Grudniówki 2008

Wysłane przez Joasica3x 

iva (offline)

03-04-2009 22:59:31

dolnośląskie
hej Laski radość

ja znowu na chwilę, tylko zameldować się Mr. Green
normalnie nie mam czasu, Maks śpi w dzień ostatnio 2 razy po 20-30 minut a jeszcze niedawno spał 2 razy po 2-3 godziny i na dodatek muszę wózkiem huśtać :confused: nie wiem co się dzieje... ma jakąś dziwną wydzielinę w nosie, jest przezroczysta ale za to gęsta i dziwnie ciągnąca jak kisiel eye popping smiley 5 minut po użyciu fridy znowu to samo - aż mu bulgocze w nosie, nie może spać, jest rozdrazniony, ciężko mu oddychać, nie pomaga ani sól fizjologiczna, ani Sterimar, ani Nasivin ani Euphorbium (po tym to mu ciekło z nosa jak z kranu i było jeszcze gorzej) ani CromoHexal... ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co można zrobić ??? na katar to nie wygląda, no i trwa już prawie 2 tygodnie...

mankey fajnie, że już lepiej się czujesz i współczuje alergii, mój starszy syn jest alergikiem i odczulamy go, ale na razie efektów jakoś nie widać
zdjęcia Julci przesliczne smiling smiley śliczna mała zalotnica

Dorota ale Ty LASKA jesteś eye popping smileyeye popping smileythumbs up a kombinezonik Igusi rewelacja smiling smiley ta czapa podoba mi się najbardziej, boska, i te kosmyki wystające spod czapy... super

Joasica Twoja Emilcia w tym różowym komplecie i tymi pięknymi oczyskami i długaśnymi, wywiniętymi rzęsami wygląda wręcz zachwycająco smiling smiley pikne masz dziciaczki

GAPIŁAM SIĘ NA TE WASZE FOTKI CHYBA Z PÓŁ GODZINY I POPROSZĘ O JESZCZE...
(mam nadzieję, że gin pozwoli mi na trzecią ciążę, bo marzy mi się jeszcze córcia the finger smiley i dla Maksa byłoby lepiej, bo różnica między moimi synkami wynosi prawie 10 lat)

na spacerek zakładam małemu body z krótkim rękawem, pajaca, skarpetki, bluzę i cienką czapeczkę, do tego cienki kocyk, nie był spocony, więc chyba nie było mu za gorąco, poza tym u nas było wczoraj i dzisiaj ciepło, ale nie aż tak bardzo i wiatr wiał, takie uroki mieszkania w górach

Maks też miał być wczoraj szczepiony, ale nie było naszej pielęgniarki, będzie dopiero w poniedziałek, poza tym troche boję się go szczepić, bo nie wiem co on ma w tym nosie... niby osłuchowo czysto, przeziębiony nie jest, waży 9270g, mierzony nie był


________________________________________


iva (offline)

03-04-2009 23:18:54

dolnośląskie
nikogo nie ma to se ide :confused:
dobranoc


________________________________________


Joasica3x (offline)

04-04-2009 08:44:06

42-200
helllo
Iva a może maksio ma katarek alergiczny? pogadaj z pediatrą, może jakies kropelki typu Zyrtec czy coś...albo Claritine...SZymek na Claritinie w sumie od 6 mca jest do tej pory. no i wydaję mi sie że katarki u Milii tez raczej przeziębieniowe nie sa.
Mam zamiar kupić nebulizator, ale u nas na miejscu-zeby nie było problemów z serwisem, tylko muszę się przelecieć po sklepach-jest chyba z 5 sklepów ze sprzętem medycznym u mnie. porównam sobie ceny i kupię.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

04-04-2009 09:54:29

Warszawa
Czasem człowiek pisze i pisze, a jak wysyła - to zjada mu posta i pokazuje dziwne komunikaty. To zdarza się również adminom sad smiley

Portalowi magicy będą od poniedziałku testować i szukać przyczyn zżerania, dlatego zakładam wątek, z prośbą o wpisywanie nicka, wątku i komunikatu, jaki pojawia się przy próbie wysłania. Najlepiej byłoby wkleić screen.

[ebobas.pl] tu można wpisywać problemy ze zjadaniem postów

Przepraszamy za problemy, będziemy szukać złośliwego gnoma co żywi się naszymi postami młody kozak



monkey23 (offline)

04-04-2009 14:16:15

Skoczów
My już po 3 godzinnym spacerku grinning smiley dziecko sie wyspało, mama przeczytała 2 gazetki na ławeczce nad stawami za blokiem LOL

Jajorka, po prostu jajorka hot smiley

Na termometrze mam 51 stopni w słońcu a w cieniu 29


Julka ubrana była tylko w dresik, bez żadnego kocyka i takich tam i była cała gorąca :roll: No ale przecież nie ubiorę jej jeszcze w krótkie gacie eye popping smiley

Ja na szczęście wzięłam sobie dzisiaj bluzkę na ramiączkach a i tak mi było gorąco......


Mam wrażenie jakby w ogóle nie było wiosny tylko od razu lato przyszło smoking smiley


Lisiczko zjadłabym twoja Emilkęradośćjest przecudownaradość



[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

04-04-2009 14:52:33

42-200
Lato, Lato wszędzie....nie wiem czy dobrze zrobie ale zastanawiam sie nad uruchomieniem spacerówki...mam trochę objekcje ze względu na kręgosłup bo mimo że jest rozkładalna na płasko to to siedzisko jest raczej niezbyt sztywne. nie wiem co robić....
Małpko Julka też jest przesłodka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-04 15:07 przez Joasica3x.

monkey23 (offline)

04-04-2009 15:27:19

Skoczów
Lisiczko ja się ze spacerówką jeszcze wstrzymujeradość tylko nie wiem ile jeszcze wytrzymamradość



[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

04-04-2009 15:37:18

42-200
ja se chyba też dam na wstrzymanie. Ech taka pogoda że żyć normalnie się chce...jemy obiadek i brykamy na drugi spacerek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monkey23 (offline)

04-04-2009 15:39:23

Skoczów
ja poczekam aż mi się ciasto dopiecze i też zmykamyhot smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.