Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

misia0805 (offline)

14-02-2012 21:01:33

Wrocław-Pietrowice Małe
denerwuje mnie dzisiaj e-bobas bo nie moge wejsc w galerie i wszych zdjec nie moge ogladacsad smiley
Wczorajszy wieczor minął jako tako myslalam ze lepiej bedzie. Dzisiaj dostalam roze a wczoraj lizaczka rozowego w kaształcie serduszka i pierscioneksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

kate20 (offline)

14-02-2012 21:20:12

julka P.bardzo dziękuje,zazdroszcze Ci takiego wypadu,też bym gdzieś wyszła..ale mam takie koleżanki,ze one tylko melanz melanż;/ mam tez koleżanki "mamuśki"ale jedna zajmuje si edzieckiem bo nie dawno urodziła a druga w gdyni mieszka i przyjeżdza od czasu do czzasu

izabelka a tam nawet nie ma co kupic,bo tylko same misie pizdrysie;p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

14-02-2012 23:55:51

Sieradz
tynka - to fajną miałaś niespodziankę smiling smiley

izabelka - to dobrze, że ta choroba to nic poważnego smiling smiley

Carolajna - ja tylko słyszałam, że przy cesarce nie ma takiej więzi... Ale nie wiem czy to prawda... smiling smiley

Nie za ciekawe te dzisiejsze walentynki... JEdyne co dostałam w prezencie to ból brzucha przez łażenie po sklepach tongue sticking out smiley. J. nie miał kiedy kupić prezentu, może jutro kupi jak znajdzie czas winking smiley. Na kolację też nigdzie nie poszliśmy, bo najpierw było wszystko zajęte, a potem jak znaleźliśmy w miarę mniej tłoczną restaurację to się okazało, że mają popsutą frytkownicę. A ja chciałam frytki do kolacji tongue sticking out smiley. Więc wyjdziemy gdzieś jutro smiling smiley
A teraz sobie jeszcze poczytam, bo z moim spaniem ostatnio nie najlepiej... Dobranoc mamuśki!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

15-02-2012 00:17:36

Julka trochę oko podmalować nie zaszkodzitongue sticking out smiley Superrr, że wyniki ok! No to trochę się oderwiesz od codzienności - zazdroszczęsmiling smiley Mnie koleżanka chce wyciągnąć w tłusty czwartek na małe co niecogrinning smiley Tylko nie wiem, czy moja mama się zgodzi zostać z Nikolką... Jak nie to najwyżej u mnie sobie wypijemy po piwku chociażsmiling smiley

Carolajna brzuch jeszcze trochę dziś rano bolał, ale narazie jak ręką odjąłsmiling smiley Kurczę, a ja z Niki jeszcze nie byłam na basenie... Tak się zbieram i zbieram i zebrać nie mogętongue sticking out smiley Teraz chora to odpada, wcześniej miała niechęć do kąpieli, bo przestraszyła się chyba mycia włosów... Poczekam chyba jak zrobi się trochę cieplejtongue sticking out smiley A no i nad figurą muszę popracować, hahahahgrinning smiley

Kate, a nie wiem, nie rozglądałam się nawet szczerze mówiącgrinning smiley

GusiuNesta niby nic poważnego, ale nie mogę patrzeć jak ksztusi się tym kataremsad smiley

Mamuśki, szczepiłyście swoje dzieciaki tylko na szczepienia "obowiązkowe", czy też na te "zalecane", czyli przeciw biegunce rotawirusowej itd.??? Słyszałam o przypadkach, gdzie dzieci zaszczepione na to mimo wszystko łapią wirusa rota, tylko mają słabsze objawy. Ja nie szczepiłam Nikoli na rotawirusy. Trooochę żałuję, bo boję się, żeby nie złapała czegoś, a teraz to już po ptakach... Hmm... A co niektórzy są za tym, żeby w ogóle nie szczepić... Co o tym myślicie???

Tymczasem spadam spać, spokojnej nocki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 00:23 przez izabelka0308.

misia0805 (offline)

15-02-2012 10:54:49

Wrocław-Pietrowice Małe
karolcia jak sie czujesz masz juz jakieś skurcze? twardnieje ci brzuch?
Ja sie dzisiaj nie wyspalam bo sie budzilam kilka razy w nocy przez wiatr. Zuzia spała za to do 9.10.


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Karolcia_23 (offline)

15-02-2012 11:03:14

Olsztyn
Misia - skurczy nie mam jeszcze , na całe szczęście smiling smiley Niech Mały siedzi jak najdłużej smiling smiley a brzuszek mi tylko raz stwardniał , a tak to wszystko gra grinning smiley

23 lutego idę do ginekologa i zobaczymy ile Mały Szkrab waży smiling smiley

A jak tam przygotowania do ślubu smiling smiley ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

15-02-2012 11:21:33

Powitać smiling smiley

Co do walentynek, to my też w tym roku bez prezentów. Znaczy no kupiliśmy sobie nowe łóżko i miało wczoraj przyjśc, nawet dzwoniki, ale samochód im się zepsuł i będą w nast tygodniu tongue sticking out smiley NO i jeszcze kino, ale to w niedzielę tongue sticking out smiley

izabelka oby leki szybko pomogły smiling smiley Co do szczepień na rota, to wirusów które je wywołują jest mnóstwo, a szczepionki chronią tylko przed kilkoma z nich. My szczepiliśy Anitkę tylko na te obowiązkowe, może gdybym nie miała co z pieniędzmi robić to byśmy wybrali dodatkowe szczepienia, ale nawet pielęgniarka, w rozmowie nie mówiła, że są jakieś konieczne czy strasznie pożyteczne smiling smiley Dla mnie to bardziej nagonka medialna dla zysków tongue sticking out smiley

kate dzięki hehe ucałuję na pewno smiling smileysmiling smiley

Carolajna już myślałam, ze ktoś nowy a to tylko avatar smiling smiley śliczny smiling smiley

KArolcia to fajnie masz smiling smiley Ja już gdzieś od stycznia jechałam 3 razy dziennie na podwójnej dawce nospy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

15-02-2012 12:06:11

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.