Grudniówki 2008

Wysłane przez Joasica3x 

Dorota (offline)

26-03-2009 19:50:45

Gliwice
A wiecie, że on książkę napisał? Właśnie ją czytam. Dopiero zaczęłam, ale nic specjalnego.


[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

26-03-2009 19:55:35

42-200

Dorota (offline)

26-03-2009 20:06:36

Gliwice
Tak, on. Tytuł "Sprzedawca broni", jakaś sensacja. Jeśli będziesz miała ochotę to po przeczytaniu pożyczę. Tylko ostatnio tak wolno mi idzie czytanie, że aż wstyd.


[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

26-03-2009 20:29:00

42-200
sensacja to trochę nie mój kierunek...ja to raczej Fantasy i s-f, horrory i Harry Potter, ale dziękuje za chęciradość aha, Pottera mam wszystkie siedem więc jak bys chciała to pożyczę. Ostatnio "utknęłam" w trylogii o Reynevanie pana Andrzeja Sapkowskiego, co prawda to nie fantasy ale fajnie napisane.
chociaz tu sie muszę przyznać że ostatnio bardzo wciągają mnie ksiązki w wersji audio-zajebiaszczo sie przy nich zasypia[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

26-03-2009 20:30:44

42-200

babelek (offline)

26-03-2009 20:50:17

Sylvia88 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sry, ze sie wpitalam, ale monkey23 wiesz cos na
> temat basenu u was w Skoczowie? Wiem, ze mozna tam
> z dziecmi przychodzic. Sa tam jakies zajecia czy
> cos?

Nie wiem czy Monkey odpowie ale ja dziś właśnie poinformowana zostałam przez męża że zapisał nas na basen... Organizuje to firma. Tutaj jest ich stronka i wszystkonapisane-można śmiało się kontaktować [link widoczny po zalogowaniu]
Ale koszt mnie przeraził... no nic może spróbujemy a później zobaczymy.


A tak wogóle to dzieńdobry. Troche mnie wnerwia forma tego cytowania-dla mnie nieczytelne ale w sumie nie będe się wymądrzać.

Matken ja tam nie wiem o co chodzi-wiem, że został zamknięty temat "mamy po 35 roku życia". Tak czy owak będe do Was zaglądać. Nie będe ukrywać, że brakuje mi Was tam... Ale dobrze że chociaż taki kontakt.
U nas dziś była Sandi i było naprawde ekstra.... Tyle niespodzianek na nas czekało. Cieszyliśmy się ogromnie... Nikonek po szczepieniu i w skoku rozwojowym a do tego zmęczona (bo ona o 18 już śpi) więc pokazała jak potrafi płakać, ale mam nadzieje, że Antoś nie zrezygnuje z wybranki.

Uciekamy!!!!!!!!!!POZDRAWIAM WAS GORĄCO!!!!

Sandra87 (offline)

26-03-2009 21:23:51

Łódź
Wpadam tylko na chwilkę powiedziec, że z całego dnia ściągania udało sie uzbierac 130ml...
W nocy chyba nie będe ściągać, ostatni raz ściągne po 24 , a póxniej może Wiktor obudzi sie ok. 3-4 i dam mu cyca, a w awari to 130ml+ to co z 24.

Mitra niestety nie ściągam po karmieniu, bo Wiktor obraził się na cyca przynajmniej dzisiaj sad smiley Co go przystawiam to jest wyginanie się i płacz sad smiley Tak mnie to boli, ale co zrobić... Co 2h zbiera się tylko 20ml z obu piersi sad smiley Ale dziś popołudniu udało sie 30ml, więc coś podskoczyło .
Żegnam się z Wami i jakoś jutro wpadnę smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joasica3x (offline)

27-03-2009 07:31:10

42-200
Dieeeeeeeeeeeeeeńdoooooooooooooooobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Iva mam pytanko-pisałaś że robisz Matiemu inhalacje z pulmicortu-a jaki masz inchalator? taki "medyczny" z nebulizatorem czy taki normalny że się wlewa gorącą wodę i sie parę wdycha?? bo chyba musze kupić i nie wiem jaki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvia88 (offline)

27-03-2009 09:00:53

Cieszyn
babelek- dziekuje za pomoc. Koszt przerazajacywielkie oczy. Ja myslalam o jednorazowym wyskoku, nie mam jak dojezdzac do Skoczowa, bo nie mamy autasmutny.

Sandra- trzymam kciuki za Ciebie, wiem co przezywaszbuziak od dziecka.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.