Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

Glinka (offline)

14-08-2012 10:32:06

Hej kobietkismiling smiley

Myszko wyhodowałaś sobie w brzuszku dorodną dziewczynkę. Jeszcze raz gratulacje!

Sunshines powodzenia na usg.

Aga ja podobnie, jakoś nie polubiłam fb, ale konto mam. Oby ból zęba szybko minął. Dawaj znać po ktg jak skurcze. Mój w niedzielę tak szalał, że też wczoraj i dziś odpoczywa, ale czuję go czasem więc niech odsypia dzieciaczek.

Fufa to napisz co Ci doradziła, bo ja też mam z tym problem, stąd nie udzielałam rad Tobie.

Hogata śliczne masz córunie!

Alicja no to oby...Miłego spotkania, do mnie dziś też przyjeżdżają siostrzyczki.

Miłego dnia!



[link widoczny po zalogowaniu]

mamcia3 (offline)

14-08-2012 10:36:51

Warszawa
Hejka
Na poczatek gratulacje dla Aleksandry I Alex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech dzieciaczki zdrowo rosną!!! A mamy niech dochodza do siebie!!!odezwijcie sie i opiszcie porody!!

Hogata mała sliczna!!

Myszka ale pokażna dzidzia....jeszcze raz gratulacje!
sunshines ja tez czesto na FB , powodzenia na usg..

[link widoczny po zalogowaniu]

U mnie dziewczynki bez zmian, nic sie nie dzieje...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

14-08-2012 10:38:32

Glinka no ja ogólnie konta bym wogóle nie miała, ale mąż chciał założyc i założył nam wspólne, bo przez nasze wcześniejsze doświadczenia, miał zakazane zakładacgrinning smiley Wiesz co mi dopiero ósemka wychodzigrinning smiley i coś chyba poszło nie tak bo krzywo idzie i widac tylko jedną strone, a druga coś nie idzie, może dlatego tak boli...

O ludzie ja miedzy jednym a drugim postem śpie.. A u mnie tak leje i jeszcze do szpitala musze iśc, dobrze że mam pod blokiem praktycznie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

paja (offline)

14-08-2012 11:11:40

Toruń
AGA nie musi byc zle i oczywiscie zadnej tego nie zycze ale sama mialam po porodzie hemoroidy i wiem co to za bolsad smiley a wlasnie kobiety w ciazy cierpiace na zaparcia sa narazone na te paskudztwo a przy porodzie jest taki wysilek ze hemoroidy same wychodza wiec lepiej teraz im zapobiecsmiling smiley i mam nadzieje ze was ominasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

14-08-2012 11:16:22

Toruń
Paja uu to eniciekawie, ja nie chce miec hemoroidów..:/

Aga mi tez wyszła ósemka krzywo, po porodzie mam isć do chirurga żeby usunął:/

Oczywiście dam znać co powiedziała lekarka w związku z zaparciami.

Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

14-08-2012 11:20:40

Paja ahaasmiling smiley no mnie całą ciąże omineły, a od czasu kiedy mi brzuch opadł, to mnie meczął.. oj to Ci współczuje, ale długo chyba sie nie utrzymują po porodzie problemy z nimi?? czy trzeba do lekarza??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

channah (offline)

14-08-2012 11:58:57

Jakuszowice
Katka Gratulacje i dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa !!!!!!!!!!!!!!!!!


Myszka Pokaźne rozmiary sabinka osiągnęła :-) jeszcze raz gratulacje

Hogata Śliczne córeczki - obydwie

Dziś w nocy byłam tak padnięta, że nie chciało mi się wstać zmienić małemu pieluchy o 2 w nocy. Jadł o 23.30, 2, 3.30, 4.30 a od 6 marudził a ja głupia zastanawiałam się o co mu chodzi, niby jadł ale płakał dalej - o 8 pomyślałam, że może pieluchę sprawdzić i okazało się, że tam już miejsca brakuje
o 11 nakarmiłam go, dodatkowo wypił 50ml herbatki rumiankowej i padł - obudził się 10 minut temu i mój mąż przyszedł pokazać mi, że nici z zakupów bo mały nie śpi już a ja na to, że nici z wymówki bo dziecku oczy lecą i pewnie tylko się przebudził... i zaraz jedziemy bo już śpi LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

14-08-2012 12:01:34

Channah hehe to meża załatwiłaśsmiling smiley a byłaś na spacerku już?? czy mąż nadal chce go w domu trzymacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

Aleksa00 (offline)

14-08-2012 12:20:37

Zielona Góra
Hej dziewczyny,

Myszka WIELKIE gratulacje smiling smiley

Alex
Aleksandra
Katka

.... Serdeczne gratulacje i wszystkiego dobrego dla Waszych maluszków smiling smiley


hogata śliczne córeczki smiling smiley


aga398 współczuje bólu zęba, mi też całkiem niedawno wyszła krzywa ósemka :/

channah udanych zakupów smiling smiley

Wczoraj byłam na wizycie i USG, mam nadzieje, że już ostatniej, ale się zdziwiłam bo wydawało mi się, że nic się u nas nie dzieje, a to już rozwarcie zrobiło się na 2 cm! zaskoczonya po badaniu przez lekarza to myślałam że już wczoraj urodzę tak wyszukiwałam oznak porodu i kiepsko się czułam tongue sticking out smiley Lekarz twierdzi, że max tydzień wytrzymam, najpóźniej 2.09. mam się zgłosić do szpitala.
GBS wyszło ujemne więc też odetchnełam z ulgą grinning smiley

Dziewczyny od wczoraj mam pewne wątpliwości i strasznie czuję się rozdarta jeśli chodzi o wybór szpitala.
Myślałam, że już się dawno zdecydowałam na polecany przez znajome i świeżo wyremontowany szpital z dobrą opinnią, ale w którym nie pracuje mój lekarz, a wczoraj mój ginek wypytywał i mówił, że zawsze lepiej jakbym rodziła tam gdzie on pracuje, zawsze jakby on nie odbierał porodu to można powiedzieć, że się jest od niego, znam też położną z tego szpitala-ze szkoły rodzenia, ale warunki sanitarne są tam dużo gorsze i opinnie o poporodowym oddziale bardzo różne.
Wybaczcie, że wam tak smęce ale może któraś z was będzie potrafiła mi doradzić :/, poród może lada dzień a mnie naszły takie wątpliwości sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama_Mai (offline)

14-08-2012 12:25:27

Dębe Wielkie
mamagosia ja tez w 2010r. rodziłam na Inflanckiej tylko, że w grudniu i wspominam bardzo dobrze. Położną trafiłam najlepszą na świecie. Nic nie opłacałam, poprostu "trafiła" się z dyżuru. Przychodziła, mówiła jak ćwiczyć podczas skurczów, super mi zrobiła naciecie, że wcale nie poczułam. Po porodzie pani przyszła mnie umyła, także nic nie musiałam robić. Jeśli chodzi o opiekę po porodzie to faktycznie było trochę gorzej. Bo ja akurat rodziłam w piątek więc w weekend byłyśmy w szpitalu i był wybrakowany personel. Pani Małgosia od laktacji świetna kobieta, ale jest tylko w dni powszednie. Po 2 tyg. umówiłam się z nią i pokazała mi jak kazrmić małą i dała cenne wskazówki.
Wydaje mi się, że to zależy jak się trafi. Zależy od ludzi. Niektórzy chwalą, niektórzy nie. Tak jak wszędzie. Koleżanka narzekała na Żelazną, a mimo to w drugiej ciąży też tam będzie rodzić. A powiedziała, że przeszła piekło.
Pytałam bo teraz też tam będę robić. Mam dwóch swoich lekarzy z tego szpitala.

channah udanych zakupów!

myszka jeszcze raz gratuluję! Sabinka śliczne imię!

A ja dziś byłam oddać mocz do badania i w drodze powrotnej wstąpiłam do smyka i oczywiście musiałam kupić parę rzeczy dla moich dziewczynek. Fajnie, że będzie taka mała różnica wieku (rok i 9 miesięcy), bo niektóre ubranka są takie same na obydwa rozmiary. Będę mogła je ubierać jak bliźniaczki smiling smiley I dziś obiecałam, że kupię Mai zestaw małego doktora!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.