MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

zabcia404 (offline)

09-10-2012 22:25:12

i już się moje dziecię wyspało... przeczekam chwilę to może zaśnie... ostatnio tak płytko śpisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

09-10-2012 22:26:41

Rzeszów
Nie martw się nie jesteś sama mój też sie ostatnio po tej chorobie budzi w nocy z płaczem.. narazie śpi zobaczymy ile.. ale stawiam że miedzy północą a 2h się zbudzi i trzeba mu będzie flaszkę wepchać żeby spał dalej tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Doti1985 (offline)

09-10-2012 22:29:54

Płock
AgnieszkaO- super że Jula dzielnie uczy się siedzieć. Moja pluskwa jest rodzona w niedzielę, może za to jest taka leniwa? No i Toja pociecha mówiąc mama czy tata robi wspaniały prezent Wam, rodzicom :-) Zawsze rodzic pęka w szwach z dumy że ich pociecha tak ładnie nazywa mamę po "imeniu" smiling smiley Anna mówi "nie", ewentualnie gdy płacze krzyczy BLE lub ojojoj... no ale jej słowa są wypowiadane jedynie gdy jest rehabilitowana lub gdy czyszczę jej nos aspiratorem... swoją drogą ciężko to zrobić samemu :/ Fajnie że czytasz dziecku. Ja dostałam w spadku książki z dzieciństwa, bajeczki, rymowanki... super pamiątka dla dziecka a jaka przy tym radocha, gdy mama zmienia głos śpiewając kaczkę dziwaczkę... a może beka jest ze mnie że tak "ślicznie" śpiewam? w każdym razie działa. :-) Co do uzębienia u mnie też brak postępów. Tylko że u mnie we wszystkim brak postępów heheheh winking smiley taki z niej leń, mam nadzieję że niebawem nadejdzie dzień i zacznę się chwalić: Ania już robi wszystko na raz... grinning smiley Twoja pociecha tak ładnie stoi że jestem w szoku! no i słodko raczkuje, w ogóle jest taka pięknota :-)


madziawse7- dzięki za słowa otuchy! Teraz też zmieniam rehabilitantkę... dziwi mnie to że podważa się zalecenia neurologa. W takich chwilach zastanawiasz się na ile dba ona o dziecko a na ile chodzi jej o pieniążek. Nie chcąc się zastanawiać wybiorę kogoś innego. Neurolog mówi że Ania wymaga już jedynie kontroli rehabilitanta a nie ciągłych ćwiczeń z nią. skoro mogę robić to sama- będę... Twoje dziecko robi wrażenie! super siedzi!!!!! Gratki! W sprawie ciągłego przemieszczania- jeśli masz potrzebę wyposaż się w kojec- takie ruchome szczebelki.. wiem że to takie mini więzienie ale gdy musisz zrobić coś w domu a nie ma nikogo do pomocy może okazać się to przydatne.

Alicja88- gratulujemy 4 zębów! tylko jutro nie pisz że wyszły Piterowi następne bo będę chciała to zobaczyć! grinning smiley hehehehe Ale szybko poszło! Chyba się takiego tępa nie spodziewałaś co? A Piotruś był marudny zanim mu wyszły ząbale?

Asiu- super filmik!!!! Wow, ale bryka! Szok! Moja pociecha na razie pływa na dywanie grinning smiley tyle jeśli chodzi o raczki ;-) no ale na każdego przyjdzie czas


Lava- Moja mała często się budzi w nocy. przed rehabilitacją spała od 21 do 10 rano!!! teraz budzi się co godzina, dwie, nie raz co pół godziny, teraz ma katar więc jest kaszmar grinning smiley

Słowiczek- na oparzenia najlepszym lekiem jest .... wietrzenie okolic intymnych :-D Ania ma delikatną skórę, non stop ma zaczerwienienia i krostki, teraz dostała odparzeń i jest masakra.. wszystko na raz. Dziecko lubi poleżeć bez pieluchy, wiem że łatwo upilnować na podkładzie nie jest bo nasze dzieci są już ruchliwe ale trochę niech pobędzie na nago. NIVEA Andzię wysusza, dlatego stosujemy emolienty.

Żabciu- Maja jest super słodka! ślicznie człapie grinning smiley Ania też tak mi dziś z gracją pacnęła na buzię. hihihi

PS. ale żeście nasmarowały... ileż do ogarnięcia! :-)

alicia88 (offline)

09-10-2012 22:32:53

Poznań
Madzia super Julcia, tak ładnie z precyzją raczkuje. Piotruś przyjmuje pozycję do raczkowanie, ale chyba nie lubi tak wolno się poruszać, więc "pada" i leci tak jak na tym filmiku co wstawilam. Julcia fajnie sobie siada z raczkowanie. Piotrek próbuje ale mu się nie udaje. na razie "siad siatkarski" mu wychodzi winking smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

09-10-2012 22:46:35

Rzeszów
Doti ja to bardziej w stronę kremów przeciw odparzeniom "tych profilaktycznych" niż w stronę tych na odparzenia.. mój Kacper miewa tylko zaczerwienienia więc jakiś krem jest potrzebny stąd moja potrzeba Waszych opinii bo tyle tego że sama nie wiem na czym poprzestać grinning smiley A ząbkami się nie martw .. u mojego Kacpra w ciągu miesiąca wyszło 8 :O i to wcale nic miłego bo wiecznie marudzenie czy płacz.. chociaż wiem że i tak u nas nie było najgorzej.. chyba się mały przyzwyczaił że mu co tydzień albo dzień po dniu przebija się ząbek tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

09-10-2012 23:21:57

Szczecin
Nie wiem co mam pisać, bo moje dziecię nie robi takich postępów jak Wasze winking smiley super filmiki, wstawiajcie jak najwięcej bo uwielbiam takie oglądać grinning smiley normalnie jakiś trening muszę małej zrobić, bo chyba jest leniuchem winking smiley i bez "kopa" nie pójdzie grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

10-10-2012 07:50:45

Tychy
Doti1985Dziękuję za miłe słowa...Ale nie wiem czy nie pomyliłaś dzieciaczków, co prawda Julia siedzi i stoi, ale jeszcze nie raczkuje, tylko pełza, Ty piszesz coś o raczkowaniu;p


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

alicia88 (offline)

10-10-2012 08:32:21

Poznań
tempo rozwoju naszych dzieciaczków jest niesamowite. Piotruś właśnie bawi się w łóżeczku i nauczył się przechodzić ze stania na kolankach do siedzenia smiling smiley i cały czas wstaje na nogi i jak wstanie to się strasznie cieszy smiling smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

10-10-2012 08:32:45

Tychy
Doti1985Na Naszym forum są dwie Julie- jedna moja, druga od madziawse7

Co do mówienia, takich słów, jak "mama", to faktycznie, kiedy Julia je wypowiada, to pękam z dumy:d

Moja urodziła się w poniedziałek...Hehe;d

Ale spokojnie, na Twoją też przyjdzie pora, już niedługo napiszesz, że siedzi, stoi itd., Moja jeszcze niedawno leciała do przodu lub na boki przy siedzeniu, a teraz już stoi, dzieci zmieniają się z dnia na dzień- czekaj cierpliwie;d


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

alicia88 (offline)

10-10-2012 09:03:41

Poznań
Piotruś trenuje od rana smiling smiley




Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.