Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

kaminika (offline)

24-05-2012 11:11:22

Gliwice
heigenbarth- życzę Ci udanej pogody w sobotę, oby była taka jak dziś smiling smiley
hogata- ja prawie od początku ciąży jestem strasznie roztrzepana, mój mąż mi cały czas gada że taka ułożona byłam i zorganizowana a teraz to wszystko na wariata robię. Domu też raz nie zamknęłam, mało tego- klucz zostawiłam w zamku a mieszkam przy głównej ulicy gdzie drzwi mam prosto na chodnik. Cud, że nikt się nie włamał, no ale ponoć pod latarnią najciemniej winking smileysmiling smiley
mama37- też po tak aktywnym dniu. A szczególnie po pracach ogrodniczych czy sprzątaniutongue sticking out smiley
myszka- też tak myślę po co zaśmiecasz teraz szafę ciążowymi ciuszkami jak to już końcówa, lepiej kupić sobie jakiś normalny ciuch w dawnym rozmiarze by mieć motywacje szybko wrócić do formy i być sexy mamą grinning smiley
ilonka- jak pod koniec przytyjesz to już ci to pewnie nie zostanie bo to będą kilogramy maluszkatongue sticking out smiley
gosia- też miałam ten problem i mam. Mój tata miał w kwietniu 50 tkę to zwołałam moich kuzynów i ciotki i poskładaliśmy się i kupiliśmy mu rower trekkingowy bo nie miał swojego a wiem że z mamą często jeżdżą na wycieczki i już nie będzie musiał pożyczać. A teraz ma teściu 50tkę i nie mam pojęcia co jemu sprezentować :/ jak będziesz miała jakieś pomysły to się podziel może odgapię tongue sticking out smiley
katka- właśnie fajnie, że piszesz o tym ktg bo się już też zastanawiałam czemu ani razu nie miałam tego badania robionego a tu dziewczyny często o tym wspominają. Mam na tyle dobrze że co wizytę lekarz ogląda serducho i bada jak mocno bije i daje mi posłuchać smiling smiley

A co wy tak dziewczyny szalejecie z tym praniem ciuszków, nie za wcześnie? Nie zdążą się zakurzyć w tych szafkach? tongue sticking out smiley
Mam jeszcze pytanie do Was- co sądzicie o baldachimach nad łóżeczkiem? Są jakieś przeciwwskazania żeby tak obstrajać łóżeczko? nie wiem np. że maluch ma niedostateczną ilość tlenu?
zastanawiam się nad kupnem takiego kompletu do ubrania łóżeczka [link widoczny po zalogowaniu] ale nie wiem czy to praktyczne czy kupię a potem zdemontuję bo będzie przeszkadzało. Albo najlepsze jest tylko położenie do łóżeczka pościeli i ew. ochraniaczy?


[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

24-05-2012 12:05:20

Puck
Wrocilam ze spacerku ufff i mam dosc winking smiley Znowu upal,az sie chodzic nie chce.Na szczescie jest lekki wiaterek co w polaczeniu z cieniem daje przyjemne uczucie ochlody smiling smiley
Bylam na starganie i kupilam torebke truskawek (11,90/kg),no i mlode ziemniaczki na obiadek mmmm pycha smiling smiley
Teraz odpoczywam z nogami na kanapie i zajadam te truskawki hihi smiling smiley

MAMA37 smiling smiley Weszlam z ciekawosci do "Lidla" i obejrzalam te łaszki,ale powiem szczerze ze spodziewalam sie ladniejszych sadzac po obrazku z gazetki.Jedyne co to zastanawialam sie nad tymi dreskami,zeby po domu w nich latac,ale ostatecznie zrezygnowalam smiling smiley Dziekuje za opinie rezydencji Sabinki hihi smiling smiley Czekam z nieciepliwoscia na fotki smiling smiley

=HOGATKA Dasz znac wizyta sie udala,no i czy sie odbyla smiling smiley Ja zuwazylam,ze prawie od poczatku ciazy wszystko mi z rak leci i to sie poglebilo w ll i lll trymestrze winking smiley A to mi grzebien z reki wypadnie,a to kramelka przy wieszaniu prania.Jednogo dnia talerze z rak wypadywaly itp.Taka niezdarna sie zrobilam w ciazy,mam nadzieje z epo porodzie wszystko wroci do normalnosci smiling smiley

20heigenbarth A cio ma byc w sobote jesli moge spytac,bo chyba nie jestem w temacie?

CICHUTKA20 Niezla akcja z tymi komarami hihi dobrze,ze udalo wam sie je powybijac winking smiley Siarą sie kochana nie przejmuj,bo to normalne.Ja caly czas czekam,bo nic mi narazie nie leci wrrr Jak boli brzucholek to troszke niepokojace,jakby bole sie nasilily to nie czekaj do jutra tylko jedz na ip.Maluszek napewno ma lenia,moja Sabcia tez takie zarty mi robila i sie bardzo denerwowalam.Ale ten stres jest najgorszy,bo jak sie denerwujemy to maluszki to odczuwaja,wiec lepiej dla ich i naszego dobra zachowac spokoj i myslec pozytywnie.Dobrze,ze jutro tez masz wizytke.Trzymam kciuki &&&&&

KAMINKA Mam tak samo jak ty smiling smiley Jestem roztrzepana,rozkojarzona i niezdarna w dodatku winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

20heigenbarth (offline)

24-05-2012 12:51:41

Poznań

iloonka66 (offline)

24-05-2012 13:14:05

Dzień doberek smiling smiley

Myszko piękny ma domek Sabinka winking smiley
Mama to odpocznij sobie dzisiaj troszkę. Mnie czasem brzuszek na dole pobolewa jak za dużo się przemęczę, np. sprzątaniem, chodzeniem a ostatnio nawet po ćwiczeniach,więc dziś będę troszkę bardziej uważać. Oprócz tego zawsze jak wstaję rano to też czuję lekki ból. Nie wiem czemu, może gdzieś maluszek w nocy coś mi gniecie smiling smiley Pani doktor mówiła,żeby się nie martwić.
Hogata daj znać czy się wybrałaś na wizytę smiling smiley Z moim skupieniem jest wręcz odwrotnie, przed ciążą raczej roztrzepana biegałam z zaawansowaną sklerozą, a teraz taka poprawa,że w szoku jestem smiling smiley Pamięć lepsza i koncentracja. Tylko z nauką nie jest już tak kolorowo, bo strasznie mi się nie chce, a tu się zaczynają egzaminy.
Agnieszka nio to już tuż tuż winking smiley Będiemy trzymać kciuki za piękną pogodę, ale nie upalną,żebyś się dobrze czuła smiling smiley
Cichutka ja to bym pewnie z domu uciekła jakbym zobaczyła tą chmarę komarów Mr. Green U nas jest ich niewiele, ale rozmyślam nad zabezpieczeniem okien przed pojawieniem się naszego księcia, żeby nic nie wpadało do domku, nie łaziło po nim i nie gryzło. Nie martw się mniejszą aktywnością maluszka,może to przez upał. Co do częstszych wizyt to nie mam pojęcia kiedy się zaczynają, to chyba zależy od lekarza. Ja mam pełne 30 tygodni i od teraz wizyty co 3.
Kaminika to mnie pocieszyłaś z tymi kg żartowniś Jeśli chodzi o baldachim, to ja nie zamierzam kupować. Zdania są podzielone jedni mówią,że siedlisko kurzu inni,że fajna sprawa, bo można ochronić maluszka przed muchami np. i.t.p Ja jednak się nie zdecyduję, może trochę z wygody, sama nie wiem.

Od rana było troszkę chłodniej,ale chyba znów się zaczyna grzanie. Siedzę w domku na razie, dopiero po 15 stej idziemy z Dodzią na ćwiczonka,znów się wypocić smiling smiley I dziś z teorii mamy o pielęgnacji maluszka, kąpiel i.t.d. więc coś nowego smiling smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

marzusiaa (offline)

24-05-2012 14:18:13

Oława
Siemka dziewczynki!

Jak tam?Pogoda wam nie doskwiera?Moja Gabrysia tak mnie dzisiaj po żebrach okłada że masakra-chyba pogoda jej nie służy.W dodatku starsza siostra chce iść na huśtawki a mi się tak strasznie nie chce...

myszka12151919 (offline)

24-05-2012 14:46:21

Puck
20heigenbarth Ajć przepraszam...teraz sobie przypominam,ze p[isalas na forum jakis czas temu.Moje gratulacje smiling smiley Niech ten dzien bedzie najpiekniejszym w twoim zyciu,oczywiscie nie wspominajac o narodzinach malenstwa,bo to bedzie kolejny najwazniejszy dzien w twoim zyciu smiling smiley Zycze szczescia na nowej drodze zycia i duuuzzzoooo milosci smiling smiley Udanej zabawy smiling smiley

ILONKA Dziekuje smiling smiley

MARZUSIAA Nowa mamusia??Bo nie kojarze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra771 (offline)

24-05-2012 15:30:26

Koszalin
Melduje sie i ja

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM ZA PAMIĘĆ I WSPARCIE JESTEŚCIE KOCHANE :*** nie mialam nastroju,zeby Was nadrobic -ale sie poprawie...

We wtorek wypuscili mnie ze szpitala,pomimo,ze w kazdej chwili moge urodzic sad smiley tak wiec bylam wczoraj u swojego starego lekarza-on przynajmniej stawia poprawne diagnozy.
Bąbelek waży już 1101 g , jest ulozony dosc nisko,lozysko mam na scianie przedniej,szyjka jest skrocona ponizej normy, wody na niskim poziomie-ale nie najgorzej.Mam zakaz chodzenia,musze lezec, zeby donosic malenstwo jak najdluzej-gdyz z powodu tak krotkiej szyjki jest juz przesadzone i pewne,ze na pewno urodze wczesniej... sad smiley Oby jak najpozniej...Jesli mi nie przejda te moje silne juz bole podbrzusza to bedzie musial mi cos tam zalozyc,zeby sie rozwarcie nie zrobilo. Do szpitala zglosilam sie z silnymi bolami podbrzusza,a okazalo sie na usg,ze to byly skurcze... niezle co ? no i zatrzymali mnie, bo szyjka skrocona ponizej normy-jestem niedoswiadczona i nawet bym nie wiedziala,ze to skurcze,gdybym nie pojechala wtedy na ip


[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra771 (offline)

24-05-2012 15:31:16

Koszalin
a i zapomnialam dodac,ze na wczorajszym usg parametry wskazywaly na 29 tydzien i 4 dni


[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

24-05-2012 16:45:35

Hejka smiling smiley
u nas niby cieplutko, ale chłodny i dość silny wiatr sad smiley

Gosia spokojnie, nie mam zamiaru wrócić znowu do szpitala, więc teraz sobie dzielę wszystkie porządki domowe na kilka dni smiling smiley jeśli chodzi o prezenty dla facetów to też mam zawsze z tym problem i kiedy już nie wiem co wymyśleć to kupuję jakąś dobrą flaszkę alkoholu i tyle winking smiley ale taka 50-tka to nie lada wyzwanie smiling smiley
Co do przewijaka to ja taki dostanę, więc na pewno go wypróbuję, ale słyszałam, że wielu kobietom i tak jawygodniej przewija się na łóżku.
Iloonka ambitnych i przy tym oszczędnych, co się da to robią sami smiling smiley
Cichutka ja do tej pory chodziłam na wizyty co 4 tyg., teraz następną mam za 3 tyg., a w ostatnim m-cu będą co 2 tyg. smiling smiley dobrze, że masz jutro wizytę, ale gdyby bóle się nasiliły, a maluszek nie odpowiadał na ruszanie brzuszkiem to jedź do szpitala, będzie dobrze :joliecouette: a siara to normalka, mi od kilku tyg. leci z obu piersi smiling smiley
Myszka Ty tak nie szalej, bo jeszcze dołączysz do nas "szpitalnych" :whipping:
też widziałam reklamę z lidla, ale tak jak Ty stwierdziłam, że nia ma sensu kupować nowych ciuchów smiling smiley zostały nam raptem dobre 2 m-ce wielkie oczy
Mama37 powinnaś dostać lańsko :whipping: po takim pracowitym dniu dziwisz się, że coś Cię boli pytajnik
Hogata ja roztrzepana jestem od początku ciąży winking smiley im bliżej porodu tym jest gorzej LOL
też się zastanawiałam nad tym biustonoszem, ale nie wiem jak mi piersi po porodzie urosną, więc chyba nie będę ryzykować kupna nieodpowiedniego rozmiaru
Kaminika ja też kupuję podobny zestaw, mieszkam w kawalerce, więc chcę zapewnić małej troszkę prywatności, a przede wszystkim półmroku wieczorami smiling smiley jak zauważysz, że maleństwo się poci to zawsze możesz odsunąć baldachim smiling smiley
Aleksandra współczuję kochana sad smiley leż i odpoczywaj, oby udało Ci się przesunąć termin poródu jak najbliżej daty planowanej buziak od dziecka

Mam pytanie do dziewczyn, które prały już ciuszki. Używałyście też płynu do płukania? Czy sam ten płyn do prania dla dzieci np. Lovela nie zmiękcza wystarczająco?

marzusiaa (offline)

24-05-2012 17:16:32

Oława
Mam pytanie do dziewczyn, które prały już ciuszki. Używałyście też płynu do płukania? Czy sam ten płyn do prania dla dzieci np. Lovela nie zmiękcza wystarczająco?[/quote]


Ja zawsze używałam płynu i teraz ciuszki dla drugiej córci wyglądają jak nowe.I pomimo uczulenia na detergenty prałam w najtańszym z aloesem..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.