Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

Frogi (offline)

08-12-2012 10:23:56

Nena widocznie nasze dzieciaki sie tym chochilkiem wymieniaja smiling smileybo moja dzis tez poki co odpukac tfu tfu tfu grzeczna smiling smiley

Milego dzionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rodzanica (offline)

08-12-2012 10:35:43

Międzyrzecz
Dziewczyny melduje ,ze zyje ale naskrobałyście, długo nie pisałam bo najpierw odwiedził mnie mój tata, później moja mama, później mieliśmy rocznicę ślubu póżniej Asi pokój skończylismy urządzać.
Robilismy podejście do spania córki w swoim pokoju, pierwsze było fatalne zasneła o 20 o 22:30 ryk i nie spała do 1 w nocy w końńcu usneła w bujaku w naszym pokoju. Wczoraj padła po kąpieli o 19 w swoim pokoju w łózeczku nawet nie zjadła o 20 sie obudziła na jedzenie i zaczeła płakać, wyciągnełam ją z łózeczka okazało się , że ona nie chce spać tylko się bawić siedziała z nami do 22:30 zaczeła marudzić dostała butle odłozyłam ją do łózeczka zasneła około 23 zgubiła smoczek ale dałam i spała dalej o 2:30 było karmienie i do 6 rano spała sama, o 6 zaczeła nas wołać to juz zabraliśmy ją do nas do pokoju, bawiła się do 7 a później jeszcze godzinkę z nami pospała. Dziecko chyba rzeczywiście lepiej spi jak ma spokój i nikt mu nie przeszkadza.
U nas totalna zima -10 i śnieg.
Asia łóżeczko ma już obniżone bo zaczyna się podnosić wolę nie ryzykować, skoro jest w swoim pokoju.
Jeśli chodzi o jedzenie podaje na zmianę słoiczki z tym co ja gotuje ona raczej je wszystko.
Zębów brak ale ostatnio robi luźniejsze kupki i strasznie dziąsełka zaciska może coś idzie.
Jeśli chodzi o prezenty to na mikołaja dostała bodziaki, chodzik pchacz i dywan do pokoju. Nie zawalam ją zabawkami bo widzę że ją i tak bardziej interesują torebki foliowe, kubki i mamy telefon.


[link widoczny po zalogowaniu]

cassia91 (offline)

08-12-2012 10:49:17

Hej jestem i dziś na chwilę Lena dziś od rana chichotała z uczniaczkiem a wczoraj z tatą bawili się garnuszkiem smiling smiley
Zapatrzyłam się kiedyś i też kupiliśmy te "puzzle podłogowe" super sprawa Lena lubi się na nich bawić smiling smiley
Honka kiedyś wkleiłaś link z tym kubkiem ze słomką a ja takiego poszukuję, byłam w smyku i niczego się nie doszukałam ;P
Mona Szymek słodziak smiling smiley
Tośka to podeślij też kawusię do mnie grinning smiley

Toska83 (offline)

08-12-2012 10:50:09

Swarzędz
Jestem ponownie smiling smiley

Frogi Lila miała biegunke przeszło tydzień. Podawałam jej wtedy Acidolac,Enterol,Hipp Ors + smectę (ale to na polecenie lekarza.

Rodzanica u nas tez -10. Mój K. jest zmarzlak,więc w domu najchętniej by kaloryfery na maxa pootwierał,a ja nie cierpię takiej duchoty,więc chodze za nim i zamykam smiling smiley To fajnie,że Asia już "na swoim" smiling smiley

Mona ciesze się,że smakują smiling smiley Udanej imprezki Wam życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

08-12-2012 10:52:39

Swarzędz
Cassia wpadaj na kawę smiling smiley

Ja planuje dzisiaj troche chałupe ogarnąc. W poniedziałek ide po mirunę,wrzucę do zamrazalki i juz będzie. Do ryby po grecku tylko mirune robię smiling smiley Z empiku musze odebrac prezent dla Bartka. Dla K. juz prezenty mam zapakowane smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

renataa25 (offline)

08-12-2012 10:59:07

Ostrołęka
Mój skarb ma trzy rzęsy w jednym oczku!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA nie moge tego wyciągnąć!!!!! Ale mu to nie przeszkadza, samo wypadnie??? Tylko mnie to wkurza bo widze, że ma w oczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

08-12-2012 11:02:53

Swarzędz
Renata możesz mu przepłukać solą fizjologiczną,powinno wypłynąć.

Zupka kapustkowa dla Lili wstawiona. Maluda przysypia,to moze chociaż szafki ogarnę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

08-12-2012 13:08:05

Wrocław i okolice
Ja dzisiaj zwariuje sad smiley nie wiem czy to na kolejnego ząbka czy co, ale chochlik nas nie chce opuścić... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

08-12-2012 13:12:14

Swarzędz
A Lila już 2 godziny śpi smiling smiley Zdążyłam 2 prania wstawić,ogarnąć szafki w korytarzu i sloiczki z przyprawamismiling smiley

I obmyśliłam sobie dekoracje domu na święta,tylko ciekawe czy gdzieś u nas dostanę bordową organzę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

08-12-2012 13:14:42

Swarzędz
Simka konkurs jest dla Ciebie na FB,trzeba rymowankę ułożyc,startuj smiling smiley Do wygrania Centrum Małych Odkrywców smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.