Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

Aleksandra771 (offline)

09-07-2012 15:33:59

Koszalin
w nocy lalo,burzy nie bylo,chociaz zapowiadali,jest cholernie parno 29 stopni,pochmurno,slonca nie widac-moze to i dobrze,caly dzien sie zapowiada na deszcz-czekam i nic... dzisiaj zaaplikowalam sobie kolejna dawke czeresni-moglabym je jesc kilogramami-wczoraj nawpierniczalam sie kalafiora i truskawek,az mnie potem brzuch bolal-lakomstwo... smiling smiley

jestem troche do tylu-czy ktos sie juz oprocz Ani rozpakowal?


[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra771 (offline)

09-07-2012 16:15:36

Koszalin
ale sie babelek wypina... smiling smiley chyba smakowaly mu czeresnie

sunshines jak minal czas na dzialeczce?
ale tutaj pustki...wczoraj znowu mialam skurcze-wzielam magnez i podwojna nospe-i jakos usnelam na chwilke

cichutka wspolczuje,o mnie w rodzinie niestety jest duzo rakowcow-zabral mi juz babcie,2 dziadkow i 2 wujkow... sad smiley

myszka ja tez strsznie puchne i mam wrazenie,ze nic nie daje,ze trzymam je wyzej niz glowa chociaz 20 min dziennie,strasznie sie nie wysypiam budze co chwile-przez ta duchote,najgorsze jest jak musze spac przy zamknietych oknach,jak pada deszcz,wczoraj myslalam,ze sie ugotuje

channah czekamy na wiesci

aga to dlaczego wyszlas za niego?

bazylia tragedia z tymi kolejkami,daj znac po wizycie

iloonka no cos ty jeszcze nie-chociaz rana juz nie jest taka paskudna,strasznie wolno sie zamyka...


dobra zmykam sie migiem wziasc prysznic i lece na zajecia


[link widoczny po zalogowaniu]

JolciaKKK (offline)

09-07-2012 16:25:34

Grójec
Hej dwupaczki
Przejrzałam kilka stron do tyłu i widze że tamat facetów i odwiedzin po porodzie na topie...
Co do płci przeciwnej to chyba wszyscy tacy sami- jak łopatą do głowy nie nabijesz to sami nie wpadną... Tak już Nas natura wystrugała- jak powiemy odkurzyłbyś... zmyłbyś naczynia, kup pastę bo się skończyła to raczej sami nie wysilą swojej makówki- cóż ale idelany facet jakby istniał szybko by nas znudziłgrinning smiley
A co do odwiedzin to najgorsze co może być jeszcze dobrze się człowiek w domu nie zakołysze i wszyscy chcą przyjeżdżać grrrrr Ja po powrocie ze szpitala byłam strasznie padnieta śpiąca zmęczona i jeszcze trzeba było im towarzystwa dotrzymywać- teraz obiecałam sobie że na wizyty przyjdzie czas i jak zadzwonią to proszę bardzo ale za ok. 2 tyg jak trochę sobie z Bartusiem odpoczniemy po porodzie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

09-07-2012 17:35:16

Poznań
Od wczoraj coraz czesciej mam skurcze krzyzowe... Pomijajac ze od kilkunastu minut okropnie boli mnie brzuch... najsilniej od pepka w dol do podbrzusza...
Masakrasad smileysad smiley Daniel prosi mnie bym podjela dzis ostateczna decyzje czy chce z nim nadal byc i sprobowac odbudowac wszystko, naprawic wyjawic sobie swoje zale co komu nie pasuje... Czy sie rozstajemy...

Ujelo mnie jedno pytanie... "Czego sie boisz Monia?" no to wykrzyczalam muz placzem czego... Ze mala nie ma nawet jednego pampersa!! Że co zrobimy jesli nie bede mogla jak przy Brajanie karmic cyckiem?!
Ehhh...

Ciagle siedze i mysle co robicsad smiley W sumie ciuchy z szafy mu juz wyrzucilam... Zastanawiam sie tylko co dalejsad smiley

padly znowu bolesne slowa... bardzo bolesne...

Chyba poczekam do wieczora i usiade z nim i powiemy co kazdy ma do powiedzenia a potem zadecydujemy... Ja juz nie mam sil i tak dluzej byc nie moze....

iloonka w kwestii zalewania nie wiadomo czemu... Dach jest ok bo byl dzisiaj fachowiec ogladac... wiec szukamy dalej przyczyny... Ja mieszkam w szeregowcu w domu jedno rodzinnym i kazda naprawa to nasze koszty... bo to wlasnosciowe... Zeby bylo zabawniej nie mieszkam na poddaszu (na 2 pietrze) tylko na 1... i wyglada to tak jakby woda sie jakos dostawala pod podloge w pokoju nademna i zalała mi pol sufitusad smiley autentycznie pol sufitu zalane...
Wczoraj to jeszcze tylko gips wybijal a dzis zolte plamy jakby go ktos osikał...tongue sticking out smiley

uciekam poukladac w szafie Brajana ciuszki bo zaraz znowu moge uslyszec ze jestem leniwa (fakt... Okno samo sie umylo, ciuszki Natki same sie popraly poprasowaly poskladaly i pochowaly a wczesniej samo sie miejsce porobilo... kurze same sie wycieraja, i posciele do lozka chowaja... ) no ale wiecie... przeciez jestem L E N I W A....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kreska7 (offline)

09-07-2012 19:08:09

obywatelka świata :)
Witam dziewczyny smiling smiley
regularnie Was czytam ale jakoś nastrój nie pozwala mi na pisanie, kończy mi się ubezpieczenie nie wiem jak to będzie w szpitalu czy mnie przyjmą, coraz bardziej się boje w nocy, prawie nie śpie bo cały czas tylko myślę i myśle.. Jeszcze idę badania zrobić i na wizytę do lekarza ale to już w domu. W ogóle tyle się nasłuchałam, o szpitalu w którym mam rodzić, że szkoda gadać same opinie takie, że to rzeźnia itp.

Sunshines Trzymam kciuki za rozmowę oby była owocna i przyniosła jakiś rezultat smiling smiley Silna jesteś będzie dobrze smiling smiley tyle co Ty to chyba żadna z nas nie przeszła.
mamcia37 gratulacje synka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

09-07-2012 19:14:50

Poznań
kreska7 a co z twoim ubezpieczeniem jesli moge wiedzieć?? Mam nadzieje rownież że rozmowa da jakiś efekt... I że w końcu to moje dziecie zdecyduje się wyjść ze swojego domku i wynagrodzi wszystkie cierpienia... Choć z drugiej strony się boję bo nie mam pieluszek i w ogolesad smiley

Mnie nadal męczą te bóle krzyża... Czuje normalnie pulsowanie w krzyzu i taki bol, że aż ciemno mi sie robi przed oczami sad smiley

Buuu masakra jaki bólsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cichutka20 (offline)

09-07-2012 19:38:00

Łódź
No mebelki poprzenoszonewinking smiley
Teraz poukładac wszystko na swoje miejcsce, nie mam siłysmiling smiley
Pozostaje kupic łóżeczko i wyprawkęwinking smiley

iloonka66 ma być Kuboleksmiling smiley tak zadecydowaliśmy grinning smiley
sunshines mogę Cie pocieszyć tyle, że ja też ze swoim nie miałam ciekawie. Byly straszne upadki i płaczliwe zwroty...
Nie raz usłyszałam od niego ty k*** ty dzi** niesłusznie bezpodstawnie, alkohol robi swoje. Ale nie wiem czemu zawsze mu ulegałam, za bardzo ciągło mie do niego, a może inaczej bałam sie samotności? sama nie wiedziałam jak interpretowac moje porąbane rozumienie...
Aż doszło do rękoczynu uderzył mnie ok 3 lat temu, rozłąka zrobiła swoje. Po ok 2 miesiącach wróciłam do niego, dał mi do zrozumienia jak bardzo mu zależy na mnie i wogóle. I teraz jest jak w niebie, los ułożył swoje, miłość pokonała swoje. Mama nadzieję, że u Ciebie tak samo ułoży się jak u mnie. Przecież moglam zmienić chłopaka, chodze z nim 5lat, zaczełam jak miałam 16 jak miałam 21 się pobraliśmy teraz buba. także byłam młoda. Mam nadzieję że usiądziecie i porozmawiacie sobie na spokojnie, czego oczekujecie od siebie nawzajem... czego Ci u niego brakuje, jaki jest w stosunku do ciebie, i nie nerwami ale spokojnie, i nie przez telefon bo to nie rozmowa. Mam nadzieję, że troche pomogłam bynajmniej staram sięsmiling smiley 3maj sie kochanie i nie nerwuj się tak :joliecouette:
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

09-07-2012 19:49:55

Jakuszowice
Ja już po KTG. Komentarz lekarza: o jakieś konkretne skurcze zaczyna być widać.
Dla porównania pokazałam mu to z czwartku i dowiedziałam się, że mimi że wtedy było znacznie wyżej to gorzej bo ciągle wysokie w granicach 70-100 a dziś raz nisko a raz wysoko i o to chodzi... UWIERZĘ jak zacznę rodzić.

a... zapomniałabym... powiedział, że patrząc na wynik KTG obowiązkowo za 3 dni znów no chyba, że przyjadę wcześniej... optymista albo ze mnie żartuje

Z tej okazji mój mąż kupił piwo 2% i nalał mi dwa łyczki, żebym też świętowała...
Mały ma albo naprawdę złośliwy charakterek alo jak stwierdziła położna szykuj się do wyjścia bo do ruchu zmusić go ciężko. po 20 minutach były 4 i dwa razy ugniatała mi różnie brzuch i próbowała go za główkę złapać, żeby się zdenerwował i trochę poruszał... nic nie pomogło i dopiero jak je powiedziałam, że koło mojego pępka zazwyczaj jakąś kość wypina i go za nią złapała to zaczął trochę szaleć i po 50 minutach było 26 ruchów

Odebrałam wynik na paciorkowce i okazuje się, że żadne antybiotyki nam nie grożą LOL

spytałam położną co mam zabrać do szpitala jak przyjdę rodzić i tak między łowami okazało się, że oczywiście wszystko co mi potrzebne tak jak normalnie idzie się do szpitala a dodatkowo lewatywa i..... 5 paczek podp[asek poporodowych (bo mają deficyt w szpitalu), nie muszę zabierać nic do golenia skoro sama sobie radzę. a dla małego : pampersy (mówiła, że ok 10 na dobę i nic nie zabierają), chusteczki nawilżające i jakiś krem lub maść na odparzenia której zamierzam używać (najlepiej bepanthen lub tormentiol bo tanie). wszystko inne zapewnia szpital. powiedziała, że ludzie różnie mówią ale oprócz tych podpasek poporodowych to naprawdę nic nie zabierają... zobaczymy może niedługo

Moniczka przy Tobie to ja naprawdę jestem leniwa, ja w jeden dzień za tyle rzeczy się nie biorę. odkąd wiem, że faceci nic nie widzą co się w domu robi poza jakimiś dużymi rzeczami - typu wytrzeć błoto z podłogi.

Jolcia ja też powiedziałam już mężowi, że dwa pierwsze tygodnie są dla mnie i dla małego. wizyt nie przyjmuję a niezapowiedziane będą się kończyły tak, że będę z dzieckiem znikała w sypialni :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 20:35 przez channah.

kreska7 (offline)

09-07-2012 20:53:35

obywatelka świata :)
Cytuj
sunshines
kreska7 a co z twoim ubezpieczeniem jesli moge wiedzieć?? Mam nadzieje rownież że rozmowa da jakiś efekt... I że w końcu to moje dziecie zdecyduje się wyjść ze swojego domku i wynagrodzi wszystkie cierpienia... Choć z drugiej strony się boję bo nie mam pieluszek i w ogolesad smiley
No więc tak ubezpieczenia teraz nie mam bo mam mięc od męża więc czekam na papiery z NFZ bo składałam o kartę EKUZ no ale czy mi ją wyrobią do sierpnia w to szczerze wątpie i nie wiem co robić bo jak nie będę ubezp. to nie wiem czy mnie w szpitalu przyjmą czy nie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

09-07-2012 21:52:07

Bazylia trzymam kciuki żeby udało Ci się dostać do lekarza smiling smiley
Iloonka nie szalej tak z tym prasowaniem w te upały, bo jeszcze zasłabniesz, podziel to sobie na kilka dni smiling smiley
Mamagosia no to ten jeden tydzień dasz radę smiling smiley ja mam w przyszłym tyg. wizytę i po niej, jak się okaże, że mała jest już gotowa do wyjścia też mam zamiar przestać się oszczędzać winking smiley
Hogata korzystaj i obijaj się póki możesz winking smiley u mnie z pępkowym jest tak samo smiling smiley
Kreska może nie będzie tak źle, może trafisz akurat na tą sympatyczniejszą zmianę smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.