Styczeń 2012 ;-)

Wysłane przez Effa 

AlAM (offline)

24-01-2012 12:23:27

Toruń
Hej!
Musicie mi pomóc..... niewiem jak na forum się wkleja zdjęcia..... mogę też dać link ale chciałabym pokazać zdjęcie no tak normalnie..



Moja Wikusia cały czas ma kolki od godziny 20 do godziny 24 cały czas płacze!!! poradzicie mi ci mam powiedzmy jej kupić????byłam u głupiej lekarki w naszej przychodni powiedziała że to normalne u dzieci i trzeba to przeczekać (no tak ale ja też chce się wyspać!!!)nie wiem jak wy ale to jest dziwne niby najlepsze opinie ma w okolicy a sama się przekonałam że to jest troche naciągane.....sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabasco (offline)

24-01-2012 14:56:50

Słupsk
Dziewczyny chciałabym dodać pasek ze zdjęciem(to co na dole się wyświetla-jej..zapomniałam jak to się nazywa...poporodowa skleroza!)drugiej córci Ady i nie pamiętam jak to się robi...pomóżcie!Moja Ada tej nocy spała 6godzin na mleku z cyca...a wczoraj po kilku dniach dopiero wróciłyśmy do piersi.(ze względu na antybiotyk po cesarce kilka dni podawałam modyfikowane mleko).


hanuschka (offline)

24-01-2012 20:50:05

Berlin
Hej dziewczyny melduje sie po dlugiej nieobecnosci. Wszystkim rozpakowanym w między czasie gratuluje z calego serca, a tym, które nadal czekaja życze spokoju, cierpliwosci i jak najlżejszego porodu.

Ogarniamy caly czas jeszcze system i poki co malutki slucha mamy, ale troche musialam zawlczyc zeby spal w lozeczku a nie ze mna. Uciekamjuz kochane bo malutki sie budzi.

Pozdrawiam wszystkie buziaki :joliecouette:

aaaa zdjęcia dodane do galerii smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adlenne (offline)

25-01-2012 10:11:42

Bielsko-Biała
AlAM ja się właśnie przekonuję na własnej skórze że skutecznego leku na kolki chyba nie ma. Tak jak piszą na necie kolka to inaczej 100 dni płaczu i trzeba do tego przywyknąć. My małej dajemy krople espumisan i na początku wydawało mi się że pomaga, teraz pomimo tego że je dostaje, po południu gdzieś pomiędzy 17 a 22 i tak strasznie męczą ją kolki. Pomagają odrobinę ciepłe pieluszki przykładane do brzuszka.
Maja85m tylko pozazdrościć takiego spokojnego dziecka.
Jeśli chodzi o wagę to ja już mam o dwa kilo mniej niż na początku ciąży. We wszystkie ciuchy wchodzę bez problemu 


Tabelka styczniówek: [link widoczny po zalogowaniu]

AlAM (offline)

25-01-2012 10:32:48

Toruń
hej!Adlenne:dzieki za porade morze ja cicoś poradze??wielkie dzieki no to ja ide karmić małąkarmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu]

kama83 (offline)

25-01-2012 17:23:37

Strzelce Opolskie
Hej dziewczyny, napiszcie proszę jak zachowują się Wasze maleństwa. My naszego kładziemy na boku (tak mówiła położna) i podkładamy mu z tyłu zrolowany koc, żeby się na plecki nie przewrócił ale on bardzo mocno się przeciąga i pręży (przy czym nie płacze, nie ma kolek całe szczęście) i odchyla mocno główkę do tyłu. Trochę się boję, czy nic mu się nie stanie jak się tak wygina do tyłu.


[link widoczny po zalogowaniu]

Adlenne (offline)

25-01-2012 17:52:27

Bielsko-Biała
Kama moja mała też tak robi, jak przeciąga się we śnie to się wygina do tyłu...


Tabelka styczniówek: [link widoczny po zalogowaniu]

Ehelinka (offline)

25-01-2012 22:29:29

Halinów
Cześć Wamwinking smileyMy od wczoraj w domku jesteśmy...Lilka jest grzeczna i najchętniej by cały dzień wisiała na cycu...
Nikos jest na mnie obrażony i podchodzi z dystansem do mnie i Małej...Dziś już troszkę był inny,glaskal Ją i pytał gdzie jest...
Teraz krótko napisze o porodzie;około 21.30 zaczęły odchodzić mi wody,o 22:04 byliśmy w szpitalu a o 2:05 Niunia była już z namiwinking smileyPoród był ok i nawet tak bardzo nie bolało,ale za to później na żywca miałam robione lyzeczkowanie macicy bo nie zaczęła sie kurczyć i mocno krwawilam...Szczerze to zajebiscie to bolało i nie miałam siły nawet płakać ani protestować...Później do 6 rano lezalam pod obserwacją,non stóp kroplowki,antybiotyki i leki...To pokrótce tyle...Pozdrowionka dla wszystkich Mamusie oraz dla tych które oczekują...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

25-01-2012 23:55:25

Lublin
ehelinka gratulacje serdeczne! fajnie, że już cieszycie się sobą w domku, dużo odpoczywaj teraz, a Nikosiem sie nie przejmuj. Miłosz też na początku udawał że nie widzi Ignasia, a dziś wziął smoczek i włożył mu do buziuli, a potem próbował przykryć go kocykiem. Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło smiling smiley
Współczuję łyżeczkowania, ja tez miałam, ohydne uczucie, chyba gorsze niż sam poród i w ogóle robione na żywca. Na samo przypomnienie ciarki mnie przechodzą. Ale to już za nami, odpoczywajcie ile możecie, ja uciekam pod kołderkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

26-01-2012 11:03:07

Gdańsk
Ehelinka i Ula normalnie czuję się jak wariatka smiling smiley ja też miałam łyżeczkowanie ale jak Boga kocham nic nie czułam oprócz dziwnego uczucia mieszania łopatą w brzuchu ale to nie bolało.

Jeśli chodzi o mojego małego to zaczynam sobie wkręcać że coś jest nie tak że on tak sobie śpi i tylko dwa razy w ciągu dnia robi sobie po 2 h aktywnościsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.