MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

Kaha_Mycha (offline)

15-05-2013 14:17:37

Jaworzno
Witamy!
Na swoje usprawiedliwienie nieobecności mam tylko tyle że mam okropnego lenia forumowego tongue sticking out smiley

Muszę Was nadrobić i po odpisywać.

U nas wszystko oki, jak tylko jest pogoda siedzimy na polu/dworze. Z nowości to przebiły Nam się dwie górne czwórki.Co do przedszkola to chciałabym żeby Filip poszedł jak najwcześniej się będzie dało ale: u nas na wsi- jest bardzo ciężko o miejsce , na do kolejnego przedszkola mamy spory kawałek a ja się jeszcze prawka nie dorobiłam. Po drugie nie wiem czy w wieku 2,5 3 lata Mały już będzie na tyle samodzielny że go przyjmą , największą szanse na przyjęcie Małego do przedszkola byłoby to gdybym była samotną matką przynajmniej u mnie tak to wygląda albo mieć super extra znajomości.

Gosia Ewula jeśli chodzi o mierzenie to się zmierzyłam i w biodrach straciłam 5 cm a w tali 2 cm. Ale troszkę zaniedbałam treningi i nawet nie wiem kiedy ostatni raz ćwiczyłam, i bieganie też odstawiłam. Muszę znów się zebrać i zacząć chociaż biegać.

Gosia zdjęcia Blaneczki śliczne grinning smiley:*

Ewula jak tam u Was z katarem?? mam nadzieję że już przeszło smiling smiley

Angelika zdrówka dla Filipka, mam nadzieję że już jesteście zdrowi, i ząbki też nie dokuczają i się wszystkie przebiły. Jeśli chodzi o wagę to Filipy idą łeb w łeb bo Mój Filip też waży 13kg ale jest o 1cm niższy od Twojego tongue sticking out smiley

Alicja muszę popatrzeć na Twoje tzn Piotrusia sandałki bo też rozglądam się za jakimiś i nic specjalnego nie ma.
Jeśli chodzi o picie to Filip pije mleko z normalniej butelki z miękkim smoczkiem, natomiast teraz porządnie bierzemy się za picie w ciągu dnia z takiej butelki [link widoczny po zalogowaniu]. Jest tyle fajny, że na razie służy jako nie kapek , a później jak Filip będzie bardziej ogarnięty to damy mu rureczkę- wtedy nie musi przechylać kupka. No a na koniec będzie robił z bidon.

Monia Sarcia jak zawszę śliczna :*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

15-05-2013 17:34:34

Szczecin
Ala moja niedawno załapała smoczek od butelki smiling smiley a czemu nie może pić z niego? jak mu tak wygodnie smiling smiley Blanka w ciągu dnia pije z butelki Kubuś Water, a mleko z normalnej, kaszkę łyżeczką. Chyba że chodzi Ci że on zasypia z nią tak? moje jedzą przed kąpielą, potem myją ząbki, czytanie i spać smiling smiley oczywiście nie obejdzie się bez wygłupów w łóżkach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

15-05-2013 17:36:38

Szczecin
Kasia gratuluję wyników!!! mała przerwa Ci się należy grinning smiley dziś w DDTVN była Ewa Chodakowska, nie wiem czy widziałaś? bardzo miła się wydaje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

15-05-2013 19:50:49

Tychy
AlicjaU nas w ciągu dnia wszystkie posiłki łyżeczką lub innymi sztućcami- nóż, widelec, picie tylko ze szklanki/kubeczka...Z niekapka czy kubka 360 st. też się Julcia napije, ale jakoś o dziwo, najlepiej jej się pije ze szklanki/kubeczkasmiling smiley Julcia odrzuciła butelkę ok. 3,5 miesiąca i wtedy wszystkie posiłki w ciągu dnia jadła łyżeczką, nie piła samego mleka, tylko kaszki...Jedyną sytuacją kiedy piła mleko z butelki była noc i do teraz tak jest, jak już się obudzi wyjątkowo na mleko to normalna butelka


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

15-05-2013 19:56:27

Tychy
GosiuniaU Nas z kolei najpierw kąpiel, potem Julia je kolację, potem myjemy buzię, rączki i ząbki, potem przytulaski z rodzicami w łóżku, potem tata czyta Julci, a ona zasypiasmiling smiley Dzisiaj już śpismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

15-05-2013 19:59:42

Tychy
Jeszcze przed czytaniem odmawiam z Julcią, tzn. wiadomo, że ja odmawiam w Julci obecności modlitwę Aniele Bożysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

alicia88 (offline)

15-05-2013 22:56:37

Poznań
Piotruś pije mleczko ze smoka rano i wieczorem. Chciałabym odstawić smoczek ze względu na zgryz.
My te końcówki używamy [link widoczny po zalogowaniu] W avencie fajne jest to, że te końcówki pasują to wszystkich ich butelek i kubeczków. Nie trzeba kupować co chwilę innego. Mam jakieś 4 różne kubki z innych firm i nich nie chce pić.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

16-05-2013 14:29:02

Jaworzno
Witamy!
U Nas słoneczko ładnie świeci, na tych spacerkach to normalnie idzie się opalić. Już mi troszkę buzie i ręce przyrumieniło. A Małego smaruje filtrem 30stką. A Wy dziewczyny czym i jakim filtrem maluchy smarujecie ??

Jeśli chodzi o nocny rytuał to u nas jest kąpanie, mycie zębów, picie mleka i usypianie.

Wczoraj mieliśmy pierwszą próbę nocnikowania. Zaraz po kąpaniu posadziłam Małego na nocnik, chwilkę posiedział powiedziałam "Filipencjo siu siu ... " i za chwilkę słyszę parę kropelek w nocniku. Oczywiście były oklaski uśmiechy smiling smiley Mały też zadowolony i aż chciał sprawdzić zawartość nocnika eheh... I od dzisiaj codziennie po kąpaniu będziemy Małego sadzać.

Gosia widziałam Chodakowską w DDTVN, wczoraj wieczorem biegałam i ledwo przyleciałam do domu, jednak nie można pozwolić sobie na przerwę bo potem ciężko oj ciężko jest ruszyć.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

16-05-2013 22:09:27

Bartniki
Witajcie kochanesmiling smiley
u nas wszystko ok.smiling smiley całe szczęście w środę minęły 3 tygodnie, jak Marysia miała kontakt z dzieckiem chorym na ospę i nic się nie dzieje, więc myślę, że juz nie będzie chora.
Marysia z każdym dniem lepiej chodzi, a nawet powiedziałabym,że zaczyna biegać, całe dnie spędza na dworze i tez już się opaliła. Poza tym codziennie robi kupkę na nocniczek i co najwazniejsze juz tylko raz budzi się na mleczko w nocy!!!!!smiling smileysmiling smiley
A jeszcze 2 tygodnie temu piła 2-3 razy. mam nadzieję, ze wyrasta z nocnego podjadania, najwyższy czas, bo waży ponad 12 kg. A ja wreszcie moge się wyspaćsmiling smiley
Marysia jest bardzo towarzyska, wszystkich zaczepia na ulicy, popisuje się, tańczysmiling smiley Wszyscy ją już znają i jak tylko wyjdziemy to zaraz mnóstwo koleżanek. jeszce troszkę wstydzi się mężczyzn, ale już jest lepiej.
Kasiu rzeczywiście trudno powrócić do przerwanych ćwiczeń, ja ostatnio mniej chodziłam na kijki i już mi się nie chce. gratuluję wymiarów - stracić 5 cm to już cośsmiling smiley
Pozdrawiam wszystkich i uciekam spać, bo jutro rano do pracysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

16-05-2013 22:10:10

Bartniki
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.