Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

paja (offline)

08-10-2012 14:34:46

Toruń
Fufa ja tylko mm juz karmie a ja codziennie spaceruje te kasztanowa alejka kolo miedzy lidlem a szpitalemgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

09-10-2012 10:13:08

Puck
CZESC DZIEWCZYNY smiling smiley

Co za okropna pogoda za oknem wrrr strasznego,nawet na spacer nie mozna wyjsc,bo non stop pada,wieje i ogolnie jest brrrr zimno sad smiley Byc moze jeszcze sie rozpogodzi,ale kiepsko to widze.
Sabinka ladnie spala w nocy.Najpierw od 21 do 22.30,potem od 23 do 5.00 i od 5.30 do 8.00 smiling smiley A teraz strasznie marudzi,bo jest zmeczona a ciezko jest jej zasnac sad smiley
Po wczorajszej wizycie pielegniarki srodowiskowej wszystko ok.bo okazalo sie ze to znajoma pani nas odwiedzila smiling smiley

Dziewczyny sliczne zdjecia waszych babelkow smiling smiley

NINA No to przemiana Olafka wyszla wam na dobre smiling smiley Super i gratuluje smiling smiley
Z ta chrzestna to tez niezle wyszlo hihi no ale masz racje najgorsze jest jak ktos wtraca sie w nie swoje sprawy smiling smiley
Olafek cudny chlopczyk,a z ta grzechotka wyglada rewelacyjnie smiling smiley
Ja wczoraj zakupilam gryzaczek z biedronki po 6,99 (rozne artykuly dla dzieciaczkow byly) pewnie niedlugo Sabinka wezmie ja w obroty smiling smiley
Sabinka wtedy nie krzyczy tylko ma wielkie oczy i sie rozglada jak zwykle na boki smiling smiley
Nie sluchaj tesciowej tylko rob swoje smiling smiley
Moja mi ostatnio powiedziala,ze Sabinka jest rozpuszczona bo lubi byc u mnie na opka hahaha a ja jej na to ze malenkie dzieciaczki to przewaznie lubia byc u mamusi na opka,a poza tym potrzebuja duuuuuzoo milosci itp smiling smiley Ale ja z moja tesciowa to ok zyjemy,lecz czasami wiadomo cos tam mi lub jej nie pasuje smiling smiley Przymykam na to oko i dalej robie swoje smiling smiley

FUFA Julcia to dzielna dziewczynka smiling smiley

MAMAGOSIA Dzielny chopak smiling smiley Zycze ci duzooo sily i wytrwalosci &&&&&

MALG Nasze coreczki mala np duzooo wloskow na glowie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 10:45 przez myszka12151919.

aga398 (offline)

09-10-2012 11:47:11

Hejsmiling smiley

Już zaniosłam dzisiaj badania małej i swoje po 13 odbieram, zobaczymy jak to bedziesmiling smiley
Mała chyba sobie przestawiła godziny bo od 2 dni o 22 pada jak zabita, chyba dlatego nie może mi zasnąc po kąpieli. A wasze maluszki jak?? po kąpieli od razu spac idą?? Ja bym chciała nauczyc swoją żeby o 20 już spała, żeby jej tak zostało jak bedzie wieksza. Jak to zrobic??

Malutka spała od 22 do 1 a później do 4.30 i obudziła sie po 5 bo mama leniwa i wcześniej nie chciała pieluchy zmienic a malutkiej za mokro było no i wstała dopiero o 8smiling smiley a teraz powoli odjeżdżasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

channah (offline)

09-10-2012 12:17:29

Jakuszowice
Hej

Olafek obudził się o 6.30 - obowiązkowa godzinka noszenia przez tatusia, potem godzinka ze mną i usnął, jak go odkładałam to się obudził i musiałam położyć się obok, żeby przysnął i tak przysnęliśmy do 10, zanim się obudził dał mi jeszcze czas na prysznic a teraz, najedzony i wybawiony, śpi znów grinning smiley

Aga trzymam kciuki za dobre wyniki
Olaf śpi: 8-9, 12-14 czasem 15, 17-19 i 21-5 czasem 6 (z przerwami na jedzenie o 23, 2, 4.30). po kąpieli jest różnie ze spaniem - zależy od tego o której go kąpiemy i jak spał w dzień. Ogólnie jak go wykąpię i nakarmię to zazwyczaj usypia w ciągu pół godziny a w dni bez kąpieli ze spaniem jest różnie. Jak był chory i go kąpaliśmy rzadko to wogóle nie chciał usnąć

Myszka Mnie teściowa też mówiła, że go rozpuszczam noszeniem na rękach ale dała sobie spokój jak zapytałam ją co w tym zlego skoro i tak siedzę z nim w domu i mam na to czas i chęci. jak wrócę do pracy to mu się dobre skończy.
mnie mąż mówił o tych gryzakach ale nie wiedziałam jakie są bo był sam. ja jestem na etapie poszukiwania tych w smoczkach bo zwykłe mam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

09-10-2012 12:28:49

Puck
AGUS Trzymam kciuki za badania &&&&&& Moja zaraz po kapieli nigdy jeszcze nie zasnela smiling smiley z jednej strony sie ciesze,bo wole jak idzie spac okolo 21 i wtedy ladnie w nocy spi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

09-10-2012 12:54:40

Dobra postałam przy małej i zasneła w łóżeczku ale cały czas obserwowała czy jestem. zobaczymy na jak długosmiling smiley

Cichutka, Kaminika i Channah wysłałam wam zaproszenia na fbsmiling smiley W końcu Nina do Ciebie mi sie udałogrinning smiley

Nina super że Twój malutki tyle śpismiling smiley Widze że nocne pobudki mamy w tych samych godzinach praktyczniesmiling smileysmiling smiley My kąpaliśmy mała o 19-19.30 to był krzy i płacz zaczeliśmy o 18.30 było ok i nawet raz sama zasneła a teraz nie chce już sama zasypiac. Wcześniej zasypiała po kąpieli od razu a od czasu jak skończyła 3 tyg i jej sie pozmieniało to nie chce.

Już nie mam pomysłu jak ją nauczyc normalnego zasypiania i po kąpieli ale nie na rekach..

Myszka a ja chciałam nauczyc że kąpiel, mleko, spanie, ale jej sie odmieniło. No moja jak zaśnie i zje o 19 to faktycznie wstaje ok 21 potem ok 23.30 a jak pójdzie 20 po 20 to dopiero wstanie 23-00-1 zależy jak jej sie śpi.. Ale jak myśle że w przyszłości bedziemy chcieli wyjśc, czy zaprosic kogoś a zazwyczaj robi sie to na 20 a ona do 21-22 bedzie latala i szalała to mi sie to nie uśmiechagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

diana21 (offline)

09-10-2012 13:15:59

Strzyże
ja też próbowałam mojego Franka nauczyc, że po kapieli jedzenie i spac, ale jest tak padnięty, że zasypia nie jedząc i śpi tak do pólnocy. w ogóle bardzo malutko je i słabo przybywa na wadze


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

duszyczka (offline)

09-10-2012 13:34:51

Czesc smiling smiley

Ja na spanie malego tez nie mam co narzekac. W dzien spi kole poludnia miedzy godzinke do trzech a potem obudzony do nocy wiec jak go wykapie miedzy 19 a 20 i nakarmie to pada juz praktycznie na butelce i spi do 7 rano. Oczywiscie z przerwami na jedzenie co 3, 4 godziny ale nie wybudza sie zupelnie, jak widze ze sie zaczyna krecic juz mocno to na zombiacza daje mu mleko zanim sie wybudzi i zacznie krzyczec smiling smiley potem odkladam do lozeczka to zapada w gleboki sen po 5 minutach. Wiec luzik. Czasem zdarza mu sie dluzej pospac w nocy wiec jest szansa, ze pernamentnie juz mamusia bedzie mogla dluzej pospac bez budzenia smiling smiley hihi Ale wsumie przyzwyczailam sie juz i mi nie przeszkadza takie budzenie sie. Pierwszy miesiac po porodzie byl najgorszy, ciezko mi bylo sie dobudzic i taka nieprzytomna zupelnie dziecko karmilam a i maly musial glosniej krzyknac by mnie zwlec z lozka tongue sticking out smiley


Malutek jakies zapalenie uszu obu ma sad smiley Wczoraj dostalismy antybiotyk od lekarza. Leje mu sie okropnie z uszu. Nie wiem od czego to, bo zawsze bardzo pilnowalam by nawet kawalek uszka nie wystawal z pod czapeczki na dworze.. Powrot tradziku niemowlecego... uhhh juz prawie wyleczony byl a teraz znow saczace sie i smierdzace chrostki na buzi, a najgorzej to miedzy wlosami..
A w przyszlym tygodniu do pediatry szpitalnego jedziemy na potwierdzenie moich najgorszych przypuszczan i jesli mialam racje to zacznie sie wedrowka po szpitalach sad smiley



Lece starszaka do rpzedszkola oddelegowac
Milego dzionka mamuski smiling smiley



myszka12151919 (offline)

09-10-2012 13:51:23

Puck
AGUS Z czasem wszystko moze sie zmienic,takze nie jest powiedziane ze jak teraz ci zasypia i budzi w takich godzinach to tak zawsze bedzie.Wszystko moze sie obrucic o 360 stopni winking smiley Badz dobrej mysli smiling smiley


Musialam przytargac wozek na drugie pietro,zeby mala poczula sie jak na spacerku hihi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

09-10-2012 16:25:45

hejkatongue sticking out smiley

duszyczka mój Adaś też ma buźkę całą w krostkach, raczej nie jest to zależne od tego co zjem, bo są one bez zmian. Współczuję bardzo zapalenia ucha. A cóż to za czarne myśli, co malutkiemu dolega?

U nas zasypianie ok.21, pobudki 24.30, 3 i 5.30 z tym że Adasiowi 1,5h zajmuje powtórne zaśnięcie.
Unormowanie mojego synka, który jest największym póki co wielbicielem moich cycuchów, czym wzbudza zazdrość swojego "sprawcy' wydaje się nieożliwe.

Wczoraj byłam na wizycie u ginki, wsio ok, także dziś o 21.45 oficjalnie kończę połóg.
Wzięłam receptę na tabsy, ale nie wiem, czy je będę brała, ostatnie moje przykre doświadczenia w wieku 16 lat skutecznie mnie zniechęciły do hormonów. Do tej pory radziliśmy sobie i nasze dzieci są planowane i z pierwszych podejść obojegrinning smiley No nie wiem nie wiem, wiem jedno - nie jestem jeszcze gotowa na sexconfused smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.