczku śpiewam jej najpierw potem lekko bujam albo głaszcze po buzi misio ukochany , kocyk i tak mi zasypia the finger smileynie śpi z nami ani nic próbuje ja nauczyć aby wieczorem tez sama zasypiała tak ja w dzień ale uwielbiam ten nasz rytuał całowania i głaskania po buzi

dziewczyny macie jakiś pomysł na prezent dla dzieci bo nie mam pomysłu myślałam nad laptopem edukacyjnym ale chyba jest za mała


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna0586 (offline)

20-11-2012 15:53:32

Rybnik
Witam wszystkie mamuski! Ja tez jestem ze slaskiego a dokladnie z Rybnika mam 26 lat i 7 miesiecznego synkasmiling smiley)
Jak mija popoludnie??

Ewinek (offline)

20-11-2012 22:24:01

może się rozkręci to i ja popiszę z Hanyskamigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.