CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

Lotta (offline)

31-10-2011 11:26:02

Poznań
Ja do tej pory używałam Ziaję (miałam trochę próbek) i skóra jest po niej bardzo przyjemna (delikatna i miękka), czy jest skuteczna ciężko osądzać w tej chwili. Przed pracą idę do sklepu to coś wybiorę - dzięki za odpowiedzi!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

31-10-2011 11:28:15

dziewczyny ale pedziciewinking smiley
maxim dzieki za tabeleczkesmiling smiley

mam do was pytanie czy wam tez czesto robi sie slabo??? mi non stop bardzo sie boje ze cos jest nie tak;(


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Lotta (offline)

31-10-2011 11:46:42

Poznań
Mi też bywa słabo i myślę, że to normalne. Dodatkowo jestem często bardzo zmęczona i senna - niedzielę całą spędziłam w łóżku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

23062012 (offline)

31-10-2011 12:45:19

Sylwia
Daga-wlasnie wrócilam od kekarza...twierdzi,ze te zmiany w piersiach to hormony.moze sie to zmieniac
niby uspokoila mnie troche...dostalam wlasnie list ze szpitala.pierwsze USG na 12 grudzien!!!..watpie zebym tyle wytrzymala, takze przejde sie prywatnie w tym tyg..a u Ciebie jak?masz wizyta w czwartek?
nie dosc tego ze,do tego czasu to jeszcze hoho..to lekarka pomylila mi szpitale..i zarejestrowala nie do tego co chcialam!!i teraz trzeba wszystko odkrecac..i nie wiadomo ile znowu czekac...Uroki Angielskiej sluzby zdrowiawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

31-10-2011 13:03:19

Toruń
Witam Mamuśkismiling smiley ja używam jak narazie oliwki bambino wiele kobitek mi ją polecalosmiling smiley Londyn wiesz ja jestem w 9 tyg a juz dwa usg mam za soba takze proponuje isc prywatnie bo mi w 7tyg bicie serca bylo juz widac a ty kochana spokojniejsza bedziesz no chyba ze dasz rade i wytrzymasz do grudnia???[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 13:15 przez paja.

paja (offline)

31-10-2011 13:14:21

Toruń
A mam takie pytanko czy we wczesnej ciaży mozna podróżowac bo słyszałam różne opinie na ten temat???[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

31-10-2011 13:29:49

Łomianki / Warszawa
paja - ja nie słyszałam że nie można raczej pod koniec ciąży nie za bardzo ja w 5 mies podróżowałam do Łodzi 300 km w jeden dzień w dwie strony ciężko było dosyć zwłaszcza że dużo remontów
natalia - nie ma za co smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 13:30 przez maxim16.

23062012 (offline)

31-10-2011 13:31:45

Sylwia
PAJA-nie wydaje mi sie zebym wytrzymal!!chcialabym wiedziec co sie juz dzieje z malenstwem,czy jest wszystko dobrze.wiem,ze w Polsce robia czesciej USG .w Anglii niestety jest tak,ze jedno przecietnie jedno USG na kazdy trymest chyba ze sa jakies wskazania a i jezeli cos sie dzieje do 12 tyg..to oni nie interweniuja.tak to wiem od znajomych uwazaja ze widocznie plod za slaby i tyle..niestety tak tu jest..a jezeli chcesz badania zrobic przed 12 tyg to musisz prywatnie na wlasna reke.

ps.oliwki uzywam tez takiej najzwyklejszej dla dzieciwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

23062012 (offline)

31-10-2011 13:39:04

Sylwia
paja- nie wiem za bardzo jak to jest z tym podrózowaniem..slyszalam jedynie od lekarza ze jezeli chodzi o dalsze podroze..samolotem to niby nie wskazane w pierwszym trymestrze i koncowka ciazy..ale jak to w ciazy napewno trzeba uwazac..moja szefowa jest teraz pod koniec 6 miesiaca..i bardzo duzo ludzi jej radzilo zeby uwazala..rozne historie i rady dawaliwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

31-10-2011 13:54:21

Toruń
Dzieki za rady dziewczynki pytam bo moj mnie nakreca na podroz do w-wy ale ja sie bojesmiling smiley wiesz Londyn u nas na kase chorych tez 2 lub 3 razy w czasie calej ciazy robia usg ale na szczescie dla mnie i mojej fasolki znalazlam prywatnie super ginekologa-położnika no i taniego co najwazniejsze i to dzieki niemu w moim albumie juz 2 zdjecia kropeczki sasmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.