Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

kreska7 (offline)

19-07-2012 18:49:26

obywatelka świata :)
aleksandra no poczta pocztą,a ja dokumenty się nie doczekam, a co do tych badań pytał się bo kobiety młode robią te badania choć takie badania są dla kobiet po 35 roku życia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra771 (offline)

19-07-2012 19:41:07

Koszalin
LANSKO DOSTANIECIE-HALOOOOOOOOOOO DZISIAJ NIE MAMY WEKENDU-GDZIE SIE PODZIALYSCIE???????????


[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

19-07-2012 19:48:43

Toruń
Aleksandra - cieszę się, ze już lepiej z facetemsmiling smiley oby tak dalejsmiling smiley A maleństwo w brzuszku jak? Bo moja to ciągle się wierci, w nocy też nie daje pospać sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

19-07-2012 19:52:52

Toruń
uusad smiley wszyscy sa offline sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra771 (offline)

19-07-2012 19:55:02

Koszalin
rozpycha sie strasznie w nocy tez mnie budzi,tak daje popalic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

19-07-2012 20:10:08

Mikołów
Aleksandra jestem chociaz jawinking smiley my od jutra zaczynamy szalec bo mija 10 dni, które mi lekarz kazał wytrzymacwinking smiley co ma byc to bedzie przestałam sie juz nastawiac na wczesniejszy poród.
ide lezec i czytac albo obejrze jakies głupotywinking smiley

dobrej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

19-07-2012 20:11:28

Mama37 nio ja właśnie tak bardzo dziwnie się czuje... Nie potrafie tego opisać,ale jakoś inaczej. Obyś miała rację,że do terminu urodzę. Mam nawet takie przeczucie, zobaczymy czy się sprawdzi smiling smiley Fajnie,że Adaś dzisiaj taki spokojny. Tylko niech się nad mamusią w nocy nie znęca, jak w dzień tak pospał winking smiley A jak siostrzyczka i braciszek podchodzą do Adasia ?
Olu jak ja się uśmiałam z tego Twojego opisu wieczoru i rana :laugh_new: aż mój P. dopytywał z czego ja się tak śmieje he he. Niech już tak u Was zostanie do końca świata winking smiley Dziękujemy za wieści od Cichutkiej i Channah smiling smiley Co do tych Twoich objawów hmm troszkę to podejrzane,ale może nic nie znaczy ? Kiedy miałaś wizytę i kiedy następna ? U mnie coś się tam dzieje,ale też nigdy nie wiadomo co będzie dalej. Nie zawsze przecież objawy oznaczają,że to już blisko. Różnie to bywa. Kobietki mają czasem wszystkie objawy wskazujące,że poród tuż,tuż, a dzidziuś rodzi się po terminie i poród jest wywoływany. Także za dużo się nie zamartwiaj tylko obserwuj smiling smiley Ja torbę do szpitala kupiłam w Pepco za 20 zł,ale dla siebie, bo dla małego miałam troszkę mniejszą już w domku.
Justynko ja z apetytem różnie. Raz ciągle głodna, inny dzień znów niewiele skubnę. Od początku mam 8 kg na +. Sabinka wie co robi, czeka na tatusia smiling smiley W końcu mają być "wakacje" we trójkę smiling smiley
Katka przyjemnego, wieczornego westernu LOL
Fufa a co to za smutne minki ? Myślałam,że dziś nastrój lepszy ?

Ja już wizyty umówionej nie mam. Jeśli do 31 lipca nie urodzę, to zgłaszam się tego dnia rano na ktg w szpitalu i tak co dwa dni. W 8 dobie po terminie przyjmują mnie na oddział i zaczynają działać. Ale rzecz jasna tej drugiej opcji nie biorę na razie pod uwagę. Trzeba myśleć pozytywnie spinning smiley sticking its tongue out


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

19-07-2012 20:41:57

Puck
ILONKA J a jak nie urodze do 31 lipca to mam w ten dzien ostatnia wizyte i ktg u mojej ginki w gabinecie.Jesli dotrwam w dwupaczku do wizyty to wtedy dowiem sie co dalej.Czy pozostanie mi czekac po terminie do dwoch tygodni,albo beda cos dzialac confused smiley
I jak dotrwam do wizyty to musze ostatni raz badanie moczu zrobic,choc teraz wyszlo idealne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

19-07-2012 20:49:44

Justynko urodzimy najpóźniej w okolicach terminu smiling smiley tak na razie trzeba myśleć smiling smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Gosia8814 (offline)

19-07-2012 21:09:07

Glinka ja lubię odkrywać kuchnię tradycyjną na nowo..a takich specyfików ze świata tez raczej nie gotuję, bo nie znam wielu przypraw i produktów z innych krajów. A wiadomo, jak się czegoś nie zna to łatwo spie....całe danie. dziś zrobiłam bułeczki drożdżowe z serem i jabłkami. Na tym cieście od jagodzianek, tylko nadzienie zmieniłamsmiling smiley

malg zgadzam się w zupełności, wychowanie kształtuje charakter człowieka. Mój M. w domu miał matkę Skarb i ojca,na którego mogłabym użyc wszystkie brzydkie słowa jakie znam...Ale matka zawsze wpajała mu,że ma być przeciwieństwem swojego ojca i chwała jej za to,że się udało. Szkoda tylko,że ona kobitka w kwiecie wieku (50lat) musiała się zabrać z tego świata, a tego pijaka nic nie chce ruszyć...

nator cieszę się już jesteś i że udało się zatrzymac akcję porodowąsmiling smiley Przyszalałaś z tym remontem cos czuję i były efektysad smiley Jeszcze troszkę wytrzymaj i będziesz mogła z czystym sumieniem rodzić.

Aga mi zawsze zmywaczek pomagagrinning smiley Nie wiem czy z racji tego,że na nim jest dużo innych bakterii, które eliminują te zajady?????? nie mam pojęcia, ale ważne,że pomagasmiling smiley Czas szybko płynie, więc i mąż szybko wróci. Zobacz jeszcze niedawno każda z nas cieszyła się dwoma kreseczkami na teście, a tu już na porodówkę czas się zbieraćsmiling smiley

Jolcia no właśnie, teraz tysiąc wersji się stworzy...a media mają co rozdmuciwać, kolejna sensacja na podbicie oglądalności...

Lipcuffka Lenka na prawdę słodziutka, ale opis porodu lekko przerażający muszę przyznać...chyba zaczynam swoją pewność siebie...

eveline3ka fajnie,że się odezwałąś i wszystko u Was w porządku. Łączę się w nadzei na szybki poród.

Aleksandra zazdroszczę libido...mnie to ostatnio się palcem ruszyć nie chce, aż mi szkoda trochę męża...bo jak ja nie mam ochoty to tez na poście... A zgotowaniem to wiesz, ja uwielbiam to robić, ale z chęciami do roboty to juz bywa różnie...

Zmykam, bo za godzinkę mężuś z pracy wraca i zażyczył sobie fasolkę szparagową polaną rumianą bułeczką ... ale nie wie jeszcze o drożdżóweczkach na desereksmiling smiley

Miłego wieczorkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.