KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

Kaffi (offline)

19-10-2012 21:28:17

Józefosław
Hej kobietki,
My dzisiaj byliśmy na kontroli u neurologa. Obejrzał Kubusia i powiedział że ma "nieco wzmożone napięcie mięśniowe w kończynach dolnych z dyskretną przewagą po lewej stronie". Dał nam skierowanie na rehabilitację, ale to niestety prywatnie. Ciekawa jestem ile to kosztuje, zadzwonię pewnie na poczatku tygodnia.

Kubuś dzisiaj podczas jazdy samochodem byl wyjątkowo grzeczny i szybko zasypiał. W drodze do lekarza zasnął, obudził się dopiero w poradni. W drodze powrotnej znowu spał, podjechaliśmy więc jeszcze na pizzę. Kubuś obudził sie jak wysiadaliśmy z samochodu, ale zasnął jak go bujałam w wózku jak czekaliśmy na pizze. Potem znowu cały czas spał, więc po pizzy podjechaliśmy jeszcze na poczte i do apteki. A on wciąż spał, i to bez jedzenia. NIe wykazywał głodu nic a nic... Ostatecznie zjadł dopiero po 6h od poprzedniego karmienia... Więc zamiast 5 karmień w ciagu dnia to dzisiaj miał tylko 4.


A, no i sprawdzilam dzisiaj delikatnie łyżeczką i wygląda na to że ząbek wyszedł bo coś tam stuknęło winking smiley Nie mogłam tego potem powtórzyć bo zamykał buzię albo wystawiał język i nie mogłam sprawdzić tongue sticking out smiley A na spanie wieczorne profilaktycznie posmarowałam mu mascią na dziąsełka. Tfu tfu odpukać, pierwsze ząbkowanie najwyraźniej dzielnie zniósł winking smiley Oby tak dalej winking smiley smiling smiley


Kaffi

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaffi (offline)

19-10-2012 22:03:03

Józefosław

Justysia84 (offline)

20-10-2012 00:28:44

Despina ja też jestem fanką Zmierzchusmiling smiley I też czekam na ost. część niecierpliwiegrinning smiley
Rumianek dobrze, że się zorientowałaś z tym przedszkole i zareagowałaś szybko... Takie babiszony to normalnie do odstrzałuangry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

20-10-2012 00:34:42

Inusiek ale Twoja teściowa i bratowa to normalnie udane z tym jedzeniem... chyba bym podusiła na Twoim miejscu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

inusiek87 (offline)

20-10-2012 08:48:49

Hej dziewczynki!

Ale się dziś źle czuję kurde nie wyspałam się, maleńki dalej kaszlę, w poniedziałek pójdę z nim do pediatry...no ale mimo choroby nie jest apatyczny...raczej radosny i pociesznysmiling smiley
Ostatnimi dniami nauczył sie szczypać...ehhh Wieczory do spania zaczynają być uciążliwe. Ze zmęczenia nie może zasnąć i muuuuczy i marudzi.
Wczoraj zapowiedziałam mężowi, że ja się nie zgadzam na żłobek!....bo małe dziecko nie powie co się tam dzieje, a starsze powie tak jak to było w przypadku rumianka I jak przyjdzie teściowa to jak zacznie coś smęcić to jej po prostu powiem. Głupszy tekst teściowej z najgłupszych: " a bo sąsiadka dla swojego wnuka już we wrześniu podanie złożyła" a co mnie to obchodzi? ;/
Mojego synka ma kto pilnować jak nie babcia to prababcia. A teściowa pewnie zazdrosna, że one będą pilnowały dlatego tak małego chce w żłobku upchnąć, nie doczekanie jej!. Żadne z dzieciaków -braci mojego męża nie chodziło do żłobka, mój też nie będzie!
A jak będzie coś psioczyć to powiem- podjełam decyzję!

Acha wczoraj byłam na chwilę w pracy, wziąść skierowanie na badania sanepidiologiczne.
No i taka gówniara co przyszła na moje miejsce( no gówniara dosłownie, ledwo 18 lat skończyła-jak sie domyślacie nie lubie suki tak jak pozostałych. A ona wcześniej u nas praktykę miała) do mnie z takim tekstem: i co wracasz? a ja: a jak myślisz? ona:na rynek*? a ja : zapomnij!

rynek* to u nas drugi punkt sklepu tylko mniejszy i stoi na ulicy Rynek. Ale tak to jest umieralnia. Po 13 już ludzi nie ma a do 18 godz musisz gnić.
Mało tego, jakby mnie tak przerzucili to bym musiała 4 godz. być tam a potem 10 minut drogi i 4 godziny na drugim sklepie. A ja już dobrze wiem jak to wygląda! i mam dość słuchania dziewczyn że sie spóźniam(bo nie zdąże dojć z punktu A do B-bo dziewczyna, która mnie zmienia na punkcie A przyjdzie za późno! A wtedy na punkcie B się wściekają! bo nie moga normalnie zejść do domu) także zapowiedziałam mojemu mężowi żeby nie był zdziwiony, że jak mi zrobią takie coś i mimo moich protestów, to pojdę na wychowawczy! W pracy tej pięknej kierowniczce też powiem albo wóz albo przewóz.

No i się nagadała- dziękuję za uwagęsmiling smiley

Justysia84 O niczym innym od lat nie marzę żeby ich podusić i przy okazji ludzi w mojej pracy.

Kaffi Kubuś mały śmieszeksmiling smiley fajniusi robaczek grinning smiley


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inusiek87 (offline)

20-10-2012 11:35:09

Jak napisałam tak teściowej powiedziałam, akurat dziś sie napatoczyła i wspomniała o żłobku. A z jaką pretensją w głowie powiedziała "nieeee" dlatego że się postawiłam, a ja że nieeee. No to ta dalej swoje, że jak pójdzie do przedszkola że będzie płakać a tak jakby chodziło od żłobka to by nie płakał, a ja powiedziałam że na to nie ma reguły, bo każde dziecko reaguję inaczej, i nie zależy to od tego czy już było w żłobku czy nie. A po za tym powiedziałam że ma kto go pilnować. A kontakt z dziećmi będzie miał bo na plac zabaw mama czy babcia będą z nim chodziły.
A jakie było ździwienie mojego męża jak się postawiłam jego mamusi the finger smiley

A tak wogóle zawsze w sobotę cisza tutaj jestsad smiley


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inusiek87 (offline)

20-10-2012 11:47:57

A wiecie może która to matka sanepid...kiedyś która z was podała linka do jej bloga.
No i jak ja tam troche podczytuje skomentuję. Otóż dążę do tego że rozstała sie z mężem, i przeprowadziła sie do matki na wieś, matka z dziećmi dzieli pokój na półsad smiley przykre to jest, no ale co zrobić takie życiowe realiasad smiley A co najgorsze odbija sie to na dzieciach starsza zaczeła sikać co 5 minut a młodsza nie rozstaje się ze smoczkiem, a jak nie ma smoka to ssie palec.


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

20-10-2012 12:03:23

Cobh
hej laski smiling smiley wróciłam

Nie mieliśmy internetu ale wczoraj pan przyszedł i założył i w końcu mamy kontakt ze światem troszkę was podczytałam ale odpisać nie dam rady troszkę zmęczona jestem miałam nadgodziny w pracy wczoraj 10 godzin byłam dobrze że Michała ma nocki to w dzień może posiedzieć z małą a ja dzisiaj staram się nadrobić pranie i sprzatanie w domu ale Nicola od wieczora nie chce się ze mną rozstać jak się oddalam to zaczyna marudzić chyba tęskniła myszka moja siedzi i woła mama mama


[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

20-10-2012 12:06:02

Cobh
inusiek-dobrze że postawiłaś się teściowej smiling smiley dumna jestem z Siebie grinning smiley

a tak z innej beczki chciałam założyć rodzicom internet stacjonarny bo maja na karte ale skeyp dużo zżera i czy możecie mi jakis polecić i ile kosztuje miesięcznie ???? bo ja się nie orientuje jak to wygląda w PL


[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

20-10-2012 12:22:03

Cobh
inusiek-miało być z Ciebie a nie siebie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.