Styczeń 2012 ;-)

Wysłane przez Effa 

hanuschka (offline)

24-05-2011 21:41:27

Berlin
Hej dziewczynki smiling smiley
Effa jak u lekarza mam nadzieje, ze wszystko ok? smiling smiley

Jagdzie mnie brzuch nie bolał wcale, ale teraz od czasu do czasu pobolewa delikatnie. Myślę ze te bóle są normalne, niektóre dziewczyny tak maja, ale i tak poradź się lekarza bo to nigdy nie wiadomo.

Ja widzę, ze chyba mam najszybszy termin bo już 4ego grinning smiley ale wiadomo rożnie to może być. W czwartek mam kolejna wizytę u gina, już się nie mogę doczekać, co u mojej fasolki grinning smiley


Buziaki :joliecouette:



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jagdzie (offline)

25-05-2011 08:20:10

Pruszcz Gdański
maja85 musimy się wspierać nawzajem w naszych bólach smiling smiley a mdli Cię? ja przy mojej córce siedziałam non stop w kibelku a teraz na szczęście mdli mnie tylko rano jak wstaje i wieczorem. Ale za to w nocy nie mogę spać bo mnie brzuch boli.
hanuschka ja mam dopiero na pocz. czerwca wizytę u lekarza i staram się czekać póki nic się więcej poza bólami nie dzieje. Ale już bym chciała zobaczyć moje maleństwo...


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

25-05-2011 08:47:12

Starachowice
Hanuschka, dostałam kolejne zdjęcie, i skierowania na badania, czyli na dobrą sprawę nadal nic nie wiem winking smiley Na razie się nie zamartwiam.
Co do brzucha, to mnie też boli, i to czasem mocno.ale gin mówił że nie ma z tego tytułu powodów do obaw ;]
A jeszcze chciałam zapytać, czy któraś z Was też ma takie napady wielkiego głodu? Bo ja nie jestem głodna i nie jestem, a tu nagle ni z tego ni z owego jest mi aż niedobrze z głodu. I co ciekawsze mi przechodzi jak zjem np rzodkiewke grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

25-05-2011 10:02:25

Gdańsk
Jagdziu nie w ogóle nie mam mdłości. jutro ide do lekarza więc może on mi wytłumaczy... ja nigdy w życiu nie wymiotowałam i w ogóle nie mam takiego odruchu, ale za to codziennie chodzę do toalety z 3 razy a przed ciążą witałam ją co 3 dni nawet i dłużej więc wymyśliłam sobie że może ja nie wymiotuje tylko chodzę do kibelka smiling smiley najbardziej boli mnie wieczorem i wtedy też tam najdłużej siedzę. zaczęłam obserwować po czym on mnie najbardziej boli, odstawiłam kawę i nie przejadam się, nie jem kolacji i trochę od paru dni rzadziej mnie boli. Jagdziu a do jakiego ginka chodzisz???? w pruszczu??? bo ja do wrzeszcza jeżdżę.ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

WerCiaSZ08 (offline)

25-05-2011 13:39:20

Krzywaczka
Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży winking smiley

Wszystkim oczekującym mamusiom styczniowym wszystkiego najlepszego, żeby fasolki rosły zdrowo!!

Życzę bezstresowych 9 miesięcy grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jagdzie (offline)

25-05-2011 14:22:43

Pruszcz Gdański
maju ja chodzę do gdańska na Suchanino, tam jest naprawdę bardzo dobra babka gin. Prowadziła moją pierwszą ciążę a potem miałam małe problemy z kobiecymi sprawami i myślałam że już z jedynaczką zostanę ale wyprowadziła mnie i mam fasolinkę teraz smiling smiley A z której części gdańska w ogóle jesteś? Co do bóli to może też powinnam poobserwować po czym mnie boli i będzie lepiej. Nie patrzyłam na to w ten sposób dzięki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewela1989a (offline)

25-05-2011 20:31:38

Skępe
[link widoczny po zalogowaniu]
Witam ja rowniez bd rodzila w styczniu 2012 smiling smiley pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-25 20:33 przez ewela1989a.

Maja85m (offline)

25-05-2011 21:45:59

Gdańsk
smiling smiley ja do wrzeszcza tez bardzo dobry lekarz. olszewscy sie nazywaja. ja tak jak ty pruszcz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

hanuschka (offline)

25-05-2011 21:55:51

Berlin
Effa ja myślę, ze wszystko jest ok u Twojej dzidzi smiling smiley ja właśnie jutro idę do gina, zobaczymy jak moje wyniki. Co do tego jedzenia, to tez mam nagle ataki głodu i cieszy mnie to, bo bardzo długo nic prawie nie mogłam w siebie wdusić, ale rzodkiewka mi nie wystarcza grinning smiley wciągam np. cały obiad. A jest tak właściwie od 2dni, bo zdałam się na wszystkie info, które przeczytałam w necie i zanim wstanę z łózka, zjadam migdały albo pieczywo Vasa i leżę ok 10minut. I pomaga!! Praktycznie nie mam mdłości (tych porannych przynajmniej winking smiley ) i jakoś zaczęłam funkcjonować.

Witam ewela smiling smiley

Buziaki dziewczyny zmykam spać :joliecouette:



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jagdzie (offline)

26-05-2011 08:46:09

Pruszcz Gdański
Maja to będę miała z kim na spacerki chodzić jak się dzidzia urodzi grinning smiley a tak na poważnie to już chciałabym mieć pierwszą wizytę...powiedzcie dziewczyny jak to jest u Was? Lekarze też mówią że jak wszystko ok dopiero w 12 tyg macie przyjść?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.