Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

rozia76 (offline)

12-06-2012 15:07:07

Zabrze
Gusiu no wazy fajnie bo odczuwam to ;pp sama jeszcze nie ale juz z podparciem taksmiling smiley co do siedzienia to daje jej jeszcze miesiac a sama juz bedzie siedziec grinning smiley zreszta ona wszystko jakos szybko robi...a moze mnie sie tylko wydaje bo nie pamietam jak to bylo z Oliskiem smiling smiley

Izabelka u mas tez nie bylo a Oli smigal smiling smiley to pochwal sie jak ulozycie;p a u was nie pada bo u nas tak;/

Emilka tak do 10 tyg ale was to nie dotyczy jak chodzisz w niemczechsmiling smiley

Gusiu Ewela ale wy se wkresacie łooo matko ja na waszym miejscu juz dawno bym osiwiala...;p

Izabelka tak jak Gusiu pisze to nie ziemniaki i makaron tuczy tylko dodatki noi oczywiscie nie powinno sie ich jest tonami tylko male porcje smiling smiley a piwko tuczy oj tak smiling smiley ale ja tez dzisiaj sobie wypije smiling smiley

u nas zas pada...masakra;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

12-06-2012 15:09:37

Zabrze
Emilka ja jak bylam z Oliskiem w ciazy to jeszcze do LO chodzilam i sie duzo yczylam i teraz widze jak on szybko cos zapamietuje czy rozumie co do niego mowimy z Róża tez sie duzo uczylam bo akurat 2 sesje "zaliczyla " ;lol: wiec warto czytac slucham muzyki smiling smiley

Pati nawet nie wiedzialam o takich zabawach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati1988 (offline)

12-06-2012 15:18:08

Boze ale leje u nas az siwo jest a chwile temu slonce swieciło:/
ROZIA ja z Adaskiem ide na bilans dwulatkow w srode nastepna i tez jestem ciekawa ile teraz warzy a ciezki jest jak niewiem heh

Carolajna (offline)

12-06-2012 16:55:11

Krk
hej kobitkipzrzeczytalam ale juz nie wiem co ktorej chcialam odpisactongue sticking out smiley kiedy wy macie czas tyle pisac???smiling smiley))ja jestem jakas ostatnio bujajaca w obłokach i z niczym nie moge sie odrobic:/
magdadaj szybko znac po wizycie u lekarza!!trzymam kciuki!sadze ze po poronieniu to juz bedą na ciebie uwazac!!!
karotkasuper ze mama tak zareagowalasmiling smileyjak bedziesz w krakowie to piszsmiling smileyumowimy sie na soczeksmiling smiley))
U mnie oki! ósemki sie pozbylam, ale moj lekarz choc młody i w oczy mu patrzylam i bylam szczesliwa ze po szukaniu trzydniowym chirurga w koncu on sie na demna zlitowal-to....ósemke wyrwał ledwo co a do tego mi pocharatał cały policzek od wewnatrz i boli jak cholera nie moge mowic smiac sie i jescsmiling smileyale w koncu zeby mnie nie bolątongue sticking out smiley no i te oczysmiling smiley hehehhegrinning smiley
tak czy siak zyjesmiling smiley
Mój Bartolini raczkuje na całego,chodzi jak sie go trzyma za raczki ,robi brawo, pokazuje jak szumią listki, jak warczy piesek, daje buzi i takie tam... mozna wymieniac bez konca, tyle juz potrafismiling smiley))A je tyle co ja!!!!normalnie nie wiem gdzie mu sie to miescismiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

12-06-2012 17:01:45

Toruń
Carolajna super ze Bartus sie tak dobrze rozwija smiling smiley Kochana zagladaj czesciej :*

Madziaaaa pisz jak po Lekarzu bo siedze jak na szpilkach !!!

Glowa mnie cos boli i jeszcze @ przyszedl :/

Plan odchudzajacy jest ok,to kiedy zaczynamy? Gusiu,Izabelka i Ja ktos jeszcze dolaczy? smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

rozia76 (offline)

12-06-2012 17:27:05

Zabrze
Carolajna to tak jak u mnie mala je i je a ja nie wiem gdzie jej to wchodzi w u nas zaczelo sie racxzkowanie smiling smiley

Madzik ja ja ja tylko ze ja to brzuch chce zrzucic bo tak to mam niedowage;p

Magda wlasnie pisz no tu nam!!!!

ja wychodze do kumplei na mecz wiec sprawdze was wieczorem paa:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati1988 (offline)

12-06-2012 17:36:38

Chwale sie butkami małej od dziadkow i ubrankami wczoraj kupionymitongue sticking out smiley
CAROLAJNA oj biedna ja bym niedała wyrwac sobie nawet jednego zeba, rob sobie plukanki z szalwi to powinno Ci pomuc na szybsze gojenie i bol. Brawo dla Bartusia, ale te dzieci szybko rosna heh. Moje tez tyle wsuwaja ze sama sie zastanawialam gdzie mieszcza to wszystko ale skoro tyle szaleja to jeszcze wiecej jedzatongue sticking out smiley ja niewiem jak to sie stalo ale niemam Cie w znajomych i juz Ci wyslalamwinking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 17:42 przez pati1988.

izabelka0308 (offline)

12-06-2012 17:48:53

Miałam iść na te szyszki i nie poszłam, koleżanka musiała siedzieć w domu, bo ojciec jej kazał na kuriera czekać, a i tak nie przyjechał, a mi samej się nie chciałotongue sticking out smiley
Poszłam więc do niej i wypiłyśmy po dwa piwka i posiedziałyśmy wreszcie w spokoju, bo Nikola spała i P. z nią zostałwinking smiley
Może jutro polecę nazbieraćwinking smiley
"Kącik" dla Nikoli oczywiście, że pokażę jak chcecie, ale to jak już będzie skończony, bo narazie tylko piaskownica stoi i ta mata przyczepiona do siatki wokół niej...
Ostatnio jej wyniosłam ze strychu kuchnię do zabawy, taką gdzieś metrową, jeszcze po mniewinking smiley I jeszcze kilka rzeczy mam w zamiarze kupićwinking smiley
Ogólnie to byśmy chcieli z P. altankę zrobić też, ale taka altanka fajniejsza jak patrzyłam na Allegro to około 2 tyś. kosztuje:confused: Może zetniemy drzewo z lasu mojego dziadka i zrobi nam ten kolega co Nikoli plac zabaw robi, ale to na następny rok dopiero pewnie...

Kibicujecie dziś?grinning smiley Mnie to szczerze to całe Euro koło pisi trochę wisi, ale mamy iść do znajomych lub oni do nas mają przyjśćwinking smiley

Nikola jeszcze śpi, ostatnio mogłaby w dzień spać i spaaać, ale muszę ją budzić, bo na wieczór nie uśnie...

Buziakiwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 17:54 przez izabelka0308.

ewela04 (offline)

12-06-2012 17:52:36

Nordsee Insel
Hejka właśnie kupiłam test i mnie korci ale chyba lepiej rano zrobić jak myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

12-06-2012 17:53:07

P.S. Gusiu to ten kolega, który jak się rozstałam z P. mi skradł buziaka i pisał do mniegrinning smiley Heheheh... On nie jest przystojny, ale skubany ma coś w sobie, to mój dobrrry kolega, ma fajny charakterwinking smiley Ale teraz już nie myślę o nim więc nie wiem skąd te snytongue sticking out smiley Może jednak gdzieś głęboko jeszcze "siedzi" we mniegrinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548380, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.