Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

Nena91 (offline)

13-12-2012 20:25:27

Wrocław i okolice
MONA- wysłałam zaproszenie smiling smiley

PAJA- moja też już śpi, padła jak kawka grinning smiley pewnie za jakąś pół godz wejdzie w fazę kręcenia się, ale oby się nie obudziła tongue sticking out smiley a kiedy podpisujecie umowę i odbieracie klucze?

RENATA- uroczy Michaś smiling smiley my do tej pory mieliśmy styczność tylko raz z katarem- sól morska, odciąganie i nasivin tongue sticking out smiley Zdrowiej tam, a nie chcesz się rozłożyć. Nie ma L4 tongue sticking out smiley

Miały być fotki z choinką, ale matka nieogarnięta, więc popsułaby cały efekt zdjęcia tongue sticking out smiley Może zrobię na weekend smiling smiley Za to wstawię Wam inne fotki.
Tak się kiwa w przód i w tył:


I zajadamy chrupka:



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Frogi (offline)

13-12-2012 20:39:19

Dobry wieczorMr. Green

nie bylo mnie caly dzien bo u mnie od dzis zarzadzilam porzadki smiling smiley a tu tyle stron łooooo matko!!!
czytam i powoli odpisuje
Guzik dzieki za info w sprawie poddasza-a jeszcze jedno mam pytanie-jak cie drecze to daj mi kuksanca ui nie odpisuj hihismiling smiley-czy wy od poczatku wszystko remontowaliscie??tzn byly tam belki od dachu itp??

Krysiu-obys jednak niemusila placic az 2900!

Simka-Pola jaka słodka!!a włsoki jakie dlugie, mojej sie ostatnuio nawet rzucily ale sa blond i prawie nie widac, aa i pan metka jest zajebisty tez chyba mojej Poli zprezentuje, chociaz w portfelu coraz wieksze pustki a tu jeszcze swieta ale co tam

Krysiu- co do chwytu to u nas jest roznie-czasem to mnie Pola tak mozno zlapie-szczegolnie za włosy radość a czasem niby łapie a po chwili wyslizguja sie jej paluszki. wydaje mi sie ze nie masz sie czym martwic!

Gocha ciesze sie ze CZD wreszcie sie odezwali!

Paja-Twoj Prosiaczek BOSKIsmiling smiley

Buziaki dla HELENKI I MICHAŁKA NA 7 miesiecy!!!

Guzik-Borysek to oczytany chlopak smiling smileymoja Pola tylko slini al probuje tez przekrecac, ostatnio caly czas poluje na moj notes-kalendarz jak tylko zobaczy ze mam go w rece to odrazu na mnie wlazi i wyrywasmiling smiley mala cwaniarasmiling smiley



Justin-mi to sie wydaje ze z tym logopeda to chodzi o to ze tak juz jest..ale wytłumaczyłam dziecko skaczące po kanapie bo jak my z Pola zapisalismy sie na rehabil. w lipcu to tez najpierw byl neurolog a pozniej stopniowo dziecko ma sie stawic u wszytskich specjalistow..no ale ze u nas sie wszytsko samo wyrownalo to zrezygnowalismy

Renata-Michas super siedzi!!!
Nena-a Twoja cora juz przyjela poze do raczkowania super!!ja tez chce zey Pola juz wystartowala!! smiling smileyi jk fajnie je chrupkasmiling smiley

Guzik (offline)

13-12-2012 20:42:57

Tychy
Nena córa cudna smiling smiley Mój się tak kiwał ze dwa tygodnie i ruszył!!!! To kiwanie znaczy, że dziecko już jest w bloku startowym winking smiley

Rodzanica jedź i się nie martw, facet jak musi, to się mobilizuje i staje na wysokości zadania. Mąż świetnie sobie poradzi. Dziewczyny nie zapominajcie, że nasze dzieci mają tez ojców i oni potrafią się nimi zająć tak jak my (nawet, jak nam wydaje sie inaczej). Pamiętacie, jak ja sobie pojechałam przenocować u koleżanki, jak Borys miał niecałe 3 miesiące? Mąż spisał się koncertowo!

Renata o jakim serze nie słyszałaś, bo nie łapię? O Bielucha chodzi? Michaś superaśny smiling smiley

Ech z ciekawości weszłam na fora poczytać, jak ludzie karmią swoje 8 miesięczne dzieci (to już za chwilę) i się zdziwiłam. mamusie dają takim dzieciom chleb z pasztetem, parówki, Danonki, słodkie soki, budyń Dr Oetker, kakao puchatek!!!!
Kurcze to ze mną jest coś nie tak czy z nimi???????
Ratunkuuuuuuuuuuu


[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

13-12-2012 20:49:50

Tychy
Frogi nie nie, ta góra była już zrobiona, tam normalnir były trzy pokoje i łazienka, a my tylko aneks kuchenny dorobiliśmy po slubie.
Mnie skosy nie przeszkadzają, przywykłam, fajny klimat nadają nawet wnętrzu.


[link widoczny po zalogowaniu]

Justin51 (offline)

13-12-2012 21:04:39

Gdynia
No wlasnie ja mysle tak jak FROGI z tym logopeda poprostu musze to przejsc a po co to tez niewiem bo z moim malym napewno nie pogadaja hehe moze to bardziej spotkanie dla rodzicow,zobacze w pon smiling smiley
Nena ale Twoja mala ma juz fajna poze,startuje juz powoli,jaaa tez bym chciala zeby moj tak sie pokiwal ale on to chyba daleko ma ten etap niestety.
Guzik to z pewnoscia jest cos z nimi nie tak,narazie sie jaraja ze ich dzieci juz takie cos jedza a pozniej dopiero wyjdzie jedzenie tych swinstw bo powiedzmy sobie szczerze CO JEST TAK NAPRAWDE w tych parowkach???


[link widoczny po zalogowaniu]

cassia91 (offline)

13-12-2012 21:05:00

Ale te nasze maluszki słodkie smiling smiley do wycałowania smiling smiley
Również dołączam się z buziakami dla Michałka i Helenki smiling smiley
Pajawidzę że macie te kubeczki, fajne toto ??
Mój M dojechał ale wyobraźcie sobie że jechał później bo w pl naprawiali jego szefowi samochód i mój mąż nim pojechał noo włściwie doczłapał można powiedzieć i tam w norwegii od razu do mechanika ...masakra ja nie wiem wszystko na odpindol zrobia a później sie człowieku mart jak ci się samochód rozpitoli gdy na dworze -25 albo i więcej ale najważniejsze że dojechał ! na święta wraca samolotem ale do Berlina bo do PL biletów brak .
Nena super się kiwacie też bym już chciała żeby Lena raczkowała i jak czytam Guzik przygody Boryska z raczkowaniem to aż ci zazdroszczę grinning smiley
Justin jak miło cię widzieć też się zastanawiałam ostatnio jak u was i jak wasza skaza widzę że i wy wprowadzacie Ha , u nas się nie powiodło i tak jak pisałam jogurcik odpada za jakiś czas znów robimy próbę .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 21:15 przez cassia91.

Nena91 (offline)

13-12-2012 21:08:28

Wrocław i okolice
FROGI- ja też się wzięłam w końcu za porządki tongue sticking out smiley Moja jeszcze nie wystartowała, też na to czekam tongue sticking out smiley Śmiejemy się z teściową, że będziemy ją ustawiać przed choinką to może ją to zmobilizuje grinning smiley

GUZIK- tylko czy ja mam się cieszyć, że lada moment wystartuje? grinning smiley nie no żartuje hihi Z Tobą jest jak najbardziej wszystko ok, z mądrością podchodzisz do żywienia i super smiling smiley wiadomo, że nie trzeba się aż tak restrykcyjnie trzymać tabelek żywieniowych, no ale danonki... Przecież one są od 3 rż :/ argumentem jest to, że dziecku nic nie jest. No ok, teraz może nic, ale konsekwencje mogą wyjść w przyszłości. Ale każdy robi jak uważa tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justin51 (offline)

13-12-2012 21:12:01

Gdynia
To mój ośliniony Macius smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Justin51 (offline)

13-12-2012 21:16:34

Gdynia
Kurde wlasnie zauwazylam na tym zdjeciu ze mu oko ucieka do srodka,hmm


[link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

13-12-2012 21:20:09

Wrocław i okolice
JUSTIN- no słodko takie kiwanie wygląda tongue sticking out smiley Wiktoria nie robi tak cały czas, ćwiczy sobie jak jej się zechce tongue sticking out smiley ale na rzecz czworaczkowania zaprzestała przewrotów, bo jeszcze tydzień temu kulała się. Teraz ma juz inne zajęcie tongue sticking out smiley Oczka ma piękne a "zezowanie" na tym etapie jeszcze chyba może się zdarzyć, ale ekspertem nie jestem. Albo może tylko tak na zdjęciu wyszło. Ale co by nie pisać, masz super przystojniaka i tyle smiling smiley

CASSIA- przyjęłam zaproszenie na nk smiling smiley i widziałam zdjęcia na fejsie, urocza z Was rodzinka smiling smiley Lena to mieszana chyba, trochę do mamy a trochę do taty tongue sticking out smiley Dobrze, że mąż już dojechał to przynajmniej odetchnęłaś smiling smiley a jak idą poszukiwania mieszkania?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.