Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

kreska7 (offline)

10-11-2012 17:07:11

obywatelka świata :)
aga no jest jakoś źle nie mam w zielonej nikogo hmm no prócz teściowej oddalonej o 100 km.
bazylia staram się myśleć pozytywnie no ale coraz częściej są takie dni, że nie wiem czy żałuje czy nie, a mąż sobie za granicą pracuje i wszystko jest na mojej głowie.
RudeZou męża przez większość czasu nei ma w Polsce i tomnie denerwuje a rozwód chciałam po to żeby sobie ułóżył zycie z normalną kobietą


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

10-11-2012 17:43:18

Kreska a ja myślałam że mąż coś zrobił skoro chcesz rozwodu... a czego niby Tobie brakuje że on ma se ułożyc życie z normalną kobietą??

Rudezuo Ciebie nie ma i pusto na forum:p nie ma co czytac:p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-10 17:45 przez aga398.

RudeZuo (offline)

10-11-2012 17:45:27

Zawiercie
też się zaczęłam zastanawiać....


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

10-11-2012 17:50:29

Witanko w ten sobotni wieczór smiling smiley
Ależ mam dziś ochotę na piwko, chyba jak Adam zaśnie na noc to se pozwolęMr. Green

Melduję, że ciasta upieczone i wszystkie się udały, chętnie poczęstuję, chcecie?
Dobrze, że mikser działa uspokajająco na moje dzieckowinking smiley 3 ciasta, obiad i sprzątanie, a także opieka nad dwójeczką, w tym jedną chorą, po nieprzespanej nocy to mega wysiłek. W nocy latałam od łóżka do łóżka, mierzyłam gorączkę, podawałam leki, albo wodę, trzymałam za rączkę w jednym łóżku a w drugim karmiłam, czyli wszystko oprócz snu. Ciekawa jestem jak długo pociągnę???

Kaminika super, że bioderka ok. Muszę spróbować pekinki, bo ja wszystko jem oprócz tych wzdymających, do których zaliczałam pekinkę właśnie.

Bazylia mojego m. chrześniak wszystkie żele na dziąsełka przestestował i tylko camilia mu pomaga. Także polecam w jego imieniu. Ja też piorę Adasiowe ubranka w Jelpie.

Aga przekaż m. że się bardzo cieszymy z jego „nawrócenia” i oby mu tak zostało. Co do karmienia Aguś to ja też mam czasem dość, bo to męczące jest, co tu kryć, ale się poświęcę, bo wierzę w „dobroczynność” naturalnego pokarmu. Poza tym obiecałam sobie dać niuniowi wszystko z siebie póki jestem w domku, po powrocie do pracy czeka go niezły wstrząs.

Myszka 100lat dla Sabinki!

Mama37 ładnie Ci w tej fryzurce, a Adaś przystojniaczek, że hoho

Kreska no co Ty tam sobie wmawiasz ???



[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

10-11-2012 19:48:32

Rudezuo nad czym sie zastanawiasz??

Glinka ja dzisiaj też bede rozkoszowała sie piwemsmiling smiley Ja poprosze troszke ciastasmiling smiley Przekazałam meżowismiling smiley no ja też jak myśle że miałabym małą odstawic to czuje że robie jej krzywde i mam straszne wyrzutysad smiley Doszłam do wniosku że jeżeli wylecze te piersi w końcu, to bede dalej ją karmiła naturalnie z obu, czasem jak bede chciała odsapnąc to dam mm, przecież nic sie nie stanie? A od grudnia zaczne wprowadzac inne jedzonko i jakoś zlecismiling smiley A bede karmiła chyba max do lutego aż skończy 6 miesiecysmiling smiley

Oj puściutko tusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

10-11-2012 20:16:39

Zawiercie
aga zastanawiam się, dlaczego kreska tak mówi.... Przecież już sobie ułożył jej mąż życie z normalną kobietą...Z nią przecież... Także nie rozumiem...:/

Glinka ja wyjątkowo ciasta kcem!! Ale jakie piekłaś?? Ja może też się przełamę...Chociaż pod okiem T. to pewnie mi wyjdzie zakalec tongue sticking out smiley

aga no widzisz?! Muszę tu mącić trochę i pisać (choć akurat w weekendy to ruch tu przy kompie tongue sticking out smiley ), bo nie ma co czytać tongue sticking out smiley Dobrze grinning smiley Zapamietam grinning smiley

Gdzie wszystkie?? Weekend wolny od kompa?? tongue sticking out smiley Ja się od forum uzależniłam i jak mogłabym do koleżanek moich nie napisać codziennie?? tongue sticking out smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

10-11-2012 21:39:45

Hejka smiling smiley

Troszkę mnie nie było, bo jakoś nie miałam nastroju. Mała coś ostatnio marudna i jakoś nie możemy się dogadać tongue sticking out smiley Nie wiem, może weszła znowu w jakiś skok rozwojowy... Na szczęście noce cały czas ładnie przesypia smiling smiley Mój mąż mnie wywala żebym spotkała się z koleżankami i odreagowała smileys with beer a wczoraj chciał mi dać kartę żebym poszła sobie na zakupy grinning smiley ale nie skorzystałam, bo niczego specjalnie nie potrzebuję, a nie lubię wydawać kasy na darmo tongue sticking out smiley Ja już kiedyś pisałam, że do mojego męża nie mam zastrzeżeń, dużo mi pomaga i bardzo chętnie się zajmuje małą. Z jednej strony to kwestia wychowania, a z drugiej moja konsekwencja, bo ja od początku naszego mieszkania razem dzielę obowiązki domowe na dwoje, bo nie mam zamiaru być niczyją służącą tongue sticking out smiley

Pozdrowionka :joliecouette:

aga398 (offline)

10-11-2012 21:56:03

Rudezuo ja też nie... myślałam że coś sie stało ale z tego co pisze to chyba nie... niedawno brali ślub, nie ma sensu rozwalac małżeństwa bez powodu... przecież nie robili tego z przymusu tylko z miłości tak mi sie wydajesmiling smiley ja już wiem że w weekend to raczej mało osób piszesmiling smiley ja o dziwo teraz rzadziej siedzie bo z M. prawie codziennie do teściów jeździmy bo on chce przy samochodzie siedziecsmiling smiley Wiec jestem rano i wieczoramismiling smiley

Malg to chyba raczej Twoja zasługasmiling smiley Bo nawet jakby był inaczej wychowany to podejrzewam że dla ukochanej kobiety by sie zmieniłsmiling smiley

A ja po 2 piwkach i lekko zakrecona wiec mała butelke dostaniesmiling smiley

Kurcze nie karmie prawą pierwsią od czwartku i nie ma co jej podrażniac a dzisiaj krew leci, a mleko różowe ściągnełam, żeby miekka była:/ co jest z nią??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

Glinka (offline)

11-11-2012 09:40:53

Cześć kobietki.

Aga to drugie to mam nadzieję, że za mnie wypiłaś?smileys with beer Bo mi Adam wczoraj padł o 23, a ja razem z nimwinking smiley Może do lekarza pójdź z tą piersią?

RudeZuo serniczek tradycyjny. Oprócz tego skorzystałam z tej strony, o której bodajże hogata pisała "moje wypieki" i upiekłam biszkopt bez proszku do pieczenia (będę z tego przepisu odtąd korzystać) z masą z dodatkiem mleka w proszku - pyyychaaa oraz ciasto z jabłkami i orzechami włoskimi. Jutro wiozę wypieki do robotki, bo u nas taka tradycja - mam być ciacho i to swojskie. No wspomnienia przywołujesz z tą T. jak żywediabełek Obyś się doczekała tego co ja jak najszybciej, czyli oddzielności. U mnie to trwało 5 latMr. Green

malg eee no coś Ty - korzystaj jak masz okazję, humorek Ci się poprawi. Mi już zmęczenie daje znać - zrobiłam się nerwowa, zniechęcona i ogólnie zła na wszystko.



[link widoczny po zalogowaniu]

kreska7 (offline)

11-11-2012 09:47:35

obywatelka świata :)
aga nie nic takiego nie zrobił, może te moje nastroje wynikają z tego że jestem sama i jest mi ciężko, no ale teraz jestem u teściowej przez ten miesiąć bo inaczej nie dałabym rady nadrobić zaległości z uczelni. Hmm wiem że sobie to wmawiam ale to juz sie tak zakorzeniło a bierze się to stąd, że przez całą ciążę wiedziałam że się nie nadam i teraz wydaje mi się że to się sprawdza jak nie potrafię jej uspokoić czy coś


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.