MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

zabcia404 (offline)

04-10-2011 19:47:17

piękne brzuszki kochanesmiling smiley chowam się przy Was niestetysad smiley a też bym już chciała taki brzuszek prezentowacsmiling smiley
a ja przed chwilką dostałam kopniaczkasmiling smiley ale cudne uczuciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

04-10-2011 20:04:55

pierwszego co do którego nie mam żadnych wątpliwości,,smiling smileygrinning smileyLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

04-10-2011 20:31:26

Rzeszów
No to pogratulować grinning smiley Ja na swój PIERWSZY RAZ jeszcze czekam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

04-10-2011 21:41:57

Szczecin
Hej mamuśki smiling smiley
Ależ urocze brzuszki się pokazały grinning smiley ja postaram się swój wrzucić na dniach smiling smiley
Co do wyprawki to takowej nie mam jeszcze, czekam na połówkowe które mam za tydzień 12.10.
Ale te co zrobiłyście, to jestem pod wrażeniem smiling smiley też taką miałam w pierwszej ciąży, teraz zrobię już okrojoną bo wiele rzeczy mam smiling smiley
Dopisałabym jeszcze ten leżaczek czy bujaczek, naprawdę się sprawdza. Widzę że kaftaników nie ma na listach, ja w ogóle nie używałam, tylko bodziaki!!! miałam ich bardzo dużo. Ręczniki polecam tylko z kapturkiem, rewelacja! przewijak miałam taki razem z komodą, super wygoda!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asiajkaa (offline)

05-10-2011 07:59:31

Pruszcz Gdański
na 11 idę na wizytę do gin..boję się jak cholera..trzymajcie kciukasy, dzięki smiling smiley

zabcia - zadroszczę tongue sticking out smiley

no i chciałam powiedzieć że super te Wasze brzuchole, może ja też wstawie dziś jak wrócę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marcówkowa tabelka [link widoczny po zalogowaniu]

ktat (offline)

05-10-2011 12:44:54

Wołomin
jakie macie śliczne brzuszki
ech aż mi się smutno zrobiło, że ja taka płaska i zaczęłam się bać ze może coś nie tak ze mną
ale zwalam to na rok regularnych ćwiczeń bebzola
w dodatku zakupiłam witaminy Centrum Materna a wyczytałam na jakimś forum : chcesz mieć manna ? łykaj maternę
podobno po tych wit dzieci rosną jak na drożdżach
chyba je odstawię

dziś nawet mi się zachciało na narty, ale moje dziecko mnie sprowadziło na ziemię :
Mamo ale będzie śmiesznie jak się przewrócisz i będziesz odbijać jak piłeczka na brzuchu hot smiley
czyli ok wyjazd , natomiast narty z dołu stoku myślicie, że w styczniu mnie jeszcze lekarz puści do Zakopanego

w pierwszej ciąży spodnie kupione w 18 tc nosiłam do porodu czyli 39 mam nadzieję , że tym razem będzie podobnie

zakupiłam też siemię lniane na zaparcia , ale macie może jakiś przepis jak to jeść ??


[link widoczny po zalogowaniu]

ktat (offline)

05-10-2011 12:47:16

Wołomin
asiajkaa daj znać jak po wizycie no i trzymamy kciuki
zabcia heheh gratulacje - nawet wczoraj Ci pisałam, że zaraz poczujesz


[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

05-10-2011 13:08:10

ktat brzuchol pewnie ci wyskoczy z dnia na dzieńsmiling smiley a do zakopanego lekarz pewnie Cię puści, jeśli mu nie wspomnisz że masz zamiar na nartach jeździc... choc ja bym chyba nie radziła ich zakładac..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.