Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

werci (offline)

16-12-2012 23:33:57

Chorzów
Alicojek - to się nazywa metoda Domana. chcemy ją u nas wprowadzić, ale muszę karty przygotować.


Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

16-12-2012 23:37:44

Tychy
Martunia nieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! Wzruszyłaś mnie tym postem i rozwaliłaś totalnie!!!!

Dziewczyny my poza tym, że maamy siebie, mamy też chyba jakąś społeczną misję wśród społeczności internetowej!!! Kurcze ciekawe ile jest taki osób jak Martunia, które nas czytają i dzięki temu nie czują się samotne ze swoimi problemami.
Honka wiem doskonale, że o to właśnie chodzi m.in. Tobie i tacie.

No nieeeeeeeeeeee ja zaraz zwariuję. Raz myślę, że lepsze forum prywatne, za chwilę, że jednak Bobas, oszaleję, idę spać, bo wpadam w jakąś paranoję histeryczną. Normalnie szok!


[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

16-12-2012 23:43:24

Szamotuły
Guzik- misja misją, ale forum nie jest do czytania, a do rozmawiania, jak ktoś tylko czyta to jest takim troszkę podglądaczem, bo my tu rozmawiamy o prywatnych sprawach, często bardzo intymnych

A też powoli wariuje, bo ogarnac dwa trudno, ale jestem za nowym. moze egoistycznie, ale tak mi pasuje.


[link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

16-12-2012 23:48:11

Poświętne
Guzik budyniu nigdy nie robiłam, więc nie wiem. Kisiel super wychodzi z własnej roboty zagęszczonego soku (koncentratu) nie wiem czy takie robiłaś. Ja mam sporo z truskawek, malin, porzeczki, wiśni. Do wrzątku takiego soku z odrobiną wody dwie łyżki mąki ziemniaczanej i już bez słodzenia kisiel pierwsza klasa.

Absolutnie nie mam żalu do Gochy i proszę Goche by nawet tak nie myślała!!!!!! Założyli nowe forum z M na nasze życzenie a nie dla swojego widzimisię. I też nie chodzi mi o to, że przyzwyczaiłam się do miejsca, bo do nowego też się przyzwyczaję, tylko jakoś najbardziej w tym momencie szkoda mi tych, których z nami nie ma i którzy tak jak Tata mają prawo odczuwać przykrość, że podjęliśmy decyzję nie pytając ich o zdanie ani nawet o tym nie informując. Wiem, że decyzja została podjęta tak szybko... no właśnie...może za szybko i dlatego miałam zbyt mało czasu żeby się oswoić z tą myślą...
Ale pójdę za Wami w ogień więc na mnie nie patrzcie!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alicojek (offline)

16-12-2012 23:48:15

Krzywin
Martunia mi też się cieplej na sercu zrobiłosmiling smiley w sumie to jest racja ja tez nie pisalam jakis czas a bylam tu i duzo wynioslam z waszych rozmow.No ale na dwa niedamy rady zabardzo...chyba że bedziemy kopjować cotrzebawinking smiley teraz to uciekam i trzymajcie kciukory za moją jazde aaaaaa


KOCHAM MAJ smiling smiley

Honka (offline)

16-12-2012 23:57:36

Poświętne
No proszę Martunia kolejny trudny przypadek! I co dalej?

Ja już zgłupiałam...

Simka a ja się nie zgadzam, że ktoś kto czytał do tej pory otwarte forum to nas podglądał. Tzn, że jak ja czytam czyjeś fora to jestem podglądaczem? Intruzem? Wydaje mi się, że często są po to, żeby odnaleźć drugą taką osobę, która boryka się z podobnym problemem jak ja. I może dzięki temu znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania i wewnętrzny spokój.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

17-12-2012 00:03:46

Szamotuły
To uzgodnijcie co i jak,bo już nic nie wiem. Na razie zawieszam pisanie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

werci (offline)

17-12-2012 00:03:48

Chorzów
Jamartar, Alicojek, Tata, Moni, Kama, Psiajucha, Nike, Anitameffka, Annula27, Gocha, efelka, Beata i kto jeszcze będzie chciał. Jeśli mi wyślecie do wtorku zdjęcia do kolażu na pół roku, to zrobię jeszcze jeden!


Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

17-12-2012 00:14:23

Poświętne
Poczekamy na wypowiedzi reszty i wtedy zdecydujemy.

Martunia napiszę tylko, że córeczkę masz jak laleczkę! Prześliczna! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Gocha85 (offline)

17-12-2012 00:28:56

Dziewczyny trzeba ustalić jedną wersję i podjąć konkretne decyzje bo to nie może tak być że z tak zgranej paczki teraz przez taka głupotę zrobiły się dwie grupy!!! Może faktycznie niech tamto forum będzie do awaryjnych sytuacji a ogólnie na codzień zostańmy na bobasie confused smiley Mi już jest wszystko jedno byle by między nami tylko zapanowała znów zgoda bo tak jak teraz to być nie może.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.