MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

AgnieszkaO (offline)

02-11-2012 08:28:11

Tychy
U Nas masakra...Pierwsza nieprzespana noc- taka prawdziwa, Julia budziła się co pół godziny, czasem co godzinę, dostała temperaturę, chociaż z tym to też nic niewiadomo, bo ogólnie wydawała mi się gorąca i miała wypieki, ale mamy termometr na podczerwień i na skroniach miała 39, a na czole 37 coś;/ Nie ma to jak stare dobre rtęciowe termometry...Dzisiaj lepiej, na 11 idziemy do lekarza, apetyt nadal super, nie wiem czy to od brzuszka czy ząbków;/ Przeziębienie raczej nie wchodzi w grę nadal.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

madziawse7 (offline)

02-11-2012 09:38:30

Warszawa
Agnieszko u nas dokładnie to samo jest jak u Was, na skroniach było 38,5 a na czole 37,5, więc nie wiem które bardziej się liczy, też mamy noce nie przespane, a apetyt o dziwo się nie pogorszył, może to ta 3-dniówka, póki co u nas wysypki nie widać ale to w sumie dopiero 3 dzień temperatury wiec jutro się okaże, dzisiaj pobraliśmy mocz i zanieśliśmy do badania, bo to rutynowe badanie jak dziecko ma temperaturę, żeby wykluczyć zapalenie dróg moczowych u dziecka a to podobno bardzo częsty przypadek trudny do zdiagnozowania.
Dzisiaj Julka trochę lepiej spała, tylko 2 razy się w nocy obudziła więc jest sukces, póki co nie jest też bardzo marudna, bawi się ładnie w kojcu, bo dostaliśmy od znajomych po ich wnuczce i uważam że to świetna rzecz, sama pewnie bym nie kupiła bo myślałabym ze Julka nie będzie chciała tam siedzieć ale jakoś lubi, może się wspinać, wstawać, chodzić w kółko przy krawędzi i grzecznie bawić zabawkami na środku pokoju i do tego jestem tuż przy niej więc i ona spokojna jest smiling smiley
Gosiu masz trochę racji z tym przyzwyczajeniem że zawsze jak tylko Julka pisnęła w nocy ktoś przylatywal do niej od razu, dzisiaj jak ją karmiłam, to normalnie zasypia zaraz po mleczku a dzisiaj leżała i co chwilkę podnosiła głowę czy jestem obok, jak tylko chciałam wyjść to od razu płakała, trzeba nad tym popracować i nauczyć samodzielnego zasypiania bo będzie jej ciężko i nam, więc muszę nauczyć ją że zawsze jesteśmy obok ale nie zawsze nas widac smiling smiley
Taka ładna pogoda za oknem a my nie możemy wyjść na spacer dopóki Julka nie wyzdrowieje bo wciąż nie wiem co jej dolega sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

02-11-2012 09:43:26

Rzeszów
Hej Dziewczynysmiling smiley
Aguś mam nadzieję, że Julci nic nie jest .. dzielna z niej dziewczynka ..może chce pokazać rodzicom, że "mają dziecko" winking smiley OBY o takie coś chodziło!!!
Madziu .. u nas z glutenem to wygląda tak.. zaczęliśmy w 5. miesiącu (kaszka z glutenem) - przez miesiąc po pół łyżeczki do mleka, od 6 miesiąca po łyżeczce i od 16.10 dajemy dwie łyżeczki do mleka na karmienie nocne.. teraz mamy Nestle 5 zbóż z lipą (tą wersję "Zdrowy Brzuszek" na noc pomagającą wprowadzać gluten)
123mamasuper że jesteś!!!smiling smiley
Alu cały czas wracam do twojego filmiku z serii dziecko na romantycznej kolacji rodziców grinning smileymłody kozak


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

02-11-2012 09:47:54

Rzeszów
U nas nic ciekawego.. U Kacpra z znów jakaś cięzka noc Kacper budził się co chwila dopiero jak po przebudce o 23:30 jak dałam mu mleko to zasnął u mnie na brzuchuspinning smiley sticking its tongue out o 00:10 to spał do 4:44 grinning smiley Fest ale zawsze to lepiej niż co godzinęsmiling smiley
U mnie z pracą do dupy.. okazuje się że jestem na obecną chwilę bezrobotna.. bo przeszkodził mi czas w którym musiałam przeczekać okres wypowiedzenia i w tym czasie pracodawca u którego miałam pracować zdążył znaleźć kogoś innego i mam czekać na tel. ale wiecie co to oznacza...;/ Nie wyobrażam sobię być bez pracy bo nie damy rady ;/
Ale koniec tego smęcenia.. smiling smiley

Miłego dnia:*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

02-11-2012 11:35:22

Warszawa
lava te body George są na allegro u sprzedawcy: okazyjneceny
Moje maleństwo słodkie ma 2 ząbki, wyszły przedwczoraj, dwa jednocześnie na dole, zauważyłam malutkie plameczki, a wczoraj były już widoczne wyraźnie. Bardzo się cieszę ale nie mogę pooglądać bo mała nie chce buźki otwierać, zauważyłam gdy się śmiała. nie marudziła, nie płakała w nocy dobrze śpi, tylko jeść nie chce, najwyzej 1 łyżeczke tartego jabłka mozna jej wcisnąć, ale to tak na siłę, nic poza tym nie weźmie do buźki. Coraz więcej mówi ale w swoim języku.

AgnieszkaO (offline)

02-11-2012 12:26:29

Tychy
Właśnie wróciliśmy od lekarza...Pani dr (niestety nie Nasza, bo Nasza jest na urlopie) przebadała Julie i stwierdziła, że wg niej osłuchowo jest czysta, tzn. nie ma katarku, nic na oskrzelach, gardełko też czyste, ząbki też nie idą (także na pierwszy jeszcze poczekamy), po badaniu brzuszka też wszystko ok, stwierdziła, że temperatura wynika,l albo z tego chwilowego zatwardzenia, albo to trzydniówka, albo jakieś zapalenie pęcherza, zaraz będziemy zbierać mocz do badania i pojadę go do szpitala zawieźć, choć nie wydaje mi się, żeby to było to...Kazała Nam kupić Acidolac i profilaktycznie podawać i w razie temperatury Padicetamol, ale ostatnio dostała to o 24:30 do tej pory nic, a teraz ma 37 st. i spokojnie śpi, więc mam nadzieję, że to wynik tego zatwardzenia i to minie. Lekarka pytała jak ona zachowuje się gdy coś jej dolega, a najlepsze jest to, że ja nie wiem bo nigdy jej nic nie dolkegało, nie miała nigdy kolki, kupka była codziennie, w zasadzie wczoraj by,ły 3 wiec nie wiem co to za zatwardzenie (tylko właśnie tej jednej nie mogła zrobić), nigdy nie miała temperatury ani katarku nawet, więc ja tak na prawdę jej nie znam z tej strony. Gdyby po 3 dniach gorączka nie ustąpiła mamy w razie czego wypisane skierowanie na oddział pediatryczny, ale mam nadzieję, że go niewykorzystamy. Moje kochane słoneczko:* teraz w zasadzie jest ok, ma temp37 st i juz nie marudzi az tak, moze to tylko bylo wlasnie wczoraj chwilowe i zwiazane z bolem brzuszka i niemoznoscia zrobienia kupki, sorki, ze tak nieskładnie piszę, ale po pierwsze jestem niewyspana, po drugie piszę szybko, bo pewnie moja królewna zaraz wstanie, spi juz prawie 45 min. Bardzo duzo zaczela pic p0rzy tej temperaturze


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

madziawse7 (offline)

02-11-2012 13:07:33

Warszawa
Hej wpadłąm tylko na chwilkę polecić rajstopki do raczkowania, dzisiaj listonosz przyniósł, rewelacja. W normalnych strasznie się nóżki rozjeżdżały a w tych elegancko raczkuje smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

02-11-2012 15:15:11

Tychy
MadziuFajne rajstopki, szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze takich...smiling smiley Na pewno zamówimy kilka sztuksmiling smiley Chociaż ja wolę, jak Julia chodzi po domku w dresikach, a najbardziej w ogrodniczkach, niż w samych rajstopkachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

lonka (offline)

02-11-2012 19:59:23

Oj cos się nam marcowe Maluszki pochorowały sad smiley Moja Karolinka też dziś cały dzień 38,6, dwie dawki Ibum w syropku nie zbiły goraczki, teraz dostała czopek Nurofenu i śpi, zaczęła się pocić, wię może gorączka spadnie ... Ma lekki katarek, jak jej spływa do gardła to kaszle, albo ślinka się krztusi, nie wiem do końca ...
Boje sie co to będzie w nocy, dzwoniłam do naszej Pani Doktor w razie czego przyjedzie na wizyte domową.

Życzę Wam zdrówka i spokojnej przespanej nocy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madziawse7 (offline)

02-11-2012 20:00:53

Warszawa
Julka też na początku w spodniach chodziła, ale zauważyłam ze wygodniej jej w rajstopkach, bo nie krępują jej ruchów, są bardzo elastyczne więc dopasowują się idealnie do nóżek smiling smiley Polecam, fajna sprawa, a poza tym widać od razu każde najmniejsze, nieprawidłowe ułożenie nóżek które od razu można szybciutko skorygować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.