Blaski i cienie macierzyństwa!!smiling smileyZapraszam Wszystkie mamusiesmiling smiley

Wysłane przez anisiunia 

BeataS (offline)

09-11-2011 09:32:41

Yvonta A coś mi się migło w urywku o jakimś wypadku ale co, jak i dlaczego to nie wiedziałam smiling smiley

U nas nocka taka sobie. Nie zaczęła się dobrze bo mały znów się wiercił a mój się rozpychał i zabrał całą kołdrę. Ale zaś było dobrze a ja z małym pospaliśmy do 8.30 wielkie oczy O 5 tatusia już nie było więc całe łóżko dla nas grinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

09-11-2011 10:12:14

helołgrinning smiley

ja M jak Miłość nie oglądam,ale że Hanka będzie miała wypadek to we wszystkich mediach trąbią:laugh_new:

BeataS,Yvonta - u nas też tak kiedyś było,że luby pracował świątek piątek,a i noce często się zdarzały.z telefonem to spał,bo ciągle ktoś dzwonił z problemem.teraz wprawdzie ma stałe godziny,ale odpowiedzialność większa,telefony dalej non stop,no i stres..sad smiley

Madzi - 6 ząbków,ho,hogrinning smiley ja się u mojej Poli na tego 1 napatrzeć nie mogę,wyglada to bardzo "śmisznie"smiling smiley jak mi oczywiście pozwoli obejrzeć.najczęściej jak się drze winking smiley

ja dziś spałam sama,a tatuś z córeczką.córcia wyspana,tatuś nietongue sticking out smiley on jednak boi się,że ją przygniecie,śpi na baczność,więc co to za spanie...
no i informuję wszem i wobec,że Pola ćwiczy siadanie bez trzymankigrinning smiley po kilka sekund,ale poczatki nigdy nie są łatwewinking smiley

Bejbi (offline)

09-11-2011 10:16:20

Młynki
Tu tez się przywitam Witam mam na imię Agata jestem mama Emilki,Aleksandry urodzonej 15 kwietnia 2011 roku.


[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

09-11-2011 10:24:11

Hej dziewuchy Bejbi witaj i tutaj smiling bouncing smiley

U nas tatuś wrócił z pracy o 5 przynajmniej dużo wcześniej niz wczoraj i córę obudził czytałam "Clifforda" jednym okiem bo mnie dziecko prosiło dobrze że wiem o co tam chodzi smiling smiley Zimno się jakieś zrobiło sad smiley. Miły słodko chrapie jakoś zapomniała że mieliśmy się do wielkiego miasta na zakupy wybrac i kazał się budzic dopiero o 16 czyli nici z szaleństwa zakupowego ale nie mam serca go budzic.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

09-11-2011 10:25:58

Wioska
Hej mamuśki!!
A u nas znowu ciężko bo małej kolejny ząbek wychodzi i nawet już różek wystaje!!
Wczoraj przez cały dzień spała tylko godzinę!!No i wielkie marudzenie!!
A wieczorem to już masakra.Nawet jej nie kąpałam tak płakała a śpiąca była jak nie wiem co!!Co cycka wzięła to dwa razy pociągnęła i krzyk!!Chyba tak ją dziąsełka bolały sad smileyDopiero jak jej posmarowałam dwa razy żelem to w 5 minut przy cycku usnęła!!Ale budziła się co godzinę!!
Teraz pospała 40 minut i znowu nie śpi!!wielkie oczy a muszę jej zupkę ugotować!!
Agatka mój jest kierowcą i jeździ po Polsce ale przeważnie zjeżdża tylko na weekendy!!
Uciekam bo już mnie maluszek wzywa!!
Będę później jeśli Lusia pozwoli mismiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

EWELINKA1987 (offline)

09-11-2011 10:39:46

ZABRZE
a ja mam chwile wolnego martuśka zasnęła ciekawe na jak długo
wczoraj miałam dzień do dupy mała mnie normalnie drażniła nie miałam cierpliwości do niej myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok,spała i wstawała bo zasneła dopiero o 15.40 myślałam że pójdę spać z nią bo normalnie padałam na ryjek ale musiałam królewiczowi ziemniaki wstawić bo jak zwykle głodny przyjdzie a mała spała 2 godziny więc była cisza i spokój

a dziś już wstała po 10 minutach masakra
idę z nią na spacer może zaśnie na spacerze bo nie dam rady


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

09-11-2011 10:49:42

My tez idziemy na spacerek chociaż zimno jakieś 4 stopnie na dworze zamarzniemy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

09-11-2011 11:11:39

a my raczej nie pójdziemy,bo zimno i strasznie ponurosad smiley

Anisiunia - czyli u Was z ąbkami ksiażkowo:jak jeden wyszedł to i reszta się pcha na swiatgrinning smiley u nas wyszedł 1 a reszta nawet się nie kwapi,żeby wyjrzećmoody smiley

własnie karmię małą.dziś to juz nawet owoce są BE.i dlaczego moja córka jak widzi łyżeczkę,to od razu musi cisnąć kupka ????

BeataS (offline)

09-11-2011 12:10:33

Majunia mój teoretycznie ma pracę od pon do pt w godzinach 7-15 ale teraz że koniec roku i roboty pozaczynane to szef ich gna do pracy ile się da. Gdyby doba miała 48 h to by też robili po 40h, no dobra, może i mniej ale te cholerne dojazdy dużo też mu zajmują bo jakieś 4 h dzienniesad smiley
Bejbi witam smiling smiley
Yvonta mój jest antyzakupowy winking smiley Nawet jak małego trzeba było okupić na zimę to było wielkie halo że ma iść z nami. Nie robi problemu tylko jak chce piwko to od razu ma czas, chęci i wie gdzie sklep

A ja idę z małym na miasto bo trzeba jakieś zakupy porobić i muszę jakieś buty sobie w końcu upolować na zimę. Może moja mama będzie miała chwilę jutro żeby została z małym bo z nim to ja raczej butów sobie nie przymierze, jedynie pooglądam.

Anonimowy użytkownik (offline)

09-11-2011 12:16:30

BeataS - mam nadzieję,że zarobki u Twojego chłopa rosną proporcjonalnie do czasu,który teraz spędza w pracygrinning smiley
a antyzakupowa jestem ja,mój to by w sklepach pół dnia z przyjemnością spędził,a ja alergii dostaję jak mam sobie coś kupicmoody smiley
no,jedynie po dziecięcych mogę łazić bez końcagrinning smiley i po sklepach z duperelami do domutongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.