Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

ewelin1234 (offline)

14-12-2012 15:08:24

Gryfino
Dobre wyszly

Guzik (offline)

14-12-2012 15:33:37

Tychy
ewelin sama nic nie wymyślisz, idź do najlepszego pediatry, jaki jest w twoich okolicach, jak trzeba, to na prywatną wizytę i nich on da Ci skierowanie na badania lub pokieruje do specjalistów. Co do alergii, to poproś pediatre o skierowanie do alergologa lub tez idź prywatnie. Alergolog zleci właściwe badanie w celu wykrycia ewentualnej alergii. Niestety ale proces diagnozy jes długi i żmudny czasami.
Działaj kobieto, bo z dzieckiem nigdy nie ma żartów! Powodzenia.


[link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

14-12-2012 15:35:40

Wrocław i okolice
ANECZKA- biedna Sandra, cały czas ją męczy to ząbkowanie sad smiley No i gratulacje ząbka, pewnie drugi też się wybija smiling smiley

SIMKA- III rok finanse i rachunkowość smiling smiley

EWELIN- może to jednak alergia. Niestety może być skutkiem palenia w ciąży sad smiley a jak bywacie w innych miejscach niż własne mieszkanie to też tak kaszle? Bo jeśli u innych też to raczej nie jest to wina suchego powietrza :/ lekarze często badają niestety na odczepnego, skonsultuj to z paroma lekarzami. Bo coś musi być na rzeczy, skoro kaszle Ci tak 6 miesięcy... Trzymajcie się i życzę, żeby udało się zdiagnozować synka poprawnie smiling smiley

TOSKA- moja radość też chyba była przedwczesna, bo powtórzyła pare razy i koniec sad smiley ale i tak pieknie było usłyszeć smiling smiley Masz zdjęcie jak Lila tak robi? Pewnie suuper to wygląda grinning smiley Co do plucia to ja często dostaje obiadem lub mlekiem tongue sticking out smiley

GOCHA- ja również upominam się o zdjęcie!

RENATA- a Ty jak tam się czujesz? :*

Mała poszła spać, więc idę w końcu do nauki. Mężuś od dzisiaj ma wolne do 2 stycznia huuura grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 15:36 przez Nena91.

Guzik (offline)

14-12-2012 15:39:57

Tychy
Gmm jeszcze czasami dzieci tak kaszlą, bo maja nadmiar śliny i się dławią, no ale żeby tak 6 miesięcy to nie wiem.

Tośka zapodaj fotę z Lilką w tych akrobacjach grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

14-12-2012 15:45:18

Swarzędz
Jak mi sie uda uchwycic to zrobię,teraz sie pokulała za fotel i tam cos majstruje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justin51 (offline)

14-12-2012 16:06:49

Gdynia
Witam winking smiley
Maly spi to korzystam i odpoczywam na forum ;D U nas dzisiaj rano o 8 bylo -12 wiec zimno ale pozniej sloneczko ladnie swiecilo.
Dziekujemy za komplemenciki i mam nadzieje ze z tym oczkiem to narazie nic strasznego.Albo jak mowi Renata patrzy sie na bok a ja czegos zlego szukam tongue sticking out smiley
Kryssiaczek cwicznie jedno wyglada tak ze siadam ja na podloge prostuje nogi i przewiszam malego nad udem jego jedna nozka na ktorej sie opiera ma byc zgieta a jedna raczka ma sie podpierac a druga sie bawic,slabo nam to wychodzi bo maly sie prezy i prostuje nogi ale cwiczymy dalej,newiem czy wytlumaczylam dobrze i zrozumiale. Mowil mi jeszcze zeby nie stawiac na nozki i nie stumulowac chodzenia mimo ze on by chcial a najlepiej nosic przodem i nogi maja byc podkurczone bo to lepiej na bioderka,tyle z tego co pamietam.Aaaa jak bede po wiycie u tych specjalistow to napewno dam znacsmiling smiley
Kamilka a Wojtus niezle juz smiga po internecie smiling smiley fajowy jest smiling smiley
Cassia no to szkoda ze nie wyszlo z tym jogurtem moze faktyznie u Ciebie to jednak ta skaza bialkowa?? Oby szybko minela smiling smiley Wow sporo kilogramow zgubilas,pochwal sie konieczniegrinning smiley ja zgubilam jak karmilam piersia a jak przestalam to zaczelam jesc wszystko i te nieszczesne slodycze i niestety juz nie jest tak fajnie tongue sticking out smiley

Mi tez sie podoba Pan Metka i kupie malemu i oby sie nim zainteresowal.
Kurcze ja podaje malemu soki i nektary czasem tez i zaluje bo teraz nie chce pic wody i mam wyrzuty sumienia gdy niemam w domu soku a on na wod sie krzywi i caly dzien nie wypije jej duzo i co wtedy??? Duzo musi wypic tej wody dzinnie????

Nena mam tak samo ze jestem podobna do swojego M i przez to jedni mowia ze do mnie podobny Macius a drudzy ze do M,wiec raczej bedzie mieszanka smiling smiley
Ale sie rozpisalam upppsss tongue sticking out smiley dobra moj maly sie juz cos kreci chyba na budzenie to mi wyglada smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

14-12-2012 16:35:45

Swarzędz
Justin nie wiem czy Ci to pisałam wczoraj albo dzisiaj,a nie chce mi się cofac o kilka stron... Lilce tez tak ucieka oczko i też lewe,ale ja to widze tylko na zdjęciach,an zywo w ogóle nie zauważam,więc nie wiem co jest grane.

Zasnęła...Chwila spokoju i mogę się pierniczkami opychać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mona78 (offline)

14-12-2012 17:10:21

Gdańsk
Jestemsmiling smiley ale niestety nie przeczytam wstecz bo jak zacznę czytać to nie będę mieć czasu napisać...niestety...ech...

Adaś dalej chory, zaliczyliśmy wizytę u laryngologa no i trzeba usunąć trzeci migdał a może i wszystkie. Po świętach muszę mu wykonać serię badań no i zapisać na zabieg na który mogę czekać do 8 miesięcy (parodia), w poniedziałek idę z nim znowu do pediatry niech może da skierowanie na badanie krwi bo to może jakiś wirus albo bakteria w nim siedzi albo na wymaz z gardła już sama nie wiem ale dzieciak się tak męczy że szok. Przejście paru kroków to dla niego trudność i od razu dostaje zadyszki do tego wieczny katar i kłopoty ze spaniem bo na leżąco nie może oddychać.

Szymek na razie ok, chociaż straszny leń nie chce nic robić po za przekręcaniem się z plecków na brzuszek i odwrotnie ale znowu tylko przez prawe ramię a już się obracał przez oba. Przestał też podnosić pupkę i w ogóle jakby zaniechał prób nauki raczkowania, dziwne. Do tego jakoś mało mówi dziś po za standardowymi iiii,eee,uuuu i buuuu doszło gaga więc może chociaż zacznie mówić szybciej. Moje dzieciątko nie lubi bananów w szoku jestem co mu domieszam do deserku banana to pluje, dziś zrobiłam eksperyment i podałam bananka ze słoika i też pluł aż miło a wcześniej jadł bez problemu. Za to smakują mu mamusiowe zupki i jestem szczęśliwa bo to duża oszczędność jest.

Ja zaczynam biegać za sprzętami do nowego domku w szczególności do kuchni bo robię na zamówienie kuchnię (kasa od teściowej jak złoto się przydała) więc sprzęty typu mikrofala, kuchenka i płyta indukcyjna, zlew muszę mieć aby wiedzieli jakie wymiary mebli zrobić. Na razie mam kupioną płytę(do której dostałam komplet garnków w gratisie...bardzo miła niespodziankasmiling smiley) i upatrzony zlew. Do tego kupiliśmy już panele płytki do łazienki oraz mebelki a kibelek i wanna chyba jutro zostanie zakupiona. Ma też część oświetlenia no i farby ale chyba kupię inne bo już mi się koncepcja zmieniłasmiling smiley Do tego powoli się pakuję bo jak teraz składam ciuchy letnie i wiosenne to prosto do kartonów tak samo książki płyty i takie tam duperelki co przy porządkach świątecznych zawsze fajniej się usuwasmiling smiley a ile klamotów na wywalałam o rany nawet nie wiedziałam że prze 5 lat wspólnego życia z M nagromadziliśmy tyle dupereli...zbędnychtongue sticking out smiley

No i jeszcze mnie czeka robienie wigilii dla 21 osób bo mojemu tacie zamarzyła się wigilia jak za dawnych lat czyli cała najbliższa rodzinka przy jednym stole a że u moich rodziców są warunki bo salon ma ponad 100 metrów to można stoły połączyć i wspólnie zasiąść w sumie będą przy jednym stole 4 pokolenia, już się nie mogę doczekaćsmiling smiley uwielbiam takie święta w gronie rodzinnym.

No to z grubsza tyle co się przez parę dni działo, jutro jeszcze wielkie zakupy spożywcze więc może uda mi się wieczorkiem was nadrobić i coś skrobnąć bo M tylko do 14 jutro pracuje więc może się dziećmi zająć a ja na forumgrinning smiley

Toska83 (offline)

14-12-2012 17:19:18

Swarzędz
Mona ale Ci zazdroszczę takiej Wigiliismiling smiley Jak żyła moja babcia,to zawsze święta były w dużym gronie,a teraz tylko parę osób. Ale i tak są najpiekniejsze,bo z moimi dziećmismiling smiley
Kochana,te migdały to jeszcze z kimś skonsultuj,bo to "strażnicy". Może najpierw spróbujcie Luivac lub Broncho-Vaxom,one zmniejszają migdały. My z Bartkiem mieliśmy tez tez problem,ale kuracja tymi lekami dała efekt i obecnie migdały do wycięcia nie są,musimy tylko gronkowca się pozbyć. Tylko to trzeba minimum 3 miesiące brać...28 dni lek,28 przerwy,28 lek,znowu tyle przerwy...
Cudownie,że juz kupujesz wyposażenie,cieszę sie Twoim szczęściem winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mona78 (offline)

14-12-2012 17:35:22

Gdańsk
Tośka a te leki są na receptę?? kurde że też ani pediatra ani laryngolog o czymś takim nie pomyślą tylko od razu ciąć
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.