Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

cama077 (offline)

06-03-2012 15:49:07

blacknight to bardzo sie ciesze,ze dołączyłąs do Nas. Ja tez jestem tu od niedawna i za to Bogu dziekuje, ze mnie na to forum nakierował. Pamietaj, ze zawsze znajdziesz tu oparcie w kazdej z nas. Wierze,ze dodamy Ci siły napędowej zebys mogła uporac sie z niełatwa sytuacja. Ale chocby sie miało walic i palic pamietaj,ze nosisz w sobie dwa malenstwa i to dla nich musisz dac rade. Pij od czasu do czasu melise, ja pije codziennie gdyz mieszkanie z tesciowa nie zawsze nalezy do przyjemnosci.

Astre i Natalka89 ja tez chce miec syna! Czuje to smiling smiley Oby mi dzisiaj gin to potwierdzil grinning smiley no ale jutro dam Wam znac co mi lekarz powiedział.

ewka1234 tak jak pisalam do blacknight, nie jestes sama,macie sporo problemów i jest mi przykro,ze los stawia Was w takich sytuacjach, ale w kazdej z nich znajdzie sie jakies wyjscie. Wspolnie na naszymi wrzesnioweczkami damy rade przejsc przez to wszystko razem.

Aha ! co do bolu piersi i badan pranatalnych, PaPP i innych, zgagi, wzdec, niestrawnosci polecam Wam nowy numer M jak Mama!! sa fajnie artykuły opisane.

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

06-03-2012 16:11:00

Witam Was dziewczynki w jak narazie mroźne lecz słoneczne popołudnie, dawno nic nie pisałam lecz systematycznie czytam i śledzę was wszystkie. Stwierdzam że faktycznie tylko Bogu dziękować za to nasze wrześniowe forum, widać że nie jesteśmy same i mamy w sobie doskonałe oparcie jak czytam wasze posty to normalnie jestem pod wrażeniem. Ja nie mam takiego oparcia w swoich przyjaciółkach jak w was. Tematy są świetne i idą każdy swoim etapem. Jeżeli chodzi o mnie imiona się powoli wybierają lecz bardzo bym chciała już wiedzieć co za maluch jest w moim brzuszku. Dziś jestem w 9 tygodniu i z tego co wyczytuję to mój maluch jest najmniejszy bo ja mam na koniec września termin a coś czuję że mój lekarz powie mi na następnej wizycie że może to być październik no ale jak narazie oficjalnie jest wrzesień. Cieszę się że wasze badania prenatalne jak dotąd wyglądają oki. Ja jeszcze nic niewiem, i cały czas zastanawiam się nad tymi badaniami genetycznymi czy nie zrobić dodatkowo. Strasznie się boję o tego mojego malucha - pewnie jak każda mama.

cama 077 Co do gazety M jak Mama świetna również polecam u mnie w domu wszyscy się nią zainteresowali smiling smiley

Natalka 89 jak tam twoje przygotowania do ślubu?

tysia623 hallo hallo jak tam u ciebie już wiesz co za niunia siedzi w twoim brzuszku czy to córeczka czy syn??

Chciałabym wam się tylko pochwalić że dziś moja mami kupila 2 pajacyki i kombinezonik normalnie wypasik i już nie mogę się doczekać kiedy ubierzemy w nie maluszka.

No nic dziewczynki trzymajcie się cieplutko buziaki dla was smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

06-03-2012 16:53:15

Gaga - kreda to niedobor wapnia. A sprobuj tak: tzn ja nie trawie wapna musujacego i kupilam sobie normalne tabletki do polykania, jakbys sobie sprobowala wziac taka tabletke i pogryzc? ona tak wyglada jak jreda, nie wiem jak smakuje grinning smiley, ale moze Ci to pomoze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1001 (offline)

06-03-2012 19:53:01

Śmigno
hej dziewczynki , witam nowe wrześnióweczki . Cieszyłam się że I trymestr przechodzę gładko to w piątek chwyciłą mnie migrena i trzyma do dzisiaj . Poszłam do lekarki bo w nocy z tego bólu aż mnie wymoty wzieły , fatalnie... Jestem na L4 pierwsze od 14 lat , dwa tygodnie odpoczywania . Mam nadzieję że ból głowy przejdzie bo z nim to żaden odpoczynek . Zaskoczyłyście mie że w 12 tyg już widać płeć : ) , ja mam wizytę za 2 tygodnie i mam nadzieję zobaczyć płeć mojego maleństwa , będzie 15 tydzień więc jest prawdopodobne cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gaga (offline)

06-03-2012 21:21:44

Lublin
Witam ponownie .W związku z tą kredą już próbowałam wielu specyfików z apteki i nic mi nie pomagało . Jest inny zapach inny smak . I tabletki i rozpuszczające się i takie do ssania nic nie pomagało. Do doktora idę w następny wtorek to się dowiem wszystkiego . Rozmawiałam z koleżanką i jej siostra podobno w ciąży jadła taki biały zwykły kamień i to całymi bryłami całą ciążę i nic ani jej ani dziecku nie było . A ja staram się nie jeść i nie kupwać tych kred . Zresztą 11-letnia córka już krzyczy o to na mnie . I chyba ma rację . Jak 3 tygodnie temu robiłam USG było wszystko w pożądku . Serdeczne dzięki wszystkim o gorąco pozdrawiam

blacknight (offline)

06-03-2012 23:35:33

Katowice
Cytuj
asia1001
wspolczuje Ci z tymi migrenami. sama mam z tym problem od lat. od poczatku ciazy mialam juz ze 4 ataki. dotychczas pomagal jedynie ketonal forte a teraz to kapasad smiley smaruje czolo amolem i randkuje z miską przy lozkusad smiley zeszly weekend caly wymiotowalam az się odwodnilam i skonczylo sie kroplowka


[link widoczny po zalogowaniu]

izunia2707 (offline)

07-03-2012 07:22:51

Starachowice
Hej dziewczyny.
Mam już kupiony bepanthen i zaczynam smarować smiling smiley rzeczywiście jest dobry, ponadto moja znajoma farmaceutka mówiła że ona dzięki niemu wykarmiła 3 dzieci i jak się karmi to ma on w składzie tak naturalne i nieszkodliwe rzeczy że nawiet piersi nie trzeba wycierać przed karmieniem.
Wiem już od Was że jest szansa żeby zobaczyć już płeć dziecka dlatego na sobotnie usg czekam z niecierpliwością. Mam natomiast inne pytanie. Kiedy można poczuć pierwsze ruchy dziecka? Jak to było może w waszych poprzednich ciążach bo czytałam na necie że najwcześniej to jakiś 16 tydzień a mnie się wydaje że już raz poczułam. Było to w nocy - wstałam do toalety i jak wróciłam i się ułożyłam w łóżku była cisza i spokój to w dolnej połowie brzucha gdzieś tam głęboko poczułam takie coś jakby jakieś bąbelki mi pękały takie delikatne muśnięcia w środku. W sumie czułam to przez niedługą chwilę. No i zastanawiam się czy to było już moje maleństwo czy też nie?
Jeżeli chodzi o ubranka to ja też nie wytrzymałam i kupiłam już kilka rzeczy - w tym m.in. jest pościel dla maluszka, rampers i jakieś pajacyki. Śliczne są i też nie mogę się doczekać momentu kiedy będę mogła w nie ubrać moje maleństwo. Ale po kolei. Najpierw chcę już znać płeć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniau (offline)

07-03-2012 08:51:17

Warszawa
Co do bólu głowy to ja też miałam przed ciążą czasami takie ostre, że tylko ketonal pomagał. Zazwyczaj związane to było ze zmianami pogody. Teraz w ciąży jest lepiej, ale ból głowy pojawia się czasami. Ostatnio pomógł mi zimny kompres - taki żelowy zakupiony w aptece. Moja pani dr powiedziała, że przy silnych bółach, mogę spokojnie brać apap. Nawet dwie tabletki jednorazowo. Mnie po dwóch na raz przechodzi, jest dla mnie korzystniejsze niz łykanie jednej co kilka godzin bez rezultatu i męczenie się kilka dni. Wiem jakie są uciążliwe te bóle, po takim bólu w sierpniu dostalam okresu, mimo iż miałam podejrzenia, że już wtedy się udało zafasolkować. Teraz się boję, że taki ból wpłynie bardziej negatywnie na mnie niż Apap. Na szczęście trafia się on raz na miesiąc winking smiley Wiem że opinie na temat paracetamolu w ciąży są różne, ale ja ufam swojemu lekarzowi, choć oczywiście starm się racjonalnie podchodzić do tego i stosuję go tylko w razie beznadziejnej konieczności, przy lekkim bólu amol, kompresy, kąpiel i sen.


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

07-03-2012 09:13:37

Tez uwazam, ze lepiej wziac apap i miec bol z glowy niz sie meczyc - przeciez nasze samopoczucie tez wplywa na dziecia smiling smiley

Izunia - no wlasnie mowia, z epozniej sie czuje, ale ja tez w nocy takie jakby przesuwanie i laskotanie czasem czuje, mowia, zeby sobie nie wkrecac, bo to sa jelita, ale jelita moim zdaniem troche inaczej pracuja... Nie wiem sama, trzeba zapytac dziewczyn, ktore juz rodzily smiling smiley

Ja dzis ide po sklepach polazuc - moze nie kupie ale chociaz poogladam smiling smiley no, chyba, ze bedzie jakas okazja. Tesciowa mowila ze ona nakupuje ciuszkow bo w anglii taniej - to prawda, ale ja sama nie bede mogla sie powstrzymac!! I musze sobie stanik sprawic, bo w starych wygladam juz conajmniej dziwacznie smiling smiley

Izunia - ile dalas za posciel? kupilas w sklepie, czy na allegro?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tysia623 (offline)

07-03-2012 09:16:22

Sarnowo
cześć dziewczyny już dawno mnie tu niebyłociąża byłam na wizycie 02.03.12, 13-tydzień wszystko w porządku dzidzia rośnie ma juz 5,8cm ale lekarz nie chciał zgadywać jeszcze płci , a już myslałam ze się dowiemsmiling smiley. Maluch podczas usg tak fikał ze az miałam banana na twarzy, super teraz czekam na kolejna wizytę 02.04.12r. Pozdrawiam wszystkie mamusie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.