Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

ania255 (offline)

01-03-2013 15:43:24

Hej. Jeśli możecie to prosimy o oddawanie głosówsmiling smiley Może i nam w końcu uda się coś wygraćsmiling smiley
zagłosuj proszę na ania255smiling smiley 3 głosy dziennie do 15 marca włącznie można.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

elik (offline)

01-03-2013 15:50:03

Jastrzębie-Zdrój
[link widoczny po zalogowaniu]

kochane my tez prosimy o glosiki . Mozna 3 razy dziennie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

01-03-2013 20:44:37

Złocieniec
Astre ja mieszkam 120km od szczecina i często w weekend do szczecina jeździmy smiling smiley a ja z małym mam tak samo. na wieczór zje kaszkę na mm ale samego mleka się nie napije. Teraz próbujemy z butelkami tommy tippy i te chociaż od czasu do czasu ciągnie bo inne to ciumkał. W nocy też nie chce butli tylko cyca o tyle, że do smoczka się trochę przekonał bo na wieczór zasypia już ze smoczkiem a nie przy cycu.



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

01-03-2013 20:46:26

Katowice
Astre Mój Kubuś budzi się w nocy ale czasem zależy o której pójdzie spać jak o 19:00 to budzi się o 1:00 czasem 2:00 potem dopiero nad ranem koło 6:00 zależy ale budzi się winking smiley .
Kubuś zasypia bez smoka nawet nie lubi go prawie w ogóle czasem jak jest marudny czasem .

Czy wasze Maluchy też maja tak że nie chcą jeść zupek ? Mój Kubuś dotąd jadł cały czas od kilku dni nie chęć jak mu podaje to pluje i nie wiem co teraz zrobić ...






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 20:51 przez patinka89.

elik (offline)

01-03-2013 22:59:09

Jastrzębie-Zdrój
witajcie wieczorowa pora smiling smiley

Mojemu Michalkowi tez sie poprzestawialo ( chyba na lepsze hehe ) kiedys zasypial ok 23 i budzil ok 6 na karmienie i ponownie zaypial i spal tak do ok 8:30 Teraz zasypia tak ok 20. Wiec ja go wyjmuje tak ok 22:30-23 i na spiaco przystawiam do cyca a jak sie naje do odkladam spowrotem do lozeczka. Michas caly czas przy tym spi. A dzieki temu budzi sie rano ok 7 smiling smiley a nie w srodku nocy.

Frenatek- Michalkowi bardzo sie podoba w sacerowce bo moze sobie swiat ogladac. Przedtem jak wychodzilismy na spacer to szybko zasypial , a teraz to tak wszystko oglada ze zasypia dopiero w drodze powrotnej smiling smiley

Ja tez daje malemu flipy. Sa kukurydziane a nasze pociechy moge przeciez jesc kaszki kukurydziane to i flipsy im nie zaszkodza. Michalkowi najbardziej sie podobaja te dlugie bo lepij je trzymac i sie odrazu do reki nie przyklejaja.

Ja do pracy wracam za 2 tyg. sad smiley a wcale mi sie nie chce. Bede tesknic choc Michalek bedzie zastawal a Tata. Przynajmniej do konca wrzesnia nie musimy sie martwic z kim go zostawic bo sie bedziemy wymieniac.

A my z Michalkiem to sie roznie bawimy. Albo on sie sam grzecznie bawi na macie ( jak mama musi obiadek robic ) a jak nie chce to siedzi sobie w lezaczku i mama mu spiewa a on sie cieszy ( dobrze ze nie wie jeszcze ze mama falszuje bo jej slon na ucho nadepnal ) a tak to lubi jak go sadzam na kolanie ( oczywiscie mocna trzymam pod pachami) i jezdzi sobie na koniku. Ostatnio go nauczylam ze jak sie naciska na guziczki w zabawkach bo one graja i swieca . Wiec ja go trzymam na kolanach bo sam jeszcze przeciez nie siedzi a on wali raczkami w te zabawki i cieszy sie ze graja. Lubi jak sie go laskocze. zabawy w chowanego czyli mam chowa glowe pod kocyk a potem nagle sie pojawia. No i tanczymy sobie smiling smiley w ogole wszystkie wariacje sa fajne.


Prosimy o glosiki na nas smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

02-03-2013 08:50:40

Hejsmiling smiley
My dziś rozpoczęłyśmy dzień od nowej kaszki- banan, jabłko i gruszka i małej smkowała bardzosmiling smiley ehh jakie teraz menu można sprawić maluchowi. Jutro sześć miesięcy kończymy.


Prosimy o głosik [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

frenatak (offline)

02-03-2013 10:16:59

Nowa Sól
Dzień dobry smiling smiley
Dziękuję za pomysły na zabawy smiling smiley
My jeszcze spacerówki nie założyliśmy, ale muszę zmobilizować męża, by ją zniósł (bo stoi na strychu) i by po domu najpierw Krzysia przyzwyczaić, a potem pojedziemy na spacerek po kilku dniach. Ale jutro do Kościoła to jeszcze w gondoli.
My na chrzcinach mieliśmy 20 osób (włącznie z nami) i wyszło za dużo jedzenia. A mieliśmy tak: na obiad- rosół, ryż i ziemniaki, udka faszerowane pieczarkami, roladki z indyka ze szpinakiem, sos pieczarkowy i zwykły, groszek z marchewką, surówkę z białej kapusty, buraczki zwykłe i z chrzanem. Potem kawa- tort (sama zrobiłam grinning smiley), sernik z rodzynkami, tulipan, tiramisu, kawa, herbata, zimne napoje. Alkoholu nie podawaliśmy. I na kolację- sałatka (ryż, kurczak, ananas, kukurydza, majonez), sałatka ziemniaczana z kiełbasą (i druga opcja zamiast kiełbasy był śledź), sałatka (makaron ryżowy, tuńczyk, ogórek konserwowy, kukurydza, ser, majonez), bigos, wędliny i ser, wiadomo chleb, masło. W planach były jeszcze kiełbasy na ciepło, ale nie robiliśmy, bo i tak za dużo było i nie było komu jeść.

Izka, my 26 świętowaliśmy 5 msc. Jak ten czas szybko leci, prawda? Pamiętam jeszcze sms-a od Ciebie, że urodziłaś i ja się zastanawiałam kiedy ja w końcu zobaczę moje maleństwo (które następnego dnia okazało się wcale nie takie małe winking smiley) Jejku, jak Twój mąż pojedzie do Afganistanu to sama zostaniesz z dzieciaczkami na tak długo czy ktoś Ci pomoże? Podziwiam wszystkie kobiety, których mężowie nie są w domu codziennie tylko jeżdżą w delegacje czy na misje....
Ania, jak podawałaś szpinak? Gotowałaś czy jakoś inaczej? I kupowałaś taki mrożony czy w liściach? Muszę zapytać pediatrę od kiedy mogę podawać mięsko. No i od kiedy kaszki, bo powiedziała, że skoro kupki są rzadko to żeby na razie kaszki nie dawać. 14 marca szczepienie to przy okazji się wszystkiego dowiem.
Patinka, ja pracy szukam i naprawdę nikłe szanse na znalezienie pracy w zawodzie. A nie wiem co innego mogłabym robić, bo marzę tylko o pracy z dziećmi...
Cama, Elik, mi chodziło bardziej o to czy nie boicie się, że ugryzą kawałek flipsa i się zadławią nim.
Astre, mój Krzyś to jest sadsta jeśli o noce chodzi. Nie robi długiej przerwy i budzi się często na karmienie, więc chodzę niewyspana i wyglądam jak widmo.... szkoda, że tylko na twarzy, a kg jakoś w dół nie lecą. Też kupiłam kubeczek i przymierzam się do próby podania herbatki z niego. Ciekawe czy będzie umiał z niego pić ;p


Podajecie dzieciom soczki czy tylko wodę i herbatki?
Krzyś wczoraj cały ranek mówił "tata" i tak go to bawiło, że chętnie powtarzał. Wydawał się być zdziwiony tym co mówi i uradowany, że my się cieszymy i bijemy u brawo ;P jeszcze wychodziło trochę nieporadnie i podejrzewam, że nie miał do końca świadomości co mówi, ale sprawiało nam ogromną radość. I pierwszy raz wczoraj tak chętnie zjadł obiadek. Aż cały się trząsł i chciał jeszcze. Jak robiłam to włożyłam do słoiczka 125 g, żeby wiedzieć ile zje. I wyobraźcie sobie, że wszystko wciągnął i chciał jeszcze. Ale nie z głodu tylko bardziej dlatego, że mu smakowało. Nie dałam jednak więcej, bo miał ostatnio przerwę w obiadkach i nie chciałam, by mu zaszkodziło. A przy jedzeniu powtarzał "ble" i otwierał buzię po jeszcze, hehe. Śmieszne to było. Ale zarazem dla mnie wielka radość, że tak chętnie je tym bardziej, że sama mu te obiadki przygotowuję. Ciekawe jak będzie dzisiaj. Za to w czwartek miał dzień robienia żartów. Nie mieści nam się już od dawna na przewijaku dlatego go zdemontowaliśmy i przewijamy na łóżku. Najpierw obsikał się tak pokaźnym strumieniem, że poszło nie tylko na niego i na podkład, ale też na łóżko. Potem znów to samo tylko, że na siebie, na pościel i na mnie. Całe miałam spodnie i skarpetki mokre ;p Przy deserku przypadkowo mnie opluł i zaczął się z tego śmiać. A przy kąpieli tak chlapał nogami z radości, że aż ja byłam mokra prawie cała plus pół podłogi w łazience ;p
Dziś rano go zważyłam i ma już równe 9 kg.

Dobrego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

cama077 (offline)

02-03-2013 10:27:52

Frenatak ja tez jeszcze woze małego w gondoli ale jak bedzie tak słonecznie jak dzis to przełoze spacerówke. Ja podaje i soczki i wode i herbatki. Mały wszystko pije ;] najbardziej lubi bobofruty.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

02-03-2013 11:36:45

Złocieniec
Aha zapomniałam powiedzieć o tym glutenie. pytałam pediatry jak poszłam po recepte na pepti2 i powiedziała, żeby jeszcze tak do 9. miesiąca poczekać z glutenem.

Frenatak ja narazie nie daję nic poza mleczkiem, ale na dniach będę mu podawać tylko wode. soczków nie daje bo je czasem deserki owocowe, więc nie widzę potrzeby dawać dodatkowo soczków.no i powiem Ci, ze zaszalałaś z tym jedzeniem grinning smiley ale chociaż mieliście już gotowanie na jakiś czas z głowy.
Chrupkek kukurydzianych też nie daję winking smiley

ja muszę się wkońcu wybrać do księcia winking smiley

ja małemu podniosłam tylko o jeden poziomy plecki do góry także leży tak jakby na poduszce leżał



[link widoczny po zalogowaniu]

agus123 (offline)

02-03-2013 14:33:58

Czechy
Hejsmiling smiley

Jak Wam mija weekend? Zapachniało wiosną na dworzu, super smiling smiley

Jesteśmy po szczepieniu, ale marudny Filipek biedaczek sad smiley a on teraz w ogóle wszedł w okres płaczu na widok nowej twarzy iledwo weszliśmy do gabinetu i już ryk sad smiley a po ukłuciach to nie wspomnę sad smiley zresztą nie tylko nowych bo na teściową też czasem płacze grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Spokojnego weekendu smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] bardzo prosimy o głosik dla Filipka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.